PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TARKAN Azerbeycan Konseri

szr67
26-05-09, 21:34
TARKAN çok yakın bir zamanda Azerbeycan'da konser verecektir şuanda anlaşma aşamasında
Yer:Haydar aliyev kültür sarayı
kaynak:organizasyonu yapan organizatör arkadaşım
not:özel bir gece olma ihtimali yüksek

tarkaseksüel
27-05-09, 00:09
vay vay vayy azeri arkadaşalrsevınecek bunaaa

flores
27-05-09, 16:50
eeeeeeeeey hec sevimedim.nolaaaaaar yalan olsun.ben istemirem o tez tez gelsin.daha yeni gelmisdi.hec iyi xeber olmadi.offff!o tez tez gelende bizim burda agzi boslar deyecek ki<ey tarkandida yilda 2-3 kere gelir.siradan bir turk sanatcilari kimi.ama gec gec gelende insan el catmaz olur.offff tarkan gelme.!!!

men Tarkanin kariyerinide dusunuremde.pul kazanmaqdan onemli seyler var.evvel kapali salona raziliq vermirdi.konserleri stadyumda olurdu.indi ele kapali salona gelir

TEVETOGLU
27-05-09, 18:49
Konsere gidecekler çok şanslı.

Bounce21
27-05-09, 18:51
Ayy cok shanslilar yaa, keske hic cikmazdim AZerbaycandan :)

tarkaseksüel
27-05-09, 19:31
eeeeeeeeey hec sevimedim.nolaaaaaar yalan olsun.ben istemirem o tez tez gelsin.daha yeni gelmisdi.hec iyi xeber olmadi.offff!o tez tez gelende bizim burda agzi boslar deyecek ki<ey tarkandida yilda 2-3 kere gelir.siradan bir turk sanatcilari kimi.ama gec gec gelende insan el catmaz olur.offff tarkan gelme.!!!

men Tarkanin kariyerinide dusunuremde.pul kazanmaqdan onemli seyler var.evvel kapali salona raziliq vermirdi.konserleri stadyumda olurdu.indi ele kapali salona gelir
sende haklı gibisin aslındaaa

siboss1992
27-05-09, 20:08
azerbycan daki arkadaslara ne mutluu..
bizide resimsiz felan birakmayinn..

hilfa
27-05-09, 20:40

bence haklısın ne kadar geç gelirse o kadar kıymetli olur :29:gerçi bizim için Tarkanım herşeyden daha kıymetli her dakika bile görsek ona doyamayız:29:

ece**
27-05-09, 20:59
bence sewinmeniz lazım yaa..hergün gelmiyo ya adam..ne güzel iştee..

askmeleyi
28-05-09, 20:39
hmm ne yani yine mi gelcek :)) bence haydar aliyev sarayinda ozel konserler olmuyor fakat cok pahali oluyor tabi. sasirdim:) Inshallah haberin dogrudur...

bence sewinmeniz lazım yaa..hergün gelmiyo ya adam..ne güzel iştee..

evet haklisin... elbette sevindik canim hatta mutluluktan ucuyorumm daha belli olmadan bile:))

rena88
29-05-09, 01:10
Suuppperrrr olurr yaaa .cooook mutluyuum yaaaa:) keshke yilda 1 degil ayda gelseydi :) onu gormeye her zaman mutlu olcagiim :) Tarkaniiiiiiiiiimm :)

Istanbul_Agliyor
29-05-09, 12:57
Anlamadim sen neden uzuluyosun ki?
Gelirse hos gelir, e fena mi? Bizde goruruz.
Konusanlarda ne konusurlar konussunlar.
Hepsini TARKAN gibi gule-gule dinlemek onemsememek gerek.
Zaten TARKAN yilda 1 kez yada 5 defa gelse bile konusanlar hep konusacaklar.
Oyuzden biz sadece onu yeniden gormemize sevinmeliyiz.

pare pare
29-05-09, 23:03
Vay be vay be harika olur bol bol eyleniriz:20::17::1::19:

Sayka
30-05-09, 20:46
cok guzel bir haber,cok sevindim:17:insallah dogrudur,eger konser olursa ben mutlaka seve-seve gidicem:22:konusanlar zaten hep bir sey bulurlar,ben onlara hic onem vermiyorum.bu haber icin cok tesekkur ederim:1:

asd1234
30-05-09, 21:20
Tarkan Azerbaycan'a neden bu kadar çok sık gidiyor anlamadım. Gidecek arkadaşlar bizi unutmayıp resim çeksinler bu arada :)

flores
31-05-09, 11:08
boooooooooy burda ne qeder azerbaycanli var hec bilmezdim.

pare pare
31-05-09, 11:51
Stadionda olsaydi konsert vapse SUPER olardi )))) !
Amma neyniyek harda olacaqsa orada gedeciyik !!!!:1:
Hec olmasa oxumadigi mahnilari oxusun GUN GIBI, BAM TELI, comecloser albomundan ! UNUT BENI, INCI TANEM . . . zad bele mahnilari :19:

Sayka
31-05-09, 19:19
duz diyirsiz stadionda olsa ela olar lap,ama sarayda olsa da gedecem teki o gelsin)))