PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 11 Temmuz - Kilyos Solar Beach -Tarkan

badboyserkan
24-06-09, 01:10
- 11 temmuz kilyos Tarkan Konseri İptal Edilmiştir.
- 11 temmuz gecesi, Ajda Pekkan Sahne Alacaktır.

ece**
24-06-09, 01:13
şaşırmadım...artık heryerde zaten tarkan :S ankarayada gelse ya keşke madem heryerde konser wermeye başladı... :S

ea_ecm
24-06-09, 01:33
ya heryere çıkıo artık bitek düğünler kaldı:S

eskalen
24-06-09, 02:02
Album cikana kadar festival tarzi konserler ya da ozel konserler hep olacak....Eski albumun son dem konseleri diyebiliriz artik bence :) Yeni albumle sponsor araciligi ile anca Turkiye turnesi yapar Tarkan..Simdilik bole konserler vermesi dogal...Ama tabi her yere cok cikmaya basladi...Bence Tarkan stratejisini degistirdi...Yani bunu biraz ongoruyorum...Onceki seneler bu kadar her yerde gorunmuyor ve dogal olarak da cok sIk haber olmuyordu ve simdiyle eskiyi karsilastirinca bir fark goruluyor bence..(ornek; Agaoglu, my towerland projesi icin Tarkan konserine yonelik mynet'in anasayfasina banner reklam vermis ve haberini ve reklamini yansitmis)Yani aslinda Tarkan, Publicity (gorunurluk) 'i daha fazla uygulamaya basladi...Bimislik gibi solemis olmim..Benim dusuncem bu :)

Yakisikli89
24-06-09, 03:08
Albüm ciktiktan sonra verse bi güzel dolu dizgin konserlerini :-)

denizmavisi
24-06-09, 09:44
yakında gece klüplerinde de söylemeye başlarsa hiç şaşırmam bir an önce kendini düzeltip eski günlerine dönmeli

hilfa
24-06-09, 10:02
bu kadar heryerde olmamalı ve albümü çıkarmalıydı bence ama :10:Tarkanımın vardır bi bildiği:10:madem festivallar ve sahil kentlerinde sahne alıcak Ankara'ya nasıl denizi getirebilirim acaba???:5:

İZMİRLİ
24-06-09, 10:03
bu ne yaaa pes artık, asker eğlencelerine de katılırsa tam olur :)))

gülcan
24-06-09, 10:06
Desenize bu yaz Tarkan her yerde:)

günışığım
24-06-09, 10:09
para biriktiriyordur album cikaracak para lazim dimi=) ciksin bence heryere tum festivaller Tarkandan sorulur =)

tarkaseksüel
24-06-09, 10:09
bu ne yaaa bu adamın album çıkarmaya nıyetı yok galıbaaa

özlemmis
24-06-09, 10:31
Gittikçe kendini batırıyor.Tarkan bitti diyenleride haklı çıkarmaya başladı.Bir beachlerde çıkmadığı kalmıştı bir Tarkan hayranı olarak üzülüyor ve neden böyle yaptığını anlamıyorum. Komik olmaya başladı artık.

Ganador
24-06-09, 13:12
solar beachteki ilk konseri degil bildigim kadariyla?

**MegaStarkan**
24-06-09, 13:28
Tarkan eski Tarkan oldugunu kanitlamaya calisiyor aslinda; bu konserler yeni albüme yansicak. Cogu kisi de zaten onun konserlerini dinledikten sonra daha da kidemli oluyor. Yeni albüm cikdiginda bekledigimiz büyük kapsamli konserler yapar... umarim.

İZMİRLİ
24-06-09, 15:50
Tarkan eski Tarkan oldugunu kanitlamaya calisiyor aslinda; bu konserler yeni albüme yansicak. Cogu kisi de zaten onun konserlerini dinledikten sonra daha da kidemli oluyor. Yeni albüm cikdiginda bekledigimiz büyük kapsamli konserler yapar... umarim.

İzmir konserinde demişti artık stadyum konserlerinde buluşalım diye...

Hüli 82
24-06-09, 21:10
birazda cikacak olan albümüyle ilgilense

siboss1992
27-06-09, 18:29
para biriktiriyordur album cikaracak para lazim dimi=) ciksin bence heryere tum festivaller Tarkandan sorulur =)

onda yeterince para var bence..
para icinde bunlari yaptigni zanetmiyorum ..:27:

pare pare
27-06-09, 20:22
Konser goruntulerini bekliyoruz silerden

inci tanesi
28-06-09, 00:52
ya ne var bunda anlamadim ne yapsa kabahat oldu ama yaaa karar verin tarkani gormek istiyomusunuz istemiyomusunuz.Bence cok iyi yapiyo hayranlariyla gorusuyo askim ya