PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan neden programlara çıkmıyor?

tarkaseksüel
31-03-09, 21:26
Acun Ilıcalı ile Beyazıt Öztürk peşinde ama..

http://www.haberturk.com/2009/03/31/kuturesim/tarkankurutut.jpg
Tarkan, “Benim işim şarkı söylemek” diyor ve şov programlarına çıkmıyor.
Tarkan, 1994’te canlı yayında “Çişim var” dediği için büyük tepki toplamıştı. Tarkan, şimdi “Ağzımdan yanlış bir şey çıkar” diye “Beyaz Show” ile “Var mısın Yok musun?”a çıkmıyor
Milliyet Cafe'de yer alan habere göre, “Türkiye'de çıkılacak şov programı yok” diyerek tartışma yaratan Tarkan, uzun süredir kendisini şov progra-mında ağırlamak isteyen, hatta bununla ilgili bir internet sitesi bile açan Beyazıt Öztürk ile “Var mısın Yok Musun?” yarışmasına katılmasını isteyen Acun Ilıcalı’nın teklifini kabul etmeyi düşünmediğini açıkladı. “Ben yapı olarak utangacım” diyen Tarkan, “Ayrıca ağzımdan yanlış bir şey çıkar diye de çekiniyorum” diye ekledi.
BU da akıllara hemen 1994’te Tarkan’ın başrolünü oynadığı bir canlı yayın gafını akla getirdi. Tarkan, popstar olma yolunda hızla ilerlediği günlerde bir ödül töreninde Savaş Ay’la konuşurken “Çişim geldi” deyip canlı yayını terk etmişti. O zaman büyük tepki toplayan Tarkan’ın sütten ağzı yanmış olacak ki, “Benim işim şarkı söylemek” deyip şov prog-ramlarına katılmamayı tercih ediyor.

habertürk

tarkaseksüel
31-03-09, 21:29
yahu tarkan aradan kaç sene geçti olgunlaştın artık bu kadar korkmaya gerek yokki artık sende bilirsin ne konuşup konuşulmayacağını ki öyle dfüşünüyorumm

erdem
31-03-09, 21:33
çıkamasınn bugüne kadar çıkmadı böyle oldu bundan sonrada böyle olmalı...

tarkaseksüel
31-03-09, 21:35
en azından yzardım için acun a katılmalı die süşünüyorum
beyaz et festivali gibi saçma bi festıvala katılan megastar yardım amaçlı bole bi anlamlı programa neden katıllmasın

Bounce21
31-03-09, 21:36
Tarkana hakk veriyorum. O en iyisini biliyor cunku.

centrino
31-03-09, 21:43
Bence tarkan çıkmamalı çok göz önünde olursa işin büyüsü kaçar diye düşünüyorum.Hülya Avşar'ın programınada çıkmıştı ne oldu agza alınmayacak sorular sormuştu.Tarkan'ın çıkmak istememesinin sebebi bence heyecan,yanlış kelime falan filan degil 2 saatte çok özeline girilebilir diye düşünüyorum.Tarkanda bunu göz önünde bulundurarak çıkmak istememesinde çok haklı...

tarkantutkunu
31-03-09, 23:34
O konuşmadan bu sonuçu nasıl çıkarıyorlar algılama sorunu var herhalde bu haberi yapanın
insanları bu derece yanlış yönlendirenleri
kazandıkları paraları gerçekten hakettiklerini düşünüyorlarmı
bir kere Savaş Ay'a bunu söylediği anlık birşeydi show probramı değildi belki Tarkan canlı yayından bile habersiz ama siz alın bunu ogün bugün hala kullanın Tarkan daha önce Hülya Avşar Show'a katılmıştı
show olması bile 2007'De Trt Haber canlı yayınına ayrıca Uyan projesi için Ntv haber'e canlı yayında konuk olmuştu bunlar çok ucuz karalamlar artık bırakın

Tarkan'ın popüleritesinden yararlanıcam derken düşman kazanıyorsunuz.

