PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkanı rakip olarak görmüyorum

trkntrkn89
07-04-09, 11:26
'TARKAN'I RAKİP OLARAK GÖRMÜYORUM!'

Akşam Keyfi'ne Konuk Olan Murat Boz, Kendisinden Başka Kimseyi Rakip Olarak Görmediğini Söyledi.

AKŞAM KEYFİ'NE KONUK OLAN MURAT BOZ, KENDİSİNDEN BAŞKA KİMSEYİ RAKİP OLARAK GÖRMEDİĞİNİ SÖYLEDİ.
'Her insanın rakibi kendisidir!' diyen genç kızların sevgilisi ünlü şarkıcı Murat Boz, 'Kimseyi rakip olarak görmüyorum. Tarkan'la beni kıyaslıyorlar. Bence yanlış. Ben kendimi rakip olarak görüyorum. Her albümde kendimi yenilemeye çalışıyorum. İmajımı ve müziğimi bir üst seviyeye çıkarmaya çalışıyorum. Bu kapsamda ben sadece kendime rakip olabilirim. Ama insanlar beni Kenan Doğulu ya da Tarkan'la rakip olarak gösterebilir, bunu dopal karşılıyorum.' dedi..

Ben programın az bi bölümünü izledim ve yani ben murat bozu kaliteli biri zanndederdim ama adam konuştukça battı,saçmaladı,,,

tarkanla ilgili sözlerede hiç girmiyorum,,

zaten istesende rakip olamazsın:28:

trknmania
07-04-09, 12:42
yaa ben böle insanları sevmiyorum işte nereden geldiklerini unutuyorlar hemen insanlarda birazcık vefa duygusu olmalı bence:16:

ece**
07-04-09, 12:53
:15:bencede insan geldii yeri unutmıcak...:15:

tarkantutkunu
07-04-09, 14:09
Tarkan taklidi

denizmavisi
07-04-09, 15:57
ne oldum dememeli ne olacam demeli

siboss1992
07-04-09, 16:15
basinda cok abartiyor..muratin
basina hep tarkani kakiyorlar.. ikiside ayri ayri
sanatcilar.. murat tarkan olamaz tarkanda murat olamaz..

ama egerki murat da gercekten icten dediyse bunlar.. nankör olur...

erdem
07-04-09, 18:17
en azından bi teşekkür felan edebilirdi eder diye bütün programı seyrettim ama etmedi neler söyledi vefasızzz....

tarkaseksüel
07-04-09, 18:20
tarkana kotu bişe dem
okı ya aksıne kendını kucultum benı tarkanla rakıp gormeyın kenan doğuluyu gorun ben daha çok yenıyım gibisinden bişe dio orada

MassConfusion
07-04-09, 18:21
Ne oldum değil ne olucam demeli...

didar
07-04-09, 18:58
insan ne oldum değil ne olacam demeli.e herhalde kendine rakip göremez görürsede ezileceğini biliyor.Tarkana kimse rakip olamaz.

flores
08-04-09, 16:47
murat bozun sesi tarkanin kotu taklitidi.

prenses_elaa
08-04-09, 17:29
haklı tarkan kim o kim o tarkanın yanından bile geçemez bırakın rakibi

prenses_elaa
08-04-09, 17:29
tarkanın taklidini yapmaktan başka birşey yapmıyor

kevser
08-04-09, 20:38
orda demek istediği şey kötü bişey değildi ama bende izledim programı

askmeleyi
08-04-09, 20:50
Tarkana rakip olmak icin daha cok genc.. Ama gercektende onu hep Tarkanla kiyasliyorlar... o da sıkılmıştir bu durumdan bence...

eLiF
08-04-09, 21:41
tabi ki rakibin değil Tarkan kim sen kimsin...

*HiLaL*
09-04-09, 00:15
Murat boz kim TARKAN kim, TARKANIN tIrnaqI oLamaz ne konu$uyOr ki xD ama kötü niyetLe söyLemediqine inanIyOrum eqer ki niyeti kötüyse NANKÖRLükde 1 nuMara ;)

qüccin
09-04-09, 20:09
insanın kendisini bilmeside güselx)tabikide Tarkan onun rakibi olamaz!...bu sözü sölerken kötü bi niyeti yoktur diye düşünuyorum....

Sayka
09-04-09, 22:29
ya bunlari ben duymamisdim.en azindan Murata biraz sayqim vardi,onu da itirdim.insanlar cok nankor oluyorlar.Tarkanin ona yaptiklarini ne cabuk unutdu.zaten o Tarkana rakip falan olamaz.

pare pare
10-04-09, 16:56
Megastar tarkan ve murat boz hic alakasi yok ....

ecemaşkısı
11-04-09, 15:49
hakLı tabi istese de göremez " ..TarKan .." kim murat boz (!) kim ??

zeytin
12-04-09, 13:07
ya onu zaten tarkan çıkartmadımı ona yardım eden insana nasıl böyle karşılık verebiliyor istesende olamazsın o zaten tek senin gibi yeni türemedi yıllardır var ve biz onu çok seviyoruz kendisini nimetten saymasın murat boz

engobay
12-04-09, 14:26
Tarkan sevenlerin ortak özelliği sanirim doğal bir kişilik olmalari...tarkan konserine her gittiğimde oradaki insanlarin hepsinin tarkan in ruhuyla kapsandiğini düşünüyorum...sanki enerjisi hepimizi sariyor..herkes bir anda tarkan oluveriyor..işte elektirik bu olsa gerek...

engobay
12-04-09, 14:29
Murat boz u tarkan yetiştirdi zaten,,,o tarkan in ruhuyla beslenmiş biri...onun tarkan a kafa tutacağini sanmiyorum..oda bizim gibi aşiri tarkanci zaten...hareketlerinde bile tarkan sendromlari,açikça belli oluyor..konuşmalari ve göz hareketleri zaten ayni tarkan..

meryem_17
18-04-09, 13:42
çok komik yaa insanlar hepte tarkan üzerinden prim yapmaya çalişio ya ne kadar komik kendilerini güldürüolar murat boz kim ya yeni çikmiş biri düne kadar murat bozmu wardi hayirrr o kim ki tarkan senelerdir dünyanin megastari olmuş biri arkadaşlar sonuna kadar size katiliorum tarkanima istesede rakip olamaz hahahaha :):)