PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Albüm ile ilgili son dakika

szr67
15-03-09, 23:49
Albüm amerika ve londra daki kayıtlar tamamlandı türkiye de stüdyodaki rütuşlardan sonra haziran başı piyasada.:20:

HakanÇelik
16-03-09, 00:00
Albüm amerika ve londra daki kayıtları tamamlandı türkiye de stüdyodaki rütuşlardan sonra haziran başı piyasada.:20:

Niye son dakika olarak geçtin bu haberi... Zaten albümün yaza yetişmesi
için Tarkan'ın son gazla çalışmalarını sürdürdüğünü hepimiz biliyoruz. Yeni
bir şey değil yani.

Benim duyumlarıma göre de albüm hazirana yetişmeyebilirmiş. Neyse sabırsızlıkla bekliyoruz...

TarkanColl
16-03-09, 00:12
Ben de Tarkan'ın çok titizlendiğini ve albümün hazirana bile yetişemeyebileceğini duydum.

Hem şu anda hala Sibel Can'a verdiği şarkı için çalışıyor Tarkan. O şarkı için de çok titizleniyor...

szr67
16-03-09, 00:14
kral tvde vj bülent dedi valla tarkan hayranlarına süpriz bir haber dedi.

badboyserkan
16-03-09, 00:30
Tarkanin yeni albumunu yazin cikarticagi kesin bir bilgi ama hangi ayda piyasaya cikacagi belli olmayan kaynaklar dogrultusundadir.Ama su varki 2009 yazinda tarkansiz kalmiyacagimiz kesindir :)

hilfa
16-03-09, 00:50
Tarkanım :10:bu yaz bizi kendinden mahrum etmiyecek ya varsın haziran sonunda da çıkarsın:24: önemli olan onunla olabilmek:29:

Yakisikli89
16-03-09, 02:17
hadi bakalim insallah.

bounce
16-03-09, 02:48
titiz olsun lütfen...ama metamorfozdaki titizliğ gibi olmasın...
bekliyoruz sabırsızlıkla

tarkaseksüel
16-03-09, 10:44
titiz olsun lütfen...ama
metamorfozdaki titizliğ gibi olmasın...
Bekliyoruz sabırsızlıkla
metamorfozsaaceleyegeldi yilbaşi na yetiştirmek içinn

tarkan yenı albumunde cesur olmasın metamorfozsakı
gbi enayı dilli üdk gibi terımler olmasın aşık olsun bende
romantık pop solesın hem hareketli hem pop olsun
sen başkasın, ay. gibi mesala süper bunlar insanın
içi kıpır kıpır oluveriyorr

ezel1710
16-03-09, 11:13
bekliyoruz haber icin tesekürler

kartales26
16-03-09, 12:00
titiz olsun lütfen...ama metamorfozdaki titizliğ gibi olmasın...
bekliyoruz sabırsızlıkla

metamorfoz bence çok iyi albüm sadece türk standartlarının üstünde ileride değeri daha iyi anlaşılacaktır emin olun.tarkan'ın farkı serdar ortaç kenan doğulu gibi şarkıcılar gibi kendini tekrarlamıyor sürekli değişim içinde.sadece karma ile dudu albümlerinde kendini tekrarladı diğerlerinde hep değişik sentezler kullandı artık albüm satışlarının düştüğü bu dönemlerde şarkıcıların cesur hamleler yaparak piyasa şarkılarından uzak ayrıcalıklı müzik yapmaları gerekir kısaca albüm yapan şarkıcının görevi topluma inmek değil toplumun üstünde müzik yaparak toplumu kendine çekmeye çalışmalıdır

serdar
16-03-09, 12:31
:17: Ayy ama öyle demiyelim arkadaslar kırmayalım kalbini son dakika haberi olarak doğru buluyorum, emeğe saygı diyelim yani haziran ayında cıkacağını biliyorum belki o an o konuyu bilmiyor olabilir haziran ayında cıkacağını bilmiyor olabilir yani cok cok tesekkürler paylasım icin ellerine sağlık :22:

sarıpapatya
16-03-09, 16:31
haziranda bende beklemiyorum açıkçası, ama temmuzu geçmesin yaz albümü olsun LÜTFEENN ayrıca bu albümün metamorfozdan daha iyi bir albüm olucana dair bi his var içimde hadi hayırlısı:))

siboss1992
16-03-09, 19:16
metamorfoz bence çok iyi albüm sadece türk standartlarının üstünde ileride değeri daha iyi anlaşılacaktır emin olun.tarkan'ın farkı serdar ortaç kenan doğulu gibi şarkıcılar gibi kendini tekrarlamıyor sürekli değişim içinde.sadece karma ile dudu albümlerinde kendini tekrarladı diğerlerinde hep değişik sentezler kullandı artık albüm satışlarının düştüğü bu dönemlerde şarkıcıların cesur hamleler yaparak piyasa şarkılarından uzak ayrıcalıklı müzik yapmaları gerekir kısaca albüm yapan şarkıcının görevi topluma inmek değil toplumun üstünde müzik yaparak toplumu kendine çekmeye çalışmalıdır

evet kesinlikle haklisin.. bu albumde cok degisik birsey olucak eminim..
bu yaz bol bol Tarkanli gecicek.. ne güzel:1:

eLiF
16-03-09, 19:22
bravo haklısın bravo
bu albüm de diğer bütün albümleri gibi mükemmel olacak:20:

günışığım
16-03-09, 20:09
Tarkan baskalarinin albumune titizlenecegine kendi albumune onem versin yaza bisey kalmadi =(

Mega_Star
16-03-09, 20:54
yeni albümünü heycanla bekliecez. bence tarkanın bütün albümleri güzel eski müzikleri daha bi güzel ama ayrım yok.

eskalen
16-03-09, 21:02
Cikaragi bu albumde cikisi nasil yapicak? sponsor nasil saglayacak merak ediyorum dogrusu..Bence cok kuvvetli gelmesi lazim Tarkan'in..Metamorfozu rahat gecmeli, asmali cikaracagi album...Yazin cikaracagi ise belli olmaz bakarsiniz sonbahara kalir... Ama 'ay' olarak hangi ay kesin bir ifade vermek bence biraz kahincilik olur... Zamanla albumun cikacagi ay olarak sinyalleri belirir zaten eger yazin cikacaksa....Tarkan'in bu degisimi devam mi edicek yoksa eskiye gondermeli paslar atan tarzda, tinida sarkilar mi yapicak valla en cok da bu merak konusu bence? Bekleyip gorucez bakalim hayirlisi...

serdar
16-03-09, 21:10
:20:Arkadaslar tarkanımız ßence yeni imajı ile karsımıza cıkacak ve eski sarkılarını hatırlatan bir albüm yapacak içime öyle doğdu

denizmavisi
16-03-09, 22:59
Tarkan albümlerini ne zaman zamanında çıkardı ki eminim bu albüm de yaza yetişmeyecektir ama keşke yanılsam

MassConfusion
16-03-09, 23:10
Bu yaz ben askerdeyim ya :S

İZMİRLİ
17-03-09, 18:39
tarkan ve titizlik kelimesi bir arada geçtimi o albümün çıkışına bence 5-6 ay koyun derim :))), ama bu kadar büyük bir ismin de albüm çıkarırken ince eleyip sık dokuması normaldir diye düşünüyorum...

pare_pare
17-03-09, 19:16
albüm hayırlısı ile çıksında biraz geçiksede sorun deil ..........

TarkanColl
17-03-09, 19:38
Tarkan'ın Sibel Can'a verdiği şarkıyı az önce dinledim. Muhteşem bir şarkı. Çok keyifli, tam Tarkan şarkısı. Sibel Can'a çok yakışmış... Yine arkadan Tarkan vokali var.

Sibel Can'ın şarkısı tamamen bitince son sürat kendi albümüne devam edecektir Tarkan...

badboyserkan
17-03-09, 19:57
Tarkan'ın Sibel Can'a verdiği şarkıyı az önce dinledim. Muhteşem bir şarkı. Çok keyifli, tam Tarkan şarkısı. Sibel Can'a çok yakışmış... Yine arkadan Tarkan vokali var.

Sibel Can'ın şarkısı tamamen bitince son sürat kendi albümüne devam edecektir Tarkan...

Harika Ebru.. Merakla Sarkiyi bekliyoruz.. Eminim ki yine bomba bir sarki olmustur..:20:

tarkaseksüel
17-03-09, 20:02

Sibel Can'ın şarkısı tamamen bitince son sürat kendi albümüne devam edecektir Tarkan...süper bi habeer bu yaawww
beklıyoruzz sabısızlıkla

İZMİRLİ
17-03-09, 21:07

Umarım bu kez ''eger parca hareketliyse'' ZURNA yoktur...Ayrıca nasıl dinleye bildin onuda merak ettim açıklarsan sevinirim...

Rumeli59
17-03-09, 21:27

Harikaaaaaaaa :20::20::20:

mordum
18-03-09, 03:30
ebru nerde dinledin sarkıyı? adı ne şarkının:)

fincan
18-03-09, 12:02
çok sevindim inşallah en kısa zamanda dinleriz sibel can ın albümünden

angelboyy23
18-03-09, 12:29
süperrrrrrrrrr................

Hüli 82
18-03-09, 19:23
:4:harika bi haber bu

TarkanColl
18-03-09, 19:56
Sibel Can'dan dinledim. Ama ayrıntılarla ilgili bilgi veremem. İyi niyeti suistimal olmasın... :22:

zeytin
18-03-09, 20:08
eminim yine müthiş bir albüm çıkacak ortaya.tam gaz arkandayız tarkan sana güveniyoruz alnımızın akıyla bu albümü bitirip herkesi hayran bırakıcaz inşallah

mzbayrak
18-03-09, 21:33
Insallah bu seferde dunya sallanir

Sayka
18-03-09, 22:55
size katiliyorum arkadaslar albumu ben de sabirsizlikla bekliyorum,ama Tarkanin titiz davranmasi da normal yani.gec olsun ama super olsun!

tarkaseksüel
19-03-09, 15:15
geç olsun güçolmasınn aman aman

alper...
19-03-09, 17:27
metamorfoz için de mayıs deniyordu aralığa kaydı.o yuzden belli olmaz diyorum

erdem
19-03-09, 19:44
hadi bakalım nasıl olacak albüm heyecanla bekliyoruzzz...

Ferya
19-03-09, 19:49
Oley 2009 yaz Tarkanla gececek.:36:

Ozz
19-03-09, 20:24
Ya bence temmuz ağustos en erken. O da malum konser zamanı kaçırmasın diye. Ama bence erken çıkarıyor...Daha metamorfozu tüketmemiştik...

Tugcee
22-03-09, 07:48
sabirsizlikla beklioruzz walla yeterki ciksinn su album :)

HURRICANE
08-04-09, 04:44
Albüm kanımca güzel olacaktır.Kıpır kıpır şarkılar içimizi kaynatacak duygusal sarkılarıda bızı alıp başka dıyarlara goturecektır.Yanlız bir gercek var Tarkan albumun çıkışıyla birlikte acımasızca elestırılmeye başlanacaktır;)Karmaya yakın sound da bir album olabılır.Bekleyip görucez.Albüm insallah yaza yetısır ama ekonomik kriz vs den dolayı sonbahara sarkarsa yadırgamamak lazım;)

ece**
08-04-09, 12:45
hadi inş.ama o tarihte çıkmasa bile yaza çıkmış olsa keşke sonbahara kaymasa albüm tarihi:19:..tarkanımla daha da hareketli bi yaz geçirebilsek ...:10:

Tugcee
08-04-09, 19:13
super super superr bi haber :10:

denizmavisi
08-04-09, 21:45
açıkcası ben albümün yaza yetişeceğini düşünmüyorum çünkü Tarkan hiçbir zaman zamanında çıkarmamıştır bu yüzden çok heveslenmek istemiyorum

*HiLaL*
09-04-09, 00:25
BenCede qecike biLir ama oLsun qüzeL oLsun diye bizLer icin titizLikLe caLI$IyOR TarKanImm :) saqOLsun :):)

gülcan
09-04-09, 15:12
teşekkürler verdiğin bilgiler için Sibel Can'ın albümü çıksın dinleriz:) çok merak ediyorum eminim harika bir şarkı ortaya çıkmıştır..:)

lastcigar
09-04-09, 22:00
bence yine geç kalıcak biraz album ama güzel olucaktır tarkaseksüele katılıyorum geç olsun güzel olsun ki hep öle oluyor ve zevkle dinliyoruz:))