PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 8 Temmuz büyük gün!!! Efsane Geri dönüyor

szr67
07-03-09, 10:51
Megastarkan ve diğer büyük popstarlar örnek aldıkları büyük dünya starı efsane 8 temmuz 2009 günü müzik piyasasına geri dönüyor.

http://img8.imageshack.us/img8/2272/adszeop.png (http://img8.imageshack.us/my.php?image=adszeop.png)

Michael Jackson, Londra konserleriyle yeniden doğacak.
O2 Arena’da 10 konser verecek olan ve 12 yıldır böyle büyük bir organizasyonda yer almayan sanatçının ilk konseri 8 Tem-muz’da...

50 yaşındaki Michael Jackson, bu konser serisi için bir basın toplantısı düzenledi. Mekana koruma ordusu eşliğinde gelen sanatçıyı kalabalık basın grubundan önce kapıdaki binlerce hayranı karşıladı. Toplantı, fan sitelerinde dakika dakika yayınlandı.
İlk konser Londra'da

gence
07-03-09, 12:10
offf ya izlemeyi çok istiyorum onu sahnede ya.Param olsa giderim valla

serdar
07-03-09, 12:39
gidilir vallah konser nerde yapılıyor ki paylaşom için teşekkürler

Mega Fanat
07-03-09, 12:42
Michael jackson gercekten bi efsane...Bi de TARKANla biseyler yapsalar,duet falan,harika olur...

ekrem
07-03-09, 16:00
tarkanla düeti mühteşem olur tabikide ama hayal gibi görünüyo suan :D

hilfa
07-03-09, 16:42
:36:harika bir konser olucaktır:36:Tarkanımı :10:tanısa belki düet olabilir neden olmasın herşey hayallerle başlamaz mı hayatta :1:

MassConfusion
07-03-09, 17:39
Keşke Tarkan la düet yapsalar ya...

denizmavisi
08-03-09, 00:02
Tarkanım ona bin basar ama maalesef kıymeti bilinmiyor hem yakışıklı hem sesi ve şarkıları güzel daha ne olsun keşke dünya çapında daha iyi yerlerde olsa Mıchael Jackson gibi

İZMİRLİ
08-03-09, 15:10
Bu bir konser de öte bir şey...Orda olmak çok çok güzel olurdu 80 ve 90 lara damga vurmuş starlık kavramının bu kadar yakıştıgı, konser showları, dansı, sesi,şarkıları, ve kendine özgü giyim tarzıyla tam bir efsane onu sahnede izlemek her kula nasip olmazz keşke orda olabilseydim :(

tarkaseksüel
08-03-09, 15:14
hiç konsernin izlemedimm dediklerinize gore super oluyorr demekki

seco39
09-03-09, 16:14
inanın bana dünyanın gelmiş geçmiş en büyük starlarından.Star kavramının tam manasıyla üstüne oturtan büyük bir sanatçı.Dönüşü muhteşem olucaktır eminim.

Yakisikli89
09-03-09, 20:41
Tarkanım ona bin basar ama maalesef kıymeti bilinmiyor hem yakışıklı hem sesi ve şarkıları güzel daha ne olsun keşke dünya çapında daha iyi yerlerde olsa Mıchael Jackson gibi

tarkan fan'iyiz ama dogrucu olalim. tarkan michael jackson gibi olmak icin gercekten daha bes alti firin ekmek yemesi lazim. aci gercek ama böyle durum..
konser görüntülerine bakmadin michael in galiba.
adam ne albümler satmis.

tarkan gec kesfedildi. belki amerikada dogup büyüyen birisi olsaydi michael'e cok yakin bir kariyeri olurdu belkide..

tarkantutkunu
09-03-09, 22:02
onun bide imitasyon'u var amerikada justin diye biliyomusunuz.

şaka bi yana cidden dünyanın gelmiş geçmiş en büyük popstar'ı

zaten bence Tarkan böyle büyük bir starsa dans yapıyor aynı zamanda şarkı söylüyorsa bunu azda olsa Michael Jackson'ın yolundan giderek yaptı

ayrıcada danslarında onun figürlerini kullandıgı çok oluyor
yakışıyor ve yapsın

bu konserlerden birine gitme fırsatım olsa bi dakka durmazdım

siboss1992
09-03-09, 22:04
evet tarkanla duet yapsinn..
cooook istiyorr tarkann..:4:

İZMİRLİ
09-03-09, 22:22
Tarkan fanı oldugum kadar sıkı bir de micheal fanıyım bilen bilir :) micheal lodrada konser yapacagını acıklamasıyla yurdum gazetelerine , köşe yazılarına, hatta inanmıycaksınız ama sokakta ki vatandaşa kadar bir den biree efsane gerimi dönüyor gibi cümleler peşi sıra kullanılmaya başladı...Ben 22 yaşındayım ve bence tartışmasız micheal gelmiş geçmiş en büyük pop yıldızı, şuanda 35 ve 40 yaşındakilere sorun bide, eminim size micheal'ı bir şarkıcıdan çok tanrı tarafından kuıtsanmış biri gibi anlatacaklardır, her zaman kullandıgım bir cümle var micheal için '' onun tahtı gök yüzünün üzerinde'' diye bu biraz uçuk gelebilir ama onun büyüklügünü anlatacak başka cümleler ve kelimeler bulamıyorum...Şu son yıllarda ki cinsel istismar davasına gelincede, bence onu yargılamamak lazım şöyle düşünün milyonlarca hayranınız olsa, karun kadar zengin olsanız, daha 30'un da çok çok büyük bir kariyere ulaşsanız ve bi gün gelse bunlar sadece mazide kalsa o psikolıjiyi kimse kaldırımaz sonuçta o da bir insan...Ayrıca şunu da söylüyeyim micheal'in kimsesiz cocuklar için neler yaptıgını ve onun o yaptıklarını şimdiye kadar bir başka sanatçının yapamadığını bi araştırın der bu İZMİRLİ' kardeşiniz...