PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ünlülerin albüm savaşi başliyor

garez
29-03-09, 15:03
ÜNLÜLERİN ALBÜM SAVAŞI BAŞLIYOR

Bahar Ayının Gelmesiyle Birlikte Sanatçılar Arasındaki Albüm Savaşları da Start Aldı.ünlüler Şarkılarını Hayranlarına Beğendirmek İçin Kıyasıya Yarışacak...

BAHAR AYININ GELMESİYLE BİRLİKTE SANATÇILAR ARASINDAKİ ALBÜM SAVAŞLARI DA START ALDI.ÜNLÜLER ŞARKILARINI HAYRANLARINA BEĞENDİRMEK İÇİN KIYASIYA YARIŞACAK...

Sezen Aksu'dan iki şarkı aldı

Tarkan yeni albümünü Nisan ayında çıkartacak. Sezen Aksu'dan iki parça alan sanatçının şehir şehir gezerek turne yapacağı söyleniyor. Albümün ismini ve hangi tür şarkılardan oluştuğunu sır gibi saklayan sanatçının yakın dostlarına "Dönüşüm muhteşem olacak" dediği öğrenildi.

Son albümünün Remix'ini çıkarıyor

Serdar Ortaç, geçen yıl çıkardığı 'Nefes' albümündeki parçaların remixlerinden oluşan bir albümle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Albümde ayrıca 'Şikayet', 'Bu nasıl ayrılık', 'Harcamasın', 'İki Gözüm' adlı 4 yeni parça da bulunacak. Ortaç albümünde 'Ayrı Gitme' adlı parçasını da rap olarak söyledi.

YENi 'ÇAKKIDI' YOLDA

Kenan Doğulu yaza bomba gibi girmeye hazırlanıyor. Doğulu'nun Sezen Aksu'nun kapısını Çakkıdı gibi bir şarkı için aşındırdığı söyleniyor.

En iyisini yapmak istiyorum

Yeni albümünü Mayıs sonunda çıkartmayı planlayan Aşkın Nur Yengi bir yandan kayıtlarını sürdürüyor, diğer yandan şarkı seçimini tamamlamaya çalışıyor. Sanatçı "En iyi albüm benimki olsun diye çalışıyorum" diyor.

2 albüm hazırladı

Ünlü sanatçı Kıraç, bahara iki albümle girmeye hazırlanıyor. Garibiye adındaki ilk albümünde sanatçı Anadolu türkülerini seslendirecek. Diğerinde ise rock müzik söyleyecek. Kıraç "Merak edenlere söylüyorum. Garibiye benim memleketimdir" diyor.

Herkesi utandıracağım

Hande Yener'in yeni albümü Nisan ayında çıkıyor. 'Hayrola' isimli yeni albümü için şarkıcı, "Herkesi utandıracağım. Çünkü çok iyi bir iş yaptık. Bu yaz benim şarkılarım konuşulacak" diyor.

siboss1992
29-03-09, 16:38
en güzeli tarkanin olucakk..eminimmm..

Ferya
29-03-09, 18:21
Valla Tarkanin Albümünü dört:9:bekliyorum.Serdar Ortac da tamam fena degil ama hep ayni tarz biraz sIkIcI.

eLiF
29-03-09, 22:23
hiç biri tarkan'a rakip olamaz en iyisi tarkan'ın albümü olacak :4:

bounce
29-03-09, 23:47
nisan mı..şaka mı yaaa.albüm yaza bile yetişemeyebilirmiş.

zeytin
30-03-09, 00:54
tarkan bomba gibi geliyo anlasıldı.serdarcımıda çok severim ikisi bu sene sallıyacak ortalığı belli olsu tarkan uzun süre birşey yapmıyor dönüşü sahane oluyor yıllar boyunca sarkıları dillerde geziyor serdar o bir efsane zaten .hersarkısı tutuyor bu kadar güzel albüm yapıyor ben ikisinin de başarılı olmasını istiyorum.çaktırmayın kalbimde çoğunluk tarkana tabiki

denizmavisi
30-03-09, 01:26
bu gazeteciler de iyi sallıyor ne nisanı albüm bu yaza yetişirse ne ala nisan imkansız gibi bişey

tarkaseksüel
30-03-09, 12:00
nisan mı..şaka mı yaaa.albüm yaza bile yetişemeyebilirmiş.hadı yawww nolcak şimdii

ümitcoll
30-03-09, 12:34
Tarkan ne zaman çıkarcak bilmiyorum ama bir çıkaracak pir çıkaracak bak demedi demeyin:4: dört gözle bekliyoruzz Tarkan....

ozangüney
30-03-09, 12:56
magazin d ye verdiği röportaj da söledi zaten yaz aylarında çıkarmayı düşünüyorum diye ayrıca ne ingilizce ne metamorfoz gibi olcak dedi metamorfozun soundları halka biraz yabancı geldiği için yadırgandı bence dedi ama bu albümde yine eski gibi ud u falan kullancaz dedi imajı konusnda uzatıyoruz bakalım saçları ne olcak bende bilmiyorum dedi bu haber harbiden yalan nisan ayında hayyatta çıkmaz ben haziranda bile çıkcağına inanmıyorum temmuzun ortalarında çıkar ayrıca bu yaz tam bi kapışma olcak tarkan kenan doğulu mustafa sandal serdar ortaç(yeni remixle ) hande yener gülben ergen sibel can ibrahim tatlıses yeni albüm çıkarcak hadi hayırlısı ama inş. bu savaşı tarkan kazanacak :):)

denizmavisi
30-03-09, 21:37
magazin d ye verdiği röportaj da söledi zaten yaz aylarında çıkarmayı düşünüyorum diye ayrıca ne ingilizce ne metamorfoz gibi olcak dedi metamorfozun soundları halka biraz yabancı geldiği için yadırgandı bence dedi ama bu albümde yine eski gibi ud u falan kullancaz dedi imajı konusnda uzatıyoruz bakalım saçları ne olcak bende bilmiyorum dedi bu haber harbiden yalan nisan ayında hayyatta çıkmaz ben haziranda bile çıkcağına inanmıyorum temmuzun ortalarında çıkar ayrıca bu yaz tam bi kapışma olcak tarkan kenan doğulu mustafa sandal serdar ortaç(yeni remixle ) hande yener gülben ergen sibel can ibrahim tatlıses yeni albüm çıkarcak hadi hayırlısı ama inş. bu savaşı tarkan kazanacak :):)

röportajı kaçırmışım çok tşk eğer eski tarzına dönüyorsa süpeeeer:17::21:bundan daha güzel bi haber olamazdı

HURRICANE
30-03-09, 21:59
merakla bekliyorum albumunu.İnşallah yaz başı album pıyasada olur.Ve yine hiç şüphem yok albüm satış rekorları kırar.

gokhantevetoglu
31-03-09, 00:43
yürü be tarkan abı kım tutar seni...cıkardıgın album ne kadar begenılmesede o begenmeyenler bırgun begenmıs konumuna gelıyorlar merak etme...

ezel1710
31-03-09, 16:38
herkeze hayirli olsun

bleys
10-04-09, 04:29
bir haber var mı yeni albümden?

erdem
10-04-09, 14:34
tarkan bomba gibi olacakkk............ az kaldııı albüme heyecanlanıyorummm...

Yakisikli89
10-04-09, 16:02
hande :21: albümün konusulmuyor ve konusulmuyacak. ne yazikki. konusulmasini isterdim ama fiyasko bi album :16:

tarkanda her seferinde herkez gibi 'en iyi albümüm, dönüsüm muhtesem olucak' demesine gerek yok. zaaten biliyoruz güzel olucagini.
basarilar diliyorum sana tarkan bravo

ece**
10-04-09, 17:35
tarkanımın "yine"açık ara önde olacağı kabak gibi ortada :29: