PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oben Budak'tan yazı

HakanÇelik
12-05-09, 23:59
Arkadaşlar bugün cafede otururken "Habertürk gazetesinin" HT magazin ekinde Oben Budak'ın Tarkan ile ilgili yazmış olduğu bir yazıyı okudum. Oben'e göre Tarkan iki hafta içinde yepyeni birini piyasaya sürecekmiş. Adını şimdi tam olarak hatırlayamıyorum. Yıldız Tilbe'den kendi için değil, piyasaya süreceği yeni isim için şarkı almış. Ayrıca bu albümde Tarkan'ın da besteleri olacakmış.

Ayrıca İTÜ'deki Tarkan konserini izlemiş ve Tarkan'ı çok özlediğini belirtmiş. Yeni albümünü de sabırsızlıkla bekliyormuş.

Neyse keşke gazeteyi getirip tarasaydım, internette bulurum dedim ; bulamadım :)

Edit:
Haberi buldum. Ama gazetedeki daha değişikti.

TARKAN'DAN SON EMİR!

Tarkan'dan mayıs ayına yeni bir albüm beklerken, meğer o da yeni keşfi Emir adlı bir çocuğun prodüksiyonuyla ilgileniyormuş.
Görsel olarak da ses olarak da Tarkan'a benzeyen Emir'e iki tane gıcır gıcır şarkı veren Tarkan, bununla da yetinmeyip onu aranjörü Ozan Çolakoğlu'na emanet etmiş. Yeni Tarkan albümünün bitiş tarihi ise eylülü bulacakmış. Bekleyeceğiz ne yapalım.

hilfa
13-05-09, 00:19
:6:albüm inşallah o kadar uzun sürmezz:6:haber için teşekkürler Hakan:29:

trknmania
13-05-09, 00:25
üzüldüm şimdi yaa:6::6::6:inşallah fazla uzamaz bu albümün çıkışı yeni şarkı dinlemek istiyorum!!!yeni şarkı derken bile kalp atışlarım hızlanıyo:21::21:emir kimmiş acaba merak ettim şimdi :)biraz araştıralım bakalım:)haber için teşekkürler hakan:29:

eskalen
13-05-09, 00:29
Emirr isimli bu sarkiciyi duydum..Kulagima gelmisti...Demek ki dogruymus..fOTograflarini secme de de Tarkan yardim ediyormus...Tarkan genc yetenekleri destekliyor demek...Cok guzel, cok hos...Album yazin cikmazsa seneye cikarttsin..Seneye ilk bahar cikarttsin...Kisin cikartmasin artik....Yaz mevsimi onun icin uygun cikis tarihi olsun artik bu albumu icin..daha iyi olur direk konserler, turneler, etkinlikler vs.. bu arada tesekkurler haber icin....

Yakisikli89
13-05-09, 00:32
hakan abi. bi sorum olucak. peqi tarkan neden o zaman yildiz tilbe den sarki aldim albümümde olucak dedi ki .. :(

HakanÇelik
13-05-09, 00:36
Arkadaşlar haberin orijinalini buldum "haberler" bölümüne ekledim. Bu yüzden konuyu kilitliyorum. Oradan yorumlara devam edelim.

http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?p=150438#post150438