PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hadise tarkan

tarkaseksüel
14-03-09, 12:18
Hadise'den anlamlı yardımBu kez şarkılarını kanserle mücadele için söyledi.

http://www.haberturk.com/2009/03/14/kuturesim/hadisekutut.jpg Türkiye'yi Moskova'da düzenlenecek 54. Eurovision şarkı yarışmasında temsil etmeye hazırlanan Hadise, Belçika'da Flamanca yayın yapan devlet televizyonu VRT1'in geleneksel "Kanseri Yenmek" gecesine onur konuğu olarak katılarak, "Düm Tek Tek"i canlı olarak söyledi.
Hadise'nin şarkısıyla başlayan, Belçika'nın önde gelen sanatçılarının katıldığı programda çocuklara yönelik kanser araştırmaları için yaklaşık 1,6 milyon avro para toplandı.
Hadise, 2 milyon Belçikalının izlediği canlı yayının ardından AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Belçika'da ilk defa 'Dün Tek Tek'i canlı okudum. Bunu çok özel bir programda yapabildim" diyerek, kanserle mücadeleye katkıda bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti.
Eurovision şarkı yarışması için tanıtım çalışmaları hakkında da bilgi veren Hadise, Tarkan'ın gelecek ay Romanya'da 60 bin kişiye vereceği konserde kendisini de sahneye davet ederek, seyircilere tanıtacağını ve desteklerini isteyeceğini anlattı.

devamı için: http://www.haberturk.com/haber.asp?id=134329&cat=190&dt=2009/03/14

kevser
14-03-09, 12:29
aferin Hadiseye Tarkana laf atmak yerine onu övmeyi tercih edenlerden o
Tarkanın izindende gidiyo bence ilerde çok başarılı biri olacak

qüccin
14-03-09, 12:49
kesinlikle katılıorm kendisi her fırsatta tarkana olan hayranlığını dile getirio ztn=) iyi işler yapacğnı inanıorm eurovisionda iyi bi başrı yakalıck bnce;) ayrıca bu tür yardımlarda bulunmasıda ayrı bi hoşluk ;)

hilfa
14-03-09, 13:41
:22:hadise akıllı biri ve yaptığı da takdir edilir :22:Tarkanımı övmesi de çok güzel:22:

tarkantutkunu
14-03-09, 14:26
Tarkan'ın hadise'de ışık gördüğü çok açık
daha öncede
miss turkey'de böyle bir şans verilmişti hadise'ye

hadise'de Tarkan hakkında bir tek olumsuz cümle kurmadı basın karşısında ne zaman bir röportaj yapılsa Tarkan'ı çok sevdiğini ve hayran oldugun söylemiştir.

bu buluşmadada Romanyalılar çok şanslı gerçekten

erdem
14-03-09, 16:03
tarkan 60 000 kişiye konser mi verecekmiş keşke bende orda olabilsem

gülcan
14-03-09, 16:10
Hadise'ye helal olsun çok takdir ettim inşallah hep böyle konularda görürürüz:)Tarkan'ı da desteklemesi çok güzel:)Zaten Hadise oldum olalı hep Tarkan'dan iyi bahseder...

serdar
14-03-09, 16:24
Hadisenin tarkanı taktir etmesi cok güzel ancak eurovision sarkısı cok kötü arkadaslar bence kesinlikle 4üncü oluruz gibime gelio orjinal sarkısını dinleyenler hak verecektir simdiki ile alakası bile olmayan sözler var Sadece düm tek tek yani millet sahne performansına oy vermiyorlar dikkatli olalım ama insallah birinci biz oluruz haksız cıkarım ama bi dinleminizi tafsiye ederim

ozangüney
14-03-09, 20:14
vay be bu da tarkan star değil diyenlere kapak olsun :) 60000 kişiye konser veriyo bir ülkesinin eurovision temsilicisini bu konserde tanıtıyo bu da 2 valla helal olsun tarkana :):)

Hüli 82
14-03-09, 22:13
hadisiye gercekten helal olsun iyi söylemis