PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sibel Can: Doğuştan torpilliyim

tarkaseksüel
16-03-09, 12:17
Önceki gece Günay Restaurant’ta sahne alan Sibel Can mayıs ayında yeni albümü için iddialı konuştu. Can, “Başta Sezen Aksu olmak üzere Tarkan, Serdar Ortaç, Rafet El Roman ve Gülşen gibi birçok ismin katkısı oldu.

Ben bu konuda şanslıyım. Hem de doğuştan torpilliyim” dedi. “Kendi şarkılarınızı yazmayı düşünüyormusunuz?” sorusuna ise Can, “Ben şarkı yazıyorum ama şarkılarımı söylemeye utanıyorum. Kendi yazdığım altı tane beste var. Sadece melodilerini ben yaptım” şeklinde konuştu.
Şarkıcı son dönemde yaşanan ekonomik krizle ilgili olarak da “Eğlence sektörünü çok etkilememiş görünüyor. Ben çocuklarımdan yana şanslıyım. Benden kışın ayakkabı isterler, bir de yazın isterler. Beni ekonomik anlamda zor durumda bırakmazlar” diye konuştu.

MİLLİYET

serdar
16-03-09, 12:22
:22: Kutlarım sibel can'ı cok tutumlu bir insan bu ekonomik krizde böyle düsünmesi ve cocuklarını ona göre hareket ettirmesi cok anlamlı yani
örnek bir davranıs sergiliyor sibel canı tekrardan kutluyorum unutmasın ki gerçekten yaptığı besteler olağanüstü sesi fevkalade yani torpil anlamını burdan cıkartabiliriz böyle sanatcılarımız olduğu sürece sesimiz hic bir zaman susmayacağını düsünüyorum Tarkan Sezen aksu Sibel can ve yıldız tilbe favori sanatcılarım :17:

siboss1992
16-03-09, 19:06
sarki sözleri tabiki önemli ama bir sarkiyi nasil seslendirdiginde
cok önemli.. ve o mükemmel sesiyle hepsini cok güzel seslendirecek.. cok merak ediyorum bazi albumleri bu sene..

bounce
16-03-09, 22:06
cevabım ekonomik krizle ilgili verdiği absürd lafına..ayakkabı:))

EKMEK BULAMIYORLARSA PASTA YESİNLER.demek gibi bişey....gelir dengesizliği..bence sibel can sadece şarkı söylesin..başka konularda konuşmasın

TarkanColl
16-03-09, 22:14
Sibel Can çok para kazanan gözde bir sanatçı. Ama cidden çocukları çok mütevazi. Küçük oğlu Emir, Sibel Can ve Canses ile İstinye Park AVM'ne gittik geçen sene. Spor ayakkabı alacaktık Emir'e. Spor ayakkabıyı alacağımız mağazada satış elemanları ayakkabı dışında onlarca şey gösterdiler çocuğa ama hiç birşey istemedi. Girip çıktığımız diğer mağazalardan da hiçbirşey istemedi, sadece ayakkabıyı alıp çıktık AVM'nden.

Şımarık zengin çocuklarından değiller yani...

tarkantutkunu
16-03-09, 22:26
önceleri Sibel Can'ı çok az dinlemekle beraber
Tarkan'ın bestesiyle son albümünün tüm şarkılarının renk renk olması sebebi ile çok tutmuştum
Sibel Can pop müzik yapıp sahnede hadise yaratmak yerine
sesinin ve yaşının getirdiği olgunlukla güzel şarkılar seslendirip kendini geliştirdi bu albümde yine Tarkan var ve ben yine bu sebepten daha çok merak ediyorum albümü

denizmavisi
16-03-09, 22:53
hadi bakalım yine güzel bi albüm geliyor ne olsa içinde Tarkan var sabırsızlıkla bekliyorum:17:

ezel1710
18-03-09, 15:23
sibel can herzaman iyi bir sanatci olduu kadar iyi ve örnek bir anne .

zeytin
18-03-09, 20:22
bir albümde tarkan olurda o albüm güzel ve ilgi çekici olmazmı

tarkaseksüel
18-03-09, 21:07
Her ne kadar sibel can hayatinda onemli karalar bermiş olsada demekki cocuklarini çok iyi yetiştirmişş