PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 4. aranıyor

tarkaseksüel
08-03-09, 17:06
show tvde hepsi grubunun katıldığı 4.aranıyor programında tarkan için övgülr yağdırdılar. ilk övgü programın dunucusundan geldi.Konu hadiseden ve onun şarkısı ilk dansından açıldı ve sunucu hadisenın iyiy dans edemediğini ve sanatçı olan kişinin sahnedede iyi olması ve dans etmeyi bilmesi gerektiğini tarkan gibi söyledi. ve daha sonra hepsi grubuna kımle düet yapmak isrtedikleri soruldu onlarda türkiyede ki en iyi sanatçılarla üet yapmak istediklerini ve bununda tarkan olması gerektiğini söylediler. ancak bu soru sorulduğunda eren hemen cevap verdi ve cerende şöyle bi uyarma amaçlı konuşmasını kesmeye çalıştı sankı söylenmemesi gereken birşey gibi.bir sürpriz geliyor olabilirrr

tarkaseksüel
08-03-09, 17:07
ben çok isterim tarkanla düet yapmalarını çünkü başarılı bir gruppp gerçekten

eLiF
08-03-09, 17:45
yok ya hepsiyle düet yapmasın bari... artık düet istemiyorum ben sadece o sölesin yeni şarkılarını

**MegaStarkan**
08-03-09, 18:05
Bende düetlere karsiyim. Bu kadar simdilik yeter...

qüccin
08-03-09, 18:10
aslına bakılırsa tarkanın şimdiye kdr yaptığı düetlerin hepsi muhteşemdi ama düet olayını bi kenara bırkp kendi albüm çalışmlarını devam ettirerek bizi dha fazla bekletmemesini tercih ederim ;)

eskalen
08-03-09, 18:38
Duet furyasina kapalip gitmeyelim...onla duet bunla duet 'enough' yani artik :) Tarkan bundan sonra komple kendine calismali bence ozellikle cikaracagi bu albumde...

hilfa
08-03-09, 18:43
:19:yeteri kadar düet yapmadımı Tarkanım :20:hem hepsi grubu ile yapmasını da istemem:13: Tarkanım tek olmalı:10:

tarkaseksüel
08-03-09, 18:51
belki düet kendi albumunde olacak hepsi grubunda deilll????

sarıpapatya
08-03-09, 19:02
tarkan eğer duet yapıcaksa olay bi isim olmalı o yüzden aklıma gelen kimse yok hepsiyle felan olmaz onlar için ii olur ama tarkan a yakışmaz yaa gereksiz:) onların şarkıları bana hep çocuk şarkıları gibi gelio sanki sadece 7-15 yaşa hitap ediyolar gibi, aslında gibisi fazla öyle...

MassConfusion
08-03-09, 19:24
Bence en iyisini Tarkan bilir...

serdar
08-03-09, 20:16
arkadaslar bu bir yalan haber gibime geliyor, cünkü hepsi tarkan ile asla düet yapamaz cünkü, o seviyeye cıkamaz die düsünüyorum hı tarkan hakkında konusmus olabilirler ama düet meselesine asla inanmıyorum olamaz, hepsi gurubu daha dünkü gurup gidipte tarkan gibi dünya starı ile düet yapıcaklar akıllara zarar yani, rüyasında görür bence

tarkaseksüel
08-03-09, 21:43
bence yapsınlar hatta tarkanın eskı bı sarkısıyla yapsınlar çok da güzel olur bence daha dünki gruo diyorsunuz ama eurovisiona katılabilecekler arasında ilk sıralarda olan bir grupp

denizmavisi
08-03-09, 22:09
ben sadece kendinin söylediği güzel bir albüm istiyorum en kısa zamanda

Sayka
09-03-09, 00:27
ben de katiliyorum,hepsi iyi bir grup,ama henuz Tarkanla duet yapicak kadar iyi diyil.onlar icin iyi bir reklam olur,Tarkan icin iyi olmaz bence

dedikodu_tugberk
09-03-09, 00:30
arkadaşlar biliyorsunuz madonna ve justin düeti ortalığı kasıp kavurdu...düet yapcaksa böle olay olacak bir düet yapmalı..mesela kenan doğulu,serdar ortaç,sezen aksu,ajda pekkan,yada emre aydın yani işini çok iyi yapan starlarla olmalı..hepsi grubu da olursa bence çokta hoş olur ama tarkanın bi mevkisi var ondan biraz yadırgayabilirim..ama ses konusunda hiç bir sorun olmaz..

bounce
09-03-09, 02:08
arkadaşlar eğer hepsi grubuyla düet yapılır ve tarkan hayranları buna sevinirse acayip şekilde şaşırırım...tarkan ın düet yapacağı insanlar türkiye sınırları içersinde orhan gencebay sezen aksu nazan öncel barış manço arif sağ ya da aşık veyseldir.....çünkü bu sesler tarkandan önce vardılar ve dönemlerinin büyük starlarıydı..(barış manco ve aşık veyselle imkansız....)
eğer yapacaksa yurt dışından olmalı..mesela aman aman daki düet harikaydı ki o adam shakira yla düet yapmış...
zaten düet yaparsa da yen bi ingilizce albüm için yapmalı gerisi hikaye...
not:bence yeni albümünde arka vokallerde bi kaç isim olmalı..mesela CİHAN OKAN,ÖZKAN UĞUR,BERNA KESER,.....

szr67
09-03-09, 11:18
tarkan bu bebek grup'uyla uğraşmaz tarkan'la düet yapmak isteğen hadisede var.ne bu böyle ''düet yapılır'' assın bari tarkan sırtına:7:

trkntrkn89
09-03-09, 11:19
bence düet falan diilde hani kenanla falan araları iyiya biraz ayıp kaçmış olabiir onlara,,

tarkantutkunu
09-03-09, 11:43
hiç bişey olmadan kendini bişey zannetmek bu olsa gerek

askmeleyi
09-03-09, 13:10
bencede Hepsi grupu Tarkan seviyesinde deil...Yalniz yeni albumde Sezen Aksu ile duet yaparsa cok guzel olur:))))

tarkaseksüel
09-03-09, 20:23
ben herşeyev rağmen isterim düet yapmalarını buda benim görüşüm...

Yakisikli89
09-03-09, 20:43
:21:sanmiyorum

Rumeli59
09-03-09, 21:49
Tek istedigimi Kenan Dogulu´la ile düet yapsin baska bi sey istemem!!!

siboss1992
09-03-09, 22:03
hepsi grubunu seviyorum.. ama bence tarkanla birlikte bir duet hic iyi olmaz.. uyumlu degiller..