PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acun'un konuğu tartışılıyor!

szr67
16-04-09, 15:11
Tarkan, geçtiğimiz haftalarda kendisini “Beyaz Show”a çıkarmak için uzun süredir uğraşan Beyaz ile “Var mısın? Yok musun?”da yarışmacı koltuğunda oturmasını isteyen Acun Ilıcalı’nın tekliflerini kabul etmeyi düşünmediğini söylemişti.

Ancak Acun Ilıcalı, “Tarkan kesin olarak çıkmak istemediğini söylememişti. Sonra kendisiyle yeniden konuştuk. Önümüzdeki dönemde yarışmaya katılmak istediğini söyledi” dedi.

Peki siz Var mısın Yok musun'da kimi görmek istiyorsunuz? Hep beraber tartışalım?

http://tvrehberi.milliyet.com.tr/Acun'un_konugu_tartisiliyor_/Tv_Rehberi/1083808/tvh/index.htm?ref=milliyetsag&ver=36

hilfa
16-04-09, 15:34
:10:tarkanım katılmasın bence :10:ama siyastciler katılabilir onların yüz ifadeleri ilginç olur:18::28:

tarkaseksüel
16-04-09, 15:41
bence katılsın yardım olurr

ece**
16-04-09, 16:16
o yarışmaya katılan "bazı" tipler zaten yeterince kendini izletio:19:...acun çok ii bi sunucu we yapmcı ama varmsıın yokmusunu kaliteli bulmuorum:16:.. o yüzden tarkanım çıkmasın derim.çıkcaaksada beyaz show olmalı o bence..:10::20:

Ferya
16-04-09, 17:29
bence de katilsin nede olsa iyi bi amac icin.

TheLastAirBender
16-04-09, 18:09
o yarışmaya katılan "bazı" tipler zaten yeterince kendini izletio:19:...acun çok ii bi sunucu we yapmcı ama varmsıın yokmusunu kaliteli bulmuorum:16:.. o yüzden tarkanım çıkmasın derim.çıkcaaksada beyaz show olmalı o bence..:10::20:

bende katılıyorum acun cok iyi bi sunucu ama varmısın yokmusun cok kaliteli bi program degil çok sacma sapan hareketler yapıolar yarısmacılar anlam veremiyorum yani :D beyaz o kadar ugrasıo cocukcagız acuna katılacagına beyaza katılsa cok daha iyi olur bencede..:4::4:

siboss1992
17-04-09, 04:07
evett ya..
varmisin yokmusun da yarismacilar Acayip tuaf hareketleri var
ama bir yandanda oraya tarkan katilirsa iyi bir amaci olucak..
mesela kazandigi parayla doga icin birsey yapabilir?
Ama eger oraya katilirsa bence kesinlikle beyaza da katilmalidir..
beyazi bildim bileli tarkani programa getirmek icin ugrasiyor..

prenses_elaa
17-04-09, 16:22
tabikide tarkan buda sorulurmu

Ferya
17-04-09, 16:32

Beyaz Show da olup da Var misin yok musun da olmayan kaliteyi merak ettim dogrusu????

ozangüney
17-04-09, 16:40
en çok tarkanın çıkmasını istiyolar zaten ama bence beyaza çıkmalı çünkü beyaz onu daha önceden ve ısrarlı bi şekilde çağırmıştı ki tarkan da bunu hakediyordu ama acun programından bi keere bile tarkanın bu programa çıkmasını istiyorum diye ağzından bi laf çıktığını görmedim ben o yüzden bırakın varmısın yokmusnu falan amaç yardım etmekse beyazın programın da da yapılabilir bu bence beyaz show

İZMİRLİ
17-04-09, 18:23
50cent'in, cristiana'nın, adriana limanın katıldıgı bir programın kalitesini tartışmak abez bence...:15: