PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'dan Yeni Albüm

kartales26
03-02-09, 17:11
Tarkan yeni albümle geliyor
Salı, 03 Şubat 2009 03:20
Her albümünden sonra uzun aralar veren Tarkan, bu kez sadece bir yıl bekledi.
Haziran ayında 'Metamorfoz' isimli son albümünü çıkaran Tarkan, yeni albüm için hazırlıklara başladı. Tarkan'ın yeni albümünün yine haziranda çıkacağı açıklandı. Şu sıralar Polonezköy'deki çiftliğinde beste çalışmaları yapan Tarkan, mayısta stüdyoya girecek. Yeni albümünde sürprizler de yapacak olan Tarkan, meslektaşı Sibel Can'a da bir şarkı hediye etti. 'Çakmak Çakmak' isimli albümünde olduğu gibi Can'a yine şarkı veren Tarkan, ayrıca Can'a vokal de yapacak.
http://www.ixtanbul.com/news_detail.php?id=14546

MassConfusion
03-02-09, 19:15
Daha önceden beri söylüyodu umarım yaz başında çıkartır...

dumbledoor
03-02-09, 19:34
haziran ayındaki metamorfoz ''Metamorfoz Remixes'' Albümü arkadaşlasr yalnış anlamayın.

siboss1992
03-02-09, 19:39
nihayet bir ay belirlendi.. nasil beklicez o zamana kadar :(
sibel cana sarki hediye etmesi ve vokallik yapmasi beni cok sevindirdi.. adasim sibeli cok seviyorum..

ozangüney
03-02-09, 21:33
metamorfoz remixes ağustos da çıktı ama :9

szr67
03-02-09, 21:45
bu haber eski ama bir okadar palavradan ibaret bir yazı olmasın tarkan hayatında 1ayda albümü yapıp hemen çıkardığı nerde görülmüş..en az 1sene uğraşması lazım onunlar mayısda stüdyo ya grip haziran piyasada olması pek mantıklı gelmedi.

Mega_Star
03-02-09, 22:20
mayısta başlayıp gelecek senenin haziranında bitecek yanlış yazılmış o:D...hemen çıkmasını isteriz tabi..

Tugcee
03-02-09, 22:43
nasil yani bu gun ayin 3 u ciktimi album ??

szr67
03-02-09, 23:16

he he evet tuğçe hepimiz aldık albümü dinliyoruz süper bir albüm adı da ''ben metamorfoz geçirdim siz peki siz nerdesiniz canlarım muck muck'':28::18:

**MegaStarkan**
03-02-09, 23:35

Hayir, o haberin tarihi sadece.

@ szr67 Dalga gecicegine arkadas'la yardimci olman daha sosyal bir davranis olurdu...

ozangüney
03-02-09, 23:41
yha arkadaşlar tarkan bu albüm için mayısta stüdyoya kapanamaz çünkü zaten hergün stüdyoya kapanıyor kendisi demedimi ben duramıyorum artık bu albümün çalışmalırına 2008 aralık ayında başladı zaten ntv de dememişmiydi şarkıların çoğu hazır zaten diye ee işte şimdide son çalışmlarını yapıyo haziran ayının sonuna doğruda çıkarcak albümü zaten

Bounce21
04-02-09, 00:48
ay canimmm, yeni album geliyor :) cok heyacanliyim ya acaba nasil sarkilar olacak. :)

bounce
04-02-09, 01:00
arkadaşlar ayhan günyıl abimiz şu anda düzenleme çalışmaları yapılıyo dedi..ayrıca can şengün de şu an tarkanın albüm sürecine dahil olmadığını söyledi....bi şarkıda da ben göndereceğim bi bakarsınız tarkan okurmuş şarkıyı....
yaza yetişmez sanmam...çünkü 5 ayda albüm çıkmaz...çıkar ama bişey benzemez(bence)

he he evet tuğçe hepimiz aldık albümü dinliyoruz süper bir albüm adı da ''ben metamorfoz geçirdim siz peki siz nerdesiniz canlarım muck muck'':28::18:

sezer süper espri....:18:ama uzun ya albümün ismi

gülcan
04-02-09, 01:06
Allah yaşadıkkk sabırsızlıkla bekliyorum Haziran ayını:):):)
Haber için teşekkürlerr:):)

bounce
04-02-09, 01:13
bu arada şunu söylemem lazım son dakika olarak...bunu tarkanın ekibinden biri söyledi albüm yaza çıkabilir miş...
not:bi önceki yazı benim şahsi fikrimdi ama şimdiki yazdığım tarkanın ekibinden birinin

tarkaseksüel
04-02-09, 11:06
ooo y6ine vokal yapacakmış bakalım klıbındede oynayacakmı

MegaGirl
04-02-09, 13:08
süper ya iyi bekletmedi bizi :D
konserleri sabirsizlikla beklyiorum xd

hsaex123
04-02-09, 21:04
quzel haber ıcın tesekurler

ozangüney
04-02-09, 21:27
yha albüm bu yaz çıkcak eminim ama yazın çıkmazsa kötü olur çünkü en çok yazın çıkan albümlere ilgi gösteriliyor

szr67
04-02-09, 21:57
albüm klasik albüm yapılanmasında olmamalı bu albüm bir devrim niteliğinde olmalı
hem imajı ile hem tarkan fan'larının görüşünü ön plana koyan şarkıların tüm müzik severlere hitap etmesi gerek.

1-albümdeki favori 3parça websitesinde albüm çıkmadan önce yayınlanmalı ve albümün çıkış parçası fanların oyları ile belirlenmeli.
2-albüm tek tip tarzda yer almalı şarkılar imajını bilerlemeli bir şarkının içinde hertürden tondan kesitler olmamalı.Albüm kapağı ve model çekimlerinde özenle elbiseler seçilmeli.Polat alemdar tarzı nın tarkan'a nekadar başına bela olduğu görüldü.
3-website eğer sürekli güncelmiyecekse bir çok popstarın yaptığı taktik denenmeli sanatçının büyük yüz profili sağa konup sola iletişim bilgileri yer almalı tek link olarak konser bölümü konmalı bugün baktığımızda hitt music sitesi,tarkanın metamorfoz sitesi sahipsiz gibi ve en bu konuda en önemlisi tarkanın resmi websitesi olmalı albüme göre site açılmamalı ''tarkan'' markasının kendine göre imajı yaratılmalı.

Ferya
04-02-09, 22:24
Artik dört:9: beklicez albümün cikmasini.

tarkantutkunu
04-02-09, 22:35
Tarkan bir öncülük yaparak
hem farklı sözler kullandı albümde hemde farklı müzikle

bizim alıştıgımız aşk içerikli erotik sözlü şarkıların dışındaydı Metamorfoz bu yüzden zaten haddinden fazla eleştirildi vede diğer isimlerin ön plana çıkmasını sağladı basın

benim görüşüm Metamorfoz devam etsin fakat aşk içerikli sözlerle

birilerine gönderme yapmasın yada ne biliyim bu tarz sözlü şarkılar yapacaksada Türkçe pop albümünde yer vermesin çünkü gerçekten çok farklı

ama çakmak çakmak o gözleri

püfle üfle yanıyorum

acı biberler sür dilime dudaklarıma

ağzında sakızı şişirip şişirip patlatıyor

giydiğim ateşten gömlek

düşe kalka peşinde maskara oldum

ölürüm sana ölürüm hişt zilli

yum gözlerini uçalım göklerde

tutuldum bu afet bir içim su allahım rüyamı bu

dudu dudu dilleri lıkır lıkır içmeli

Tarkan'ı Tarkan yapan Türçe pop müziğin Pop star'ı yapan

Dünya'ya bilinmesini sağlayan
bu tarz söler
her zaman farklı müzikler kullandı
dans etti
zaten görselliği ap ayrı birşey
onun yanında çok çok iyi bir yorumcu
bana kimse çıkıpta bu Tarkan'dan iyi diyemez Türkiye'DE
bu yüzden umarım

eskiden kullandıgı sözleri Türkçe pop albümünde kullanır

eğer farklı sözler eleştisel şarkılar yapacaksa lütfen bunu Pop şarkılarında veya hit olacak şarkılarında kullanma kullanıcaksanda

fazla ön planda tutma

durum beter
veya Verme gibi olsun

umarım çok formda bir şekilde hepimizi yine tam 12 den vurursun
yeni albümünde başarılar..

denizmavisi
04-02-09, 22:47
böyle haberleri çıkarıp neden bizi heveslendiriyor bu gazeteciler haziranda filan çıkmaz yeni albüm en erken 2009 sonu ya da 2010'da çıkar öncesine hiç heveslenmeyelim

erdem
05-02-09, 12:23
oleyyy albüm geliyorrrrr....

trkntrkn89
05-02-09, 15:02
Tarkan bir öncülük yaparak
hem farklı sözler kullandı albümde hemde farklı müzikle

bizim alıştıgımız aşk içerikli erotik sözlü şarkıların dışındaydı Metamorfoz bu yüzden zaten haddinden fazla eleştirildi vede diğer isimlerin ön plana çıkmasını sağladı basın

benim görüşüm Metamorfoz devam etsin fakat aşk içerikli sözlerle

birilerine gönderme yapmasın yada ne biliyim bu tarz sözlü şarkılar yapacaksada Türkçe pop albümünde yer vermesin çünkü gerçekten çok farklı

ama çakmak çakmak o gözleri

püfle üfle yanıyorum

acı biberler sür dilime dudaklarıma

ağzında sakızı şişirip şişirip patlatıyor

giydiğim ateşten gömlek

düşe kalka peşinde maskara oldum

ölürüm sana ölürüm hişt zilli

yum gözlerini uçalım göklerde

tutuldum bu afet bir içim su allahım rüyamı bu

dudu dudu dilleri lıkır lıkır içmeli

Tarkan'ı Tarkan yapan Türçe pop müziğin Pop star'ı yapan

Dünya'ya bilinmesini sağlayan
bu tarz söler
her zaman farklı müzikler kullandı
dans etti
zaten görselliği ap ayrı birşey
onun yanında çok çok iyi bir yorumcu
bana kimse çıkıpta bu Tarkan'dan iyi diyemez Türkiye'DE
bu yüzden umarım

eskiden kullandıgı sözleri Türkçe pop albümünde kullanır

eğer farklı sözler eleştisel şarkılar yapacaksa lütfen bunu Pop şarkılarında veya hit olacak şarkılarında kullanma kullanıcaksanda

fazla ön planda tutma

durum beter
veya Verme gibi olsun

umarım çok formda bir şekilde hepimizi yine tam 12 den vurursun
yeni albümünde başarılar..

aynen katılıyorum kardeşim:20:

HakanÇelik
06-02-09, 01:31
Zaman hızla ilerliyor. Bu yüzden Tarkan'a "yeni şarkıların, eski şarkıların
gibi olsun" demek biraz mantık çerçevesinin dışına çıkıyor bence. Çünkü
hayatta hiçbir şey olduğu gibi kalmıyor. Tarkan'da geçen zaman içinde
bütün her şey de olduğu gibi değişiyor ve gelişiyor.

Tarkan'ı bir köprüye benzetirsek, o köprünün altından her gün çok sular
geçiyor. Doğal olan da bu değil mi? Hangimiz 6 veya 7 sene önceki biziz?
Düşüncelerimiz ve yaptığımız iş zamanla değişmiyor mu? Bu yüzden bence
yeni albümle ilgili daha şimdiden bir sınır belirlemeyelim . Tarkan olgunlaştığı
için yeni besteleri de bu olgunluğu yansıtacaktır. Ondan ne bir "Hepsi Senin
mi?", ne bir "Şımarık" ne de bir "KuzuKuzu" bekleyelim. Bırakalım gönlü
hangi duyguları yaşıyosa bize onu yansıtsın. Gerçek olan da bu değil mi?
"Metamorfoz"a çoğumuz bu yüzden haksız yere burun kıvırmadık mı?
Yeni albüme de bu kötülüğü yapmayalım. Lütfen... Çok LÜTFEN !!!

denizmavisi
06-02-09, 13:53
çok haklısın hakancım tabiki herşey değişiyor hiçbir şey aynı kalmıyor eski şarkılarının aynılarını beklemiyoruz sadece gönüllere hitap edecek güzellikte ve kalitede şarkılarla dolu bir albüm olmasını istiyoruz şimdiye kadar Tarkan zaten bunu başardı bundan sonrada aynı başarıyı bekliyoruz

fincan
06-02-09, 13:58
aynen katılıyorum hakan sana

alitandogan
06-02-09, 14:08
offff keske yine ingilizce albüm cikarsa yaaa

tarkanima daha güzel yakisiyor english sarkilar söylemek!! :) <3