PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ntv-murat boz

ece**
24-06-09, 00:49
az önce hatta şuanda murat boz ntw de az önce tarkanla ilgili soru soruldu...tarkanın adıyla anılmak rahatsız ediomu seni die;murat boz'da:artık tarkanın adıyla anılmıorum direk adımla anılıorum gibisinden bi cümle kurdu gibi değil böle bi cümle kurdu...ilerde de serdar ortaç'la çalışmak istediğini söledi :15: paaylaşmak istedim sizinlede:29:

Yakisikli89
24-06-09, 01:07
inat mi yapiyor. iyi calissin. basit sarkilar kervanina katilmis durumda zaaten

ea_ecm
24-06-09, 01:37
bencedee...........

günışığım
24-06-09, 10:05
birakin su murati ne yaparsa yapsin dinleyenlere aciyorum kulaklari paslanacak hayranlari onu tek tek birakti once onun derdine dusssun bence

hilfa
24-06-09, 10:50
:6:bi söz vardır ekmeğinin tuzu yok diye Tarkanımında ekmeğinin tuzu yok:6:nankörlüğün bu kadarı :13:zaman herşeyi gösteriyor nasıl olsa Tarkanım hep bir numara:29:haber için teşekkürler:29:

MassConfusion
24-06-09, 11:47
Dilli düdük

özlemmis
24-06-09, 12:01
şu murat bozun adını bu sitede görmek istemiyorum.O kim ya hiçbir şey olmayan insanın burda ne işi var

ecemaşkısı
24-06-09, 13:36
Of cidden sıktı bu murat boz.

TarkanLa iLgiLi soruLar oLmasa murat boz yok oLur gider. Haberi yok.

Bide artık anıLmak istemiorm dioı.

AnıLmasan haLin harap ! ..

**MegaStarkan**
24-06-09, 13:41
Neden sinirleniyorsunuz? Ne var bunda? Dogru demis... Tarkan ile anilmiyor artik eskisi kadar... kendi yolunu aldi, artik kendi basina. Tarkan'i kullanamayacak ün almak icin. Buda istedigimiz degil mi? Bu tür yorumlar yaparak zaten muhabirciler bir süre sonra ayni cevabi duyduklari icin bu soruyu sormayacak. Serdar Ortac'dan sarki aliyorsa alsin... istedigi kisiden alir. Sürekli Tarkan'i bi' sekilde övmesini de istemiyorum acikcasi... böyle daha iyi.

zeytin
24-06-09, 16:21
şarkılarla bir numara olamıyor tarkanla anılmak istemiyorum diyor ama yinede onu çekiştirmeden duramıyor.bakalım serdar ortaç onunla çalışmayı kabul edecekmi.tarkanı bilen iyi biliyor....dilli düdüklerrr;

GMZ
24-06-09, 17:03
programa bnde bakmıştım özellikle bekledim aslında çünkü tarkanla ilgili bir soru geleceğini biliyordum sonra sunucu sordu tarkanla çalıştın mı falan filan diye oda çalıştım dedi anlattı ve teşekkür etti tarkana türklerden çalışmak istediğin isimler kimler falan dedi sunucu tarkan falan demedi hiç bu tarz başka bi soru daha sordu yine tarkandan hiç bahsetmedi hatta biraz tarkanın adını ağzına almak istemiyor gibiydi adının tarkanla anılmasından bıktığı için sanırım...

Solist
24-06-09, 17:36
amannnnn bosverinnnnn

devilscream
24-06-09, 17:41
Tarkan'la anilmiyor zaten,doğru söylemis
Hareketli sarki olarak Püf disinda iyi bi sarkisi yok aslinda
Ama "Özledim" güzel bi slow,gerisi gelmeli bence

tarkantutkunu
24-06-09, 19:51
Murat Boz' senden nefret etmiyorum
dinliyorum güzel işler'de yapıyorsun
o kadar çok insan'la çalışıyorsun ki
iyi şarkı'ların çıkması normal

Tarkan sana zaten yaptı yapacagını bu saat'ten sonra anılsanda anılmasanda iyi kötü bir piyasa yaptın

benim kızacağın tek nokta
kıyaslamak Tarkan ile Murat Boz'u kimse kıyaslayamaz.

RaSKaS
24-06-09, 20:02
Murat Boz piyasaya çıktığı ilk günden itibaren büyük gelişme kaydetti.Piyasaya çıktığı ilk zamanlarda herkes Tarkan'ın vokalisti diye tanıyordu.Ancak bugüne kadar kendini ispat etti ve Murat Boz olarak tüm türkiye tarafından tanındı.Tarkan ile anılmak istememesi de gayet doğal.İşini hakkıyla yapan kişilerin başkasının gölgesinde kalmak , başkalarının adı ile anılmak istemesi kadar doğal birşey olamaz.Murat'ın Tarkan ismini kullanarak gündemde kalmaya ihtiyacının olmadığını düşünüyorum.
Serdar la çalışmak istiyorsa o da kendi bileceği iştir.

scorpioness
24-06-09, 22:12
Programı bende izledim aksedilenin aksine Tarkan'a karşı hiçbir saygısız konuşma gerçekleşmedi tamamen güzel konuştu ve normal olarak da artık birlikte anılmaktan sıyrılmak istediğini belirtti gayette haklı Murat Boz kendi kanatlarıyla uçuyor artık.Belli ki programcılar reyting olur diye Tarkan'ın ismini geçirdi konuşmada yani yorumlarınızda Murat'a kızmanız yersiz.

Lorenser
25-06-09, 01:58
yorumlari okudum ve bir seyin farkina vardim VIP ve yönetim´ler normal yorumunu yapmis , ve normal üyeler hep Murat´i birden kötülemis

sweet
25-06-09, 18:13
bence de dilli düdük

siboss1992
25-06-09, 19:57
Neden sinirleniyorsunuz? Ne var bunda? Dogru demis... Tarkan ile anilmiyor artik eskisi kadar... kendi yolunu aldi, artik kendi basina. Tarkan'i kullanamayacak ün almak icin. Buda istedigimiz degil mi? Bu tür yorumlar yaparak zaten muhabirciler bir süre sonra ayni cevabi duyduklari icin bu soruyu sormayacak. Serdar Ortac'dan sarki aliyorsa alsin... istedigi kisiden alir. Sürekli Tarkan'i bi' sekilde övmesini de istemiyorum acikcasi... böyle daha iyi.

evett yaa bende senin gibi düsünüyorum..
onunla bir zamanlari calisti evet ama artik yollari
ayrildi.. hherkez kendi yolunda yürüsün..

prenses_elaa
26-06-09, 22:12
insanlar bu kadar mı nankör olur yaa hem takanınn taklidini yapıyorya sinirimi bozuyor

karma_elcin
26-06-09, 22:33
serdar mı puhahaha :D:D cok komiksin murat :D:D sarhoş falandı galiba bu lafları solerken..

*HiLaL*
27-06-09, 22:28
hakLI bi yerde.. artIk kendi yoLunda oda.. aLLah yoLunu acIk etsin :)