PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRT'den ikinci sansür olayı!!

arau
28-03-09, 07:39
Hadise’nin Eurovision şarkısı “düm tek” in klibine ambargo koyan TRT'nin bu sefer Tarkan’ın klibine ambargo koyduğu ortaya çıktı.Bu konuda “yakın takip” programına özel röportaj veren Tarkan, “Dilli düdük” isimli şarkısının klibine ambargo konulduğu iddialarını doğruladı.

“şarkıma değil, popolara ambargo konuldu” diyen Tarkan, klipte TRT’nin hoşuna gitmeyen görüntülerin çıkartıldığını belirtti.

Top şimdi TRT yönetiminde.

Yapılacak açıklamıyı buradan duyurmak için TRT yönetiminden gelecek açıklamayı bekliyoruz

MEDYAKAFE - ÖZEL

ümitcoll
28-03-09, 16:08
yeni albüme de karışmaz heralde trt, şunlara baksna yha :9:

**MegaStarkan**
28-03-09, 16:29
TRT 21 ci yüz yilina girmemis olabilir mi?

ümitcoll
28-03-09, 16:44
avaz ın galasında sunucunun giydiği elbiseye bakan yok ön taraf komple yukardan aşağı açık, ne yapmaya çalışıyolar anlamıyorum:11:

Ferya
28-03-09, 16:57
TRT bence cok abartiyor.

*HiLaL*
28-03-09, 19:23
avaz ın galasında sunucunun giydiği elbiseye bakan yok ön taraf komple yukardan aşağı açık, ne yapmaya çalışıyolar anlamıyorum:11:

Aynen Sana hak veriyOrum arkada$IM... Sunucunun eLBiseye bir$ey denmiyOr...:13:

flores
29-03-09, 01:05
trt dogru yapiyor..o kizlarin popolari benim de xosuma gelmemisdi.ama qlan her bir sey ela di klipde.

ozangüney
29-03-09, 13:13
trt ye noluyoki klipe falan karışıyo onlara ne oluyo yani

siboss1992
29-03-09, 21:15
allahim zaten birseyine karismasalar olmaz..
üstelik klip cikali kac ay oldu.. simdi mi aklarina gelmis??

eskalen
29-03-09, 21:53
Klip de seksilik yani o kizlarin goruntusu bence hos Tarkan'in klibinde...Sanki hemen ole goruntu kullanan sanatcilar aforoz edilecek diye de bir sey yok...Cok yanlis da anliyor milletimiz ayrica! Trt ye gelince, trt bazi kisilerin kontrolu altinda gibime geliyor! hadisenin "dum tek tek" klibine ambargo koymasi da sacma...Boyle bir seyin olmadigini soyluyorlardi...Aciklama yapilmisti..Tam anlamadim acikcasi!!! Hatirliyorumda sevgili metin arolatin da "Psikolji" isimli sarkisinin klibinde opusme sahnesi yasaklanmisti...Trt nin su sansur olaylari, dedikodulari bitmek bilmiyor...Inatla her sanatci acik secik, seksi klipler ceksin en guzeli !!!! Sanat'i siyasete alat etmeseler artik! Sanat'ta ozgurluk diye bir sey vardir!

tarkaseksüel
30-03-09, 12:06
3klıp çekılmış imdi sara diğerlerinde aytıca trt cinsellikle ilgiliolduğu için sansurlememışler klıbı beğenmemişler hadıseyı tam anlatamadıkları solemiler

denizmavisi
30-03-09, 21:35
Hüp klibini sansürleseler hadi neyse de dilli düdüğün neyini sansürlüyorlar hayret

prenses_elaa
31-03-09, 16:53
bende o kızları sevmedim ama tarkan o klip için çok uğraşmış efektler felan sadece o bölümleri çıkarsalar olmazmı

onur89k
03-04-09, 03:51
tarkan da kendine biraz dikkat etmeli. kadın olup da poposunu gösterenlere trt ne yapmış? trt ye hak veriyorum bu konuda kimse kusura bakmasın

hilfa
03-04-09, 10:36

Bu trt nin değişen modern yüzü olsa gerek:18:Tarkanımın yeni albümü çıkıcak neredeyse klip şimdi mi sorun oldu:18::28:aş artık bunları TRT aşşşş:16:

sally
03-04-09, 23:29
Trt yine abartmis

ezel1710
04-04-09, 18:22
ya artik yeni albüm yeni klip cekecek daha yeni mi geldi akilarina .
ne halleri varise görsünler.