PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : vj bülentten haber var

bounce
10-05-09, 23:52
vj bülent :
tarkan yeni şarkılarını dinletti bana ve bomba gibi 2 tane yıldız tilbeden şarkı var.şarkılarından birinde söz müzik yıldız tilbeye aitken diğerinde sadece müzik yıldız tilbeye ait
duyuru YİĞİT BURAK a aittir.sanırım tarkancolldaki lakabı da yiğit.kendisinde sorun olduğundan bana mesaj attı bende buraya yazıyorum.yani teşekkürleri yiğite yazarsınız
DUYURU BUGÜN VERİLMİŞ VJ BÜLENT TARAFINDAN

bounce
10-05-09, 23:53
KENDİ YORUMUM:
metamorfoz öncesi vj bülent böyle bi duyuru daha yapmıştı ama sonra metamorfozun o kadar da iyi olmadığını anladım(k). umarım bu da aynısı olmaz

seco39
10-05-09, 23:54
evet bu haber zaten 1 ay öncesinden verilmişti basından da bu haberi yayınlayanlar olmuştu ama haberin popülaritesi fazla değildi.

cansu06
11-05-09, 00:03
gerçek bi haber olduğunu sanmıyorum tarkanın yıldız tilbeden şarkı aldğını herkes biliyo zaten

gülcan
11-05-09, 00:31
Kral Tv den kim ne derse desin inanmıyorum Tarkan dan duymadığım sürece de inanmıycam..

hilfa
11-05-09, 01:16
:4:Tarkanım o kadar kişinin içinde Bülent'e mi dinlettirmiş :4:bana pek inandırıcı gelmiyor:4:helede kral tv:5:

denizmavisi
11-05-09, 01:19
her albüm öncesi bülent böyle konuşuyor banada pek inandırıcı gelmedi hem niye Tarkan ona dinlettirsinki müzik otoritesi mi:5:

kevser
11-05-09, 01:19
vj bülent ne alaka yaaa Tarkan onun düşüncelerine çok mu önem verio :):)

HakanÇelik
11-05-09, 01:21
Bildiğim kadarıyla VJ Bülent ile Yıldız Tilbe'nin arası çok iyi. Belki şarkıları Yıldız Tilbe'den dinlemiştir. Gerçi ben nedense hala Tarkan'ın Yıldız Tilbe'den şarkı aldığına kendimi inandıramadım. Kış Güneş'i gibi bir hitse başımızın üstünde yeri var o ayrı da, nedense son yıllarda Yıldız Tilbe'nin yaptığı müzik bana pek samimi gelmiyor. Sanki şarkıları arkadan ittirmeyle gidiyor gibiler. Çok matematikseller.

tarkaseksüel
11-05-09, 11:45
tarkan vj bülentte dinlettirmiş ilginçççç

yiğit
11-05-09, 12:52
arkadaşlar ben haberi yazamadığım için chan arkadaşıma yani BOUNCE söyledim..sağ olsun kardeşim kırmamış..habere gelince dün vj bülent aynen şöyle dedi:
''tarkanla sıcak samimi bir ortamımız oldu..yeni şarkılarından dinletti..gerçekten çok güzeller..ve albümde yıldız tilbe^den şarkı var..biri söz-müzik diğeri müzik..
yıldızla zaten kış güneşi döneminden dostlardı....................''
ve tarkan sezenden ve yıldızdan şarkı olduğunu açıklamış..

yiğit
11-05-09, 12:54
bu arada BOUNCE katılıyorum..vj metamorfoz öncesinde de hop hop tan ÇİVİ ideye bişarkı var bayıldım demişti hatırlarsanız...
b arada BOUNCE çok teşekkürler...:))

szr67
11-05-09, 13:07
Haziran ortası bekliyorum albümü eğer haziranda çıkmazsa bir dahaki sezona kalmış demektir.

sweet
11-05-09, 13:15
bence ilginç değil!!! müzik piyasasındaki bütün sanatçılar albüm çıkarmadan önce şarkılarını ya DJ'lere yada VJ'lere dinletirler.Onlar bu piyasanın içinde oldukları için hangi şarkının tutacağını iyi bilirler.VJ Bülent'te bu piyasanın çok eskilerinden...Ben böyle bir şeyin olduğuna inanıyorum.

kartales26
11-05-09, 13:39
çıkan haberlere göre bu yaz albüm çıkacakmış gibi görünüyor inşallah tarkan yine yıkacak ortalığı... bence karma benzeri bir albüm olacak çıkış şarkısını acaba yıldız tilbe mi sezen mi yoksa kendi şarkısıyla mı yapar onu çok merak ediyorum.Sezen Aksu'dan 2 şarkı varsa biri kesin hareketli diğeri slov olur yıldız tilbe'nin 2 tane varsa ikiside hareketli olur bence bekleyip görücez

ozangüney
11-05-09, 15:02
hakan abi sana katılıyorumm eğer kış güneşi gibi bi hitse çok iyi olur yıldızdan aldığı şarkılar ama yıldız tilbenin son zaman yaptığı işler tutmuyo o yüzden milllet ondan şarkı almaya korkarken tarkanın ondan şarkı alması beni şaşırttı

Yakisikli89
11-05-09, 16:01
KENDİ YORUMUM:
metamorfoz öncesi vj bülent böyle bi duyuru daha yapmıştı ama sonra metamorfozun o kadar da iyi olmadığını anladım(k). umarım bu da aynısı olmaz

ama nede olsa dilli düdük diye bi parca var demisti. ve dj bülent in anonsundan sonra bi kac aya kalmaz cikmisti albüm galiba :27:

TEVETOGLU
11-05-09, 16:46
Tarkan'ın bütün şarkıları bomba gibi zaten!

tarkantutkunu
11-05-09, 18:06
Bu adam Tarkan'ın albüm'ünü Kral Tv ekran'ında kötülemişti tüm sanatçı ve şarkıcıların albümler'ine objektif olmaları gerekirken
Metamorfoz beklendiği gibi değil diyordu sanane be düşünceni kendini sakla
ayrıca Metamorfoz gibi bir albüm yapsınlarda görelim
satış rakamları bu albüm'e laf edenler'i desteklemiyor ve ben çokta fazla Metamorfoz'u beğenmiyen kişi!'ye raslamadım

Haksızlığı bırakalım artık Tarkan neredeyse 2 kişiyle bir albüm yapmış ve satış listesini en üstünede yer almıştır

bu albüm'de Sezen ve Tilbe'nin olması satış rakamlar'ı biraz daha arttırıcaktır..

eskalen
11-05-09, 19:45
Tarkan en gec albumu Temmuzda cikartmali...Yoksa seneye biraksin...Yetismesi icinde acelesi etmesi istemem..Onemli olan toplumun yapacagi albumu begenmesi dikkate almasi kulak vermesi..Biz fanlar harikulade dinleriz, Tarkanin yaptigi isi biliyor, ne tip album, sarkilar yapacagini da takip ederiz tahmin ederiz...Ve begeniriz de...Ayrica toplumda Tarkan'a onyargi cok var...Bence bu Mayfest konserleriyle Tarkan, genc kitlenin destegini, begenisi oldukca kazaniyor iyice...Bence Tarkan iyi bir strateji secti...Zaten devam edicek de buna...

Yildiz Tilbe konusunda ise, son zamanlarda hit sarki cikardigina pek tanik olmadim..Zaten son cikardigi albumunde topladigi parcalari hakkinda sole demisti: "Bu sarkilar diger sanatci arkadaslarimin dinleyip de begenmedigi sarkilardi.Bende onlari toplayip kendim solim cikarim dedim" demisti...Ama ne olacagi belli olmaz...Ilham kaynaklari Tarkan diyince kuvvetlenmis olabilir:) iyi seyler yaratmis olabilir..Cunku Tarkan Sezen Aksu'dan veya Yildiz Tilbe'den olsun sarki almissa en iyisini alir kuskusuz..Simdiye kadar da oleydi...Bu arada Tarkan bu cikaracagi yeni albumunde kendi bestelerinden de yoksun birakmasin bizi :)

siboss1992
11-05-09, 21:16
:4:Tarkanım o kadar kişinin içinde Bülent'e mi dinlettirmiş :4:bana pek inandırıcı gelmiyor:4:helede kral tv:5:

aynen ablam..
bülentle ne yakinligi var ki?:5:

szr67
11-05-09, 22:23
aynen ablam..
bülentle ne yakinligi var ki?:5:

nedemek ne ilgisi var bütün şarkıcılar albüm bitme aşamasındayken vj ve dj'lere şarkılarını dinletir görüşlerini alırlar bazı sanatçılar dj ve vj lere albüm tanıtım gecesi düzenlerler ama bu olay genelde gizli olur.yani bu çok doğal vj bülent'İn şarkılarını dinlemesi

OokanN
12-05-09, 00:29
Nedense son yıllarda Yıldız Tilbe'nin yaptığı müzik bana pek samimi gelmiyor. Sanki şarkıları arkadan ittirmeyle gidiyor gibiler. Çok matematikseller.

kesinlikle katılıyorum :)

baboli
12-05-09, 15:51
(...) vj bulent muzikten ne anlıyo ki albume guzel dese nolur kendi yaptıgı işlere bakın bıyık takıp klip cekiyo tarkanın bu adamla isminin anılması bile rezalett

seco39
12-05-09, 16:25
insanları niye görünüşüne göre şekillendiriyorsun ki.Senin rezalet dedğin o adam Türkiyenin en tanınmış müzik kanallarından birinde vj lik yapıyor yani müzikten anlamasa vj olmazdı.Ayrıca Tarkan eminmiki o davete güvendiği kişileri çağırmıştır ve bunda rezalet denicek bir durum yoktur.

Yakisikli89
12-05-09, 17:04
vj bülent :
tarkan yeni şarkılarını dinletti bana ve bomba gibi 2 tane yıldız tilbeden şarkı var.

ben zamanida buna yakin bi haber yazmistim foruma. vj bülent aynisini vay anam vay icinde demisti.

ve tarih 18-10-2007 ydi :)

yani sarkilarini tarkan vj bülente albüm cikmadan iki ay önce dinletmisti.
demekki albüm gercekten bitme asamasinda ki tarkan bütün sarkilarini dinletmis vj bülente (yeniden)

bu ayrintiyi göz önüne alirsak albüm yedinci ayda, yani yazin cikabilir :21:

eski haberi buradan okuyabilirsiniz:

http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=5531&highlight=b%FClent

siz ne diyorsunuz bu duruma...

szr67
12-05-09, 17:07
albüm dinletiliğine göre bitmiştir demektir albüm tarkan ve ekibinin aldığı karar doğrultusunda yakın bir zamanda çıkacaktır.muhtemelen haziran tarkanın yeni albüm'ünün çıkışı

baboli
12-05-09, 17:07
ya turkiyede en tnaınmıs kanal dedign kanal muzik odullerini zmanında saibe ile verdigini acıkladı o kanalın sahibinin esi yesim salkm ne konusyosn .. turkiyede ne guvenlir.. ben konservatuar okudum ama turkiyede muzik yapamıyorm o gereksiz adamın bile albumu var ki benim tum kaytlarım londrada yapıldı edildi o abuk sabuk adamlar uyuzunden sarkılarımıza sirketler bunlar turkiye için ileride git basit bişeyler yap gel dedi.. oturdgn yerden muzikle ilgili konusma istersen kim oldugnu bilmedgn kişilere ..

seco39
12-05-09, 19:19
Tarkan albümünü dinletmeye çağırıyorsa sana ne oluyor ki ben bunu anlamadım.Tarkan boş insan değil Tarkan çağırıyorsa bir bildiği vardır.

baboli
12-05-09, 20:10
valla umarım cagırtmamıstırr.. tarkan ın cogu konserine gittmişimdr turkiyede tek sevdgm adam tarkandr.. sahnedeki can ve ayhan abiyide tnaırm ayrıca bneim albumum için cok manevi destekleri olmustr .. ama zaten normalde tarkanın efemine hareketlerinide kabullenemiyorm onu seven biri olarak o adamla gorusmesini istemem yani.. neyse cvp yazma sana cvp yaz die msj atmıyorm kapansın konu cok seviyosan git vj bulente kendin ulas takılın bi arada

özge
12-05-09, 22:10
bende dün izledim kral tvde vj bülent vardı aynı şeyi tekrar dedi tarkanın iki şarkısını dinledimm süper diyee Tarkana teşekkür ediyorum bana dinlettiği için filan dedi..heraldee dinletmiş

ece**
14-05-09, 00:29
artık bana kral tw'nin hiçbirşeyi inandırıcı we doğru gelmiyo:19: tşkrler haber için..