PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ferdi Özbeğen,Tarkan hakkında !

eskalen
27-02-09, 21:15
Hurrıyet kelebek ekınden Ferdı ozbegen'ın Tarkan hakkında soyledıklerı;

Hadise'de farklı bir star ışığı var

Günümüz yorumcularından kimleri beğeniyorsunuz?
- Gençlerin yaptığı işlerden çok memnunum. Ben, ilk çıkış şarkısı “Kıl Oldum Abi”de izlerken, Tarkan’ın gözünde bir ışık görmüş ve “Bu çocuğa dikkat edin, çok iyi işler yapacak” demiştim. Dediğim çıktı. şimdi aynı sözü Hadise için söylüyorum. Bu kızda Türkiye’de yetişmiş olan müzisyenlerden farklı olan bir star ışığı var. Yaşam içinde bir takım yanlışlıklar yapmaz, bu çizgide devam ederse ve iyi yönlendirilirse, ikinci bir dünya starımız olacak.

Kaynak:Hürriyet/Kelebek

centrino
27-02-09, 21:28
Bana göre tarkan gelmiş geçmiş tek dünya stari bundan sonra da pek düşünmüyorum tarkanin seviyesine ulaşabilecek birisini.ben en çokk tarkanin rap sölemesini isterim.

kevser
27-02-09, 21:31
tarkan ve rap düşünemiyorum bile çok komik olurdu bence:) haber için teşekkürler bencede şu an Türkiyede geleceği olan nadir kişilerden biride hadise

szr67
27-02-09, 21:39
tarkan popstarımız bu tamamda hadise çok farklı bir popstar olacak.Tarkandan daha fazla etki yaratacak.Çünkü dünya müzik piyasası bayan solisti daha çok kabulleniyor.erkek çok az

tarkantutkunu
27-02-09, 22:08
hadi bakalım yanlız eurovision'dan bi çıksında millet bacaklarına bakmaktan yüzünü unuttu
yinede ülkemizin en iyi kadın solisti olacak güçtü tarkan'da onun için güzel şeyler söylüyor

birde bişeye takıldım dünya starlıgı kolay değil böyle cümle kurarken iyi hoşta sen ülkende bir kendini ıspatla sonra çık dünyayı salla ha dünya derken amerika ve avrupa derisini boşver.

siboss1992
27-02-09, 22:11
olsun hadi bakalim.. bir bayan dünya stari iyi olurdu..
ama tarkanin yeri tabiki ayri..

Hadise zaten ingilizce parcalarla cikis yapmis bi sarkici, Hadise zaten bir popstar yarismasi sayesinde kesfedildi ve bugune getirildi eski menajeri tarafindan. Yeni menajeriyle ne yapar bilemem, ama menajerler cok önemli. Ekip çok önemli.

Bize yeni menajer lazim,
...............................
Sanırdım beni yanlış anladılar,
“Dost kazığı” derdim, olmaz ki bu kadar,

tarkaseksüel
27-02-09, 23:56
bence hadise daha şanslı ingilizcesi süper
şarkılarıdaingiliz lerin müzik tarzına daha yakın yanidünyaya dagha çok hitap ediyorr başarılardiliyorum her zamandaarkasındayım

szr67
27-02-09, 23:57
Hadise zaten ingilizce parcalarla cikis yapmis bi sarkici, Hadise zaten bir popstar yarismasi sayesinde kesfedildi ve bugune getirildi eski menajeri tarafindan. Yeni menajeriyle ne yapar bilemem, ama menajerler cok önemli. Ekip çok önemli.

hadisenin manageri tarkanın avukatı böylede bir durum var.

hilfa
28-02-09, 00:12
:20:evet Tarkanım herzaman 1 numara:10: bunu herkes kabul ediyor ama nedense söze gelince söylemekten korkuyorlar :13:Ferdi Özbeğen bu kanuda çok güzel konuşmuş :20:Hadise için ise sesi fena değil ama Hadise sesten çok vücudunu sergilemeyi sevdiği için eminimki biryerlere gelicektir:36: haber için teşekkürler:41:

sally
28-02-09, 18:50
Tarkan dan baska kimse Yurtdisinda Tarkan gibi basarili olamaz

Ferya
28-02-09, 20:35
Tarkan dan haric yurtdisinda kim taniniyor??Tarkan gelmis tek türk megastarimiz dir.Baska bi isim de düsünemiyorum aslinda.

denizmavisi
28-02-09, 21:03
ne kadar doğru söylemiş erkeklerde Tarkan bayanlarda ise Hadise star

ozangüney
28-02-09, 21:07
hadise doğru yönlendirilirse tarkan kadar başarılı olabilir bence ama tarkandan da umudmuzu kesmemek lazım inş. yeni albümüyle dünya yine onu konuşur ama inş.da sezen aksu 'nezaket' gibi bir şarkıyı tarkana vermye kalkmaz daha kaliteli şarkılar yaratması lazım

Yakisikli89
01-03-09, 01:03
katiliyorum bu yaziya. kadinda degisik bir enerji ve isik var.
kisa zamanda öyle bi gözüme girdi ki anlatamam. bu zamana kadar cok nadir rastlastigim bi durum...
dogru cikabilir

devilscream
02-03-09, 17:14
hadiseyi ne kadar beğenmesemde dünya starı olabilme konusunda tarkandan çok daha şanslı...ama olacaksa tarkan gibi türkçe şarkılarla biyerlere gelmesini isterim...haber için teşekkürler

serdar
02-03-09, 18:24
centrino arkadasım ne rapinden bahsediyosun sacma sapan seyler yazmayalım ya, tarkan rap mi güldürdün yani bravo

Tarkanın seviyesine cıkacak kimse görmüyorum hadisede bir ısık görmüyorum ben nedense
performansı pek ileri seviyede değil eurovision yarısmasından sonra duracak gibime gelio

centrino
02-03-09, 19:32
Ben size genede söliyim tarkanın çıkacak albümünde eger şarkı aralarında rap karışık sölerse bu yazıyı herkese hatırlatıcam.saçma sapan şeyler yoktur hayatta.ilk başta terbiyeli olmaya çalışalım benim görüşüm katılırsın katılmazsın saygı duyarım.BEN SİZE GENEDE HATIRLATAYIM TARKANIN KENDİ AGZINDAN ÇIKAN SÖZLER ŞU;Beni bundan sonra çok farklı görebilirsiniz metamorfozun anlamını tarkan hayralarının hepsi bilir.

erdem
03-03-09, 15:01
doğru söylüyorr ama hadise de hep playback yapıyorr yaaa..

Hüli 82
03-03-09, 19:26
yurtdisinda kimsenin Tarkan gibi basarili olabilceni sanmiyorum