gokhantevetoglu
01-04-09, 01:25
tarkan abı nezaman nereye cıkacagını cok ama cok ıyı bılıyor.mıllet herzamankı gıbı atıp tutuyor ama son noktayıda koydu ıste tarkan abı daha soze ne hacet...

denizmavisi
01-04-09, 01:49
bana göre 2 sebepten dolayı çıkmıyor birisi eleştiri alırım ve yanlış bişeyler söylerim korkusundan dolayı diğeri de şimdiye kadar hiç yüzünü eskitmeyip hep aranan isim olmasından dolayı bunun böyle gitmesini istemesi show programlarına çıkacağını hiç düşünmüyorum umarım bi gün yanılır da onu canlı show programında doya doya izleme fırsatımız olur

MassConfusion
01-04-09, 02:24
Bencede Tarkan çıkmasın ya dünyaca ünlüleri getiriyorlar ama Tarkan ı çıkaramıyorlar buda Tarkan a ayrı bir hava katıyor bence...

özlemmis
01-04-09, 12:10
Bu medya tarkana neden bu kadar düşman.Adam iyi niyetle bişey söylüyor onlar ne yazıyor.İnsanlara hep olduğundan farklı gösteriyorlar.15 yıl geçmiş hala temcik pilavı gibi aynı şeyi söyleyip duruyorlar.ben olsam hiç röportaj vermem bunlara değmez.Yeter artık sinir oluyorum.Adam işinden başka hiçbir şey yapmıyor.

Alexa_20
01-04-09, 13:24
People who can translate throw in a few words, this interview, please ((
Çok teşekkürler!!!!!!)))

catlaq bebeq
01-04-09, 14:44
bence böyle kalsin tarkan isini billiyor ilk önce kendini özletiriyor sonrada sevenlerine konser veriyor bence en iisi bu herzaman göz önünde bulunan sanatcilarida görüyoruz yani

didar
01-04-09, 16:42
Olgun bi adam kaç yaşına gelmiş kendi kararını kendi verebilecek bi yaşta...kendisi için neyin iyi neyin kötü olacağını bizden çok o bilir.hem Tarkanı heryerde görmüyoruz özlüyoruyz ona olan hayranlığımız sevgimiz büyüyor.bir insan her zaman gördüğü kişiden çabuk soğur.tabi biz soğumayız ama olsun.sonuçta biz görüyoruz bizim kadar şanslı olmayan kişiler var.

Alexa_20
01-04-09, 19:08
What you are evil?? Fans? A. ..?? No .... you're not fans, you have only one name.(((((((((((((((((((((((((((

Hüli 82
01-04-09, 19:10
:54::35::52::30::35::48: Isini biliyor ,ama yinede tv ciksin :20:

tarkaseksüel
02-04-09, 15:07
bence savaş ay da yaptığıda çok solaydı ben bunu arkadaslarlavkonumuştum tarkan hayranı olmamalarına rağmen doğal karşıladılar bunubuyuten sadece medyaaa

Ferya
02-04-09, 15:39
Bugüne kadar cikmadi bugünden sonra da cikmasin.Dogru karar.

trknmania
02-04-09, 16:17
tarkan bu elbet bi bildiği vardır:))ama keşke çıksa tv ye de hasret gidersek azıcık:)

veli
02-04-09, 16:30
kendisine göre haklı sebebleri var bence. o nu da anlamak gerekir...

onur89k
03-04-09, 03:40
gelmişsin 37 yaşına kaybedecek bir şey yok gel işte beyaz şova

eLiF
03-04-09, 13:56
çıkmıcam dedi artık başka bişey sölememize gerek yok

sally
03-04-09, 23:30
Tarkan cikmam dediyse kesin cikmaz

kevser
04-04-09, 17:02
onun farkı zaten programlara çıkmaması bu konunun tartışılması çok mantıksız geliyo bana millete ne yaa çıkar çıkmazz