PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bilge'ye Kanser Teşhisi !

badboyserkan
15-01-09, 17:32
Tarkan durumu öğrenir öğrenmez eski sevgilisinin yanına koştu...

http://img211.imageshack.us/img211/125/49928e6cajm3.jpg (http://imageshack.us)

Müge Dağıstanlı /Posta
Sacitaslan.com

Ferya
15-01-09, 17:37
:22: Iyi bari teshis yanlis mis

belfü
15-01-09, 17:55
doğru bir habermi bilmiyorum ama gerçekse gerçekten çok duygulandım çünkü tarkan kötü gününde bile bilgenin yanında olmuş onunla ilgilenmiş ne kadar güzel hala dost olarak kalabilmişler tebrik ediyorum. bunu yapabilen çok insan var sonuçlar iyi çıkmış bilge için sevindim geçmiş olsun. haber için teşekkürler

Ozz
15-01-09, 18:00
Müge dağıstanlı pek yalan habere imza atmaz bildiğim kadarı ile. Geçmiş olsun diyelim. Ama bu haberi böyle yapmak biraz riskli oldu sanki. Hali hazırda Tarkan "baba olmak istiyorum", "sperm dondurttum" falan derken, şimdi, bunların ayrılık sebebi bu diyen kendi bilmez kişiler türer. Bu haberden rant sağlamaya çalışırlar. İnsanları nasıl etkilediklerini düşünmeden.

bounce
15-01-09, 18:28
vefa nin sadece semt ismi olmadığını TARKAN bir defa daha gösterdi....helal olsun...
bu arada resimde tarkan çok karizma çıkmış

Bounce21
15-01-09, 19:01
Oh be iyi ki yalnis bir haber, yani boyle birsey yok yoksa Tarkanimin uzuntusune dayanamamm :(

siboss1992
15-01-09, 19:06
:29: ayy bir an cok korkmustum..
ama devamini okudukdan sonra rahatladim..
ayy tarkanim nasil iyi bir insan ya..
iyiki varsin tarkanimm

hilfa
15-01-09, 20:10
haberin başlığını okuyunca Bilgenin adına üzüldüm:11: devamı gelince sevindim :20: Allahım kimseye bu hastalığı vermesin adı bile kötü :11: bu arada Tarkanım:10: tam kendine yakışır bir hareket yapmış işte hani derler ya Adam gibi Adam işte Tarkanım:10:

bns pnr
15-01-09, 21:02
oooooooooo bir kez daha taktir ettim seni tarkan
helal sana neyse iyimis bilge gcmis olsun...

gülcan
15-01-09, 21:51
Bu haberi sabahleyin posta gazetesinde görünce ödüm koptu,haberin sonunu okuyunca içim ferahladi..Allah kimseye bu hastalıktan vermesin Allah Korusun ..

sarıpapatya
15-01-09, 22:49
ALLAH korusun yaa bian aklım gitti bilge'yi çok seviyorum ben aman bişey olmasın ona şu yanlış teşhis olayına çok uyuzum zaten off yaa umarım ciddi bişey yoktur kanser adındı duymak bile beni çileden çıkarıyo şuan babam bu hastalıkla boğuşuyo ALLAH herkeze sağlık varsin şimdiden acil şifalar bilgee :6:

Pamela_beyazgul
15-01-09, 22:54
offf cok korktum iyiki yanlismis

pare pare
16-01-09, 02:15
Adamda para sikintisi yok iste bilgeni yurt disindaki doktorlara gostermis.http://www.tarkan.com

Bi an cok sasirdim, Eyvah! dedim.
Yanlis tehsis olduguna sevