PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kurtlar Vadisi TRT'de

tarkaseksüel
12-03-09, 16:29
TRT Şeş ile 1 Ocak'ta 24 saat Kürtçe yayına başlayan Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) TRT-Türk için gün sayıyor.
http://yenisafak.com.tr/resim/site/polatt0010005d0001bdb2by.jpg
21 Mart Nevruz Bayramı'nda yayın hayatına başlayacak olan TRT-Türk, Azerbaycan, Özbekistan, Kazakistan, Kırgızistan, Türkmenistan'da yapılacak Nevruz törenlerini canlı olarak verilecek. Star Gazetesi'nin haberine göre, açılışta, Tarkan konserinin yanı sıra Azerbaycan'ın ünlü sanatçısı Azerin, Özbekistanlı sanatçı Savara Nazarhan, Kırgız sanatçı Aktan İsabayev konserleri olacak. Kanalda ayrıca ünlü belgesel İpek Yolu'nun yeni çekimleri ile 'Dağdayız' adlı bir yarışma programı da planlanıyor. Yarışmaya her ülkeden ünlü bir isim katılacak. Ünlüler bir hafta süreyle dağda yaşayarak yaşam mücadelesi verecekler. TRT-Türk'ün Orta Asya Cumhuriyetleri'ne bir sürprizi de bu ülkelerde beğenilen Kurtlar Vadisi adlı dizinin eski bölümleri ile Ekmek Teknesi adlı sevilen dizinin yayınlanması olacak.

YENİŞAFAK

hilfa
12-03-09, 17:23
haber için teşekkürler arkadaşım:22:bide konsere gidebilsem:6:aynı şehirde olupta gidememek:6:

tarkaseksüel
12-03-09, 17:35
haber için teşekkürler arkadaşım:22:bide konsere gidebilsem:6:aynı şehirde olupta gidememek:6:
senınkı benden beter sen nıe gidemiısunn:29:

hilfa
12-03-09, 17:44
:6:bütün arkadaşlarım seferber aramadığım protokol kalmadı ve davetiye yookk:6:

eskalen
12-03-09, 19:02
Aslinda su yonden bakarsak,Trt taktigi bence iyi kullanmis, Tarkan'dan yana....Konser eger gerceklesirse, TRT-Turk un diger ulkelerde de yayinlanmasi yani Trt yeni bir kanal cikartiriyor kendi bunyesinde demektir ve diger ulkelerde yayina hayatina girecek... Tarkan'in,Turkiyeyi bir nevi dunya capinda sanatci olarak temsil etmesi ve bilinmesi ve o ulkelerde de taninan (ki azeberbaycan en basta) kisi olmasi, Trt'in Tarkan'a teklif goturmesinde bence cok etkili olmustur... Ayrica, Trt'nin onceki faaliyetlerinde de Tarkan ile calismasi, bir yakinligi dogurmus ve Tarkan'a ile calisilabilirlik kazanmasina da etkili olmustur...Haber icin tesekkurler...

serdar
12-03-09, 19:59
Konser Monser olmıyacak ya ümidi kesin ya, olsa bile özel olacak giden olmayacak, üf ya

gülcan
12-03-09, 19:59
Çok Mutluyum Tarkan'ı televizyondan seyredeceğim için:)Davetiyem vardı ama gidemiyorum malum ailevi izin almadık:( ..Haber için teşekkürler:)

tarkaseksüel
12-03-09, 20:05
Çok Mutluyum Tarkan'ı televizyondan seyredeceğim için:)Davetiyem vardı ama gidemiyorum malum ailevi izin almadık:( ..Haber için teşekkürler:)demek kaptın davetıyeyı sende gidemiosun banada teklıf geldi ama malesefff samsunda oturduğum içinnn gidemiyorum malummm

ozangüney
12-03-09, 22:57
offf keşke tarkan ı artık böle küçük organizasyonlarda görmesek ya bu trt olayı artık epey bi baydı

trkntrkn89
13-03-09, 10:46
habere dikkat ederseniz tarkan artık önemini yitirdi,kurtlar vadisi öncelik kazanıo normal bi sanatçıymış gibi gösterilio,,

tam kendini biraz unutturup yaza damga vurması gerekirken bide trt gibi çok tartışılan bi kanalda çıkması bence yanlış....

ozangüney
13-03-09, 14:24
sana aynen katılıyoruum kardeşim

szr67
13-03-09, 14:49
2009'un ilk işim vakit bulursam resimleri çekicem koyarım buraya resimleri.:1:

gülcan
13-03-09, 15:55
demek kaptın davetıyeyı sende gidemiosun banada teklıf geldi ama malesefff samsunda oturduğum içinnn gidemiyorum malummm

Evet.Tarkan'ı canlı canlı izlemek vardı:)

siboss1992
13-03-09, 16:55
demek kaptın davetıyeyı sende gidemiosun banada teklıf geldi ama malesefff samsunda oturduğum içinnn gidemiyorum malummm

davetiyeleri nerden aliyorsunuzki?