PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan’ın parası ödenmedi mi?

gülcan
19-01-09, 19:16
Bolu’da geniş tartışmalar yaratan Tarkan Konseri’nin üzerinden aylar geçtikten sonra, www.Haberbu.com internet sitesinin özel haberine göre, şimdi de Tarkan’ın bu konserden alacağını alamadığını iddia eden bir haber yayınlandı.

“Bizden selam olsun Bolu Belediyesi’ne, Tarkan parasını bekliyor!” başlığıyla verilen haberde aynen şu ifadelere yer verildi:

“Bolu Belediyesi, yaz aylarında yaptığı Beyaz Et Festivali’nde Tarkan’a konser verdirdi ama, sanatçının parasının önemli bir bölümünü daha ödemedi.

Festivalle ilgili, tavuk üreticilerinden de para toplayan belediye, Tarkan Tevetoğlu’na ödemesinin tamamını yapmadı.

Tarkan Konseri öncesinde para tamamlanmayınca, sanatçı sahne almaktan vazgeçti.

Ancak, Tarkan’ı konser vermeye ikna eden organizasyon Todka Group’un ricası ve belediye başkan yardımcılarının paranın ödeneceği taahütü sonrasında, Bolu halkını mağdur etmemek için sahne alan Tarkan, iyi niyetini böyle ödedi.

Söylenen o ki, festivalin organizasyonunu yapan yerel bir ajans, parayı başka yere kullanmış, o yüzden Tarkan’ı festivale katılmaya ikna eden Todka Group da bu yüzden büyük bir mağduriyet içinde.

Todka yetkililerininin Tarkan’ın kalan ücretini ödemeleri için Belediye yetkililerini araması da sonuç vermiyor.

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ise konuyla ilgili sessizliğini sürdürüyor.”

Bu haberden sonra Tarkan’a para ödenip ödenmediği konusunda açıklama yapması beklenen Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın sessiz kalması, haberdeki iddiaları adeta doğruluyor.

http://http://www.bolununsesi.com/haber/haber.asp?sub=haber&kid=1&id=13408

HURRICANE
19-01-09, 19:29
İnsanın emeğinin karşılığını alamaması gibi kötü birşey yok ..İnanılmaz büyük bir terbiyesizlik haber doğruysa tabi!Konsere çıkmasa bir türlü çıksa bir türlü İkileminde kalmış!Ben olsaydım çıkmazdım!Koskoca belediye bir şekilde o parayı öderdi!

szr67
19-01-09, 19:36
bu yazıyı yazan kişinin dünyadan haberi yok adama kahkaha ile gülüyorum.

bir sanatçı çağırılmadan önce maliyeti hesaplanır,ardından para eğer bulundu ise manageri ile görüşülür.ardından para sanatçının managerinin veya mali müşavirinin hesabına para yatar ardından tüm sanatçı ve ekibi olarak konser yapılacak alana gidilir.Tecisatlar kurulur sanatçının manageri ekipmanları inceler ardından sahne arkasında veya sanatçının kaldığı otelde maliye,sanatçı ve manageri ve organizasyon sahibi grup veya kişi maliyenin hazırladığı dosyayı imzalanır karşılıklı olarak sözleşmeler verilir ve konser alınana gidilir,konser başlar.Hiç bir profesyonel sanatçı böyle parasını almadan işini yapmaz.

dudu
19-01-09, 19:38
bencede yaa saçma olur yani tarkan gibi biri sözle lafla iş yapmaz. sadece tarkan demiyelim de hiç bi sanatçı yapmaz yani

kartales26
19-01-09, 19:42
çok komik tarkan gibi profosyonel birisi banka hesabına para yatmadan konsere falan çıkmaz gülüyorum bu haberlere

siboss1992
19-01-09, 20:13
bakalim artik.. bence tarkan yakinda
bu konu hakkinda birseyler söyler .. veya o belediye baskani..

Ganador
19-01-09, 20:19
benim bir arkadasim Tarkan'i antalyada bir otele getirdi konser icin.Parayi konserden once hesabina yatiriyorsun,sartlari yerine getiriyorsun otel,ucak vs...sonra Tarkan geliyor.Parasini almadan cikarmi hic cok sacma bir haber

sally
20-01-09, 15:43
Yazilanlar doyru deyildi Tarkan Para almadan konser vermez

inci tanesi
21-01-09, 13:23
bence de cok sacma bi haber bu.Olamaz oyle sey

hilfa
21-01-09, 13:26
:18:bu haberi yazan gazeteciye sadece gülünür:18::28:artık sözle iş yapan kaldı mı??yine yalan haber:28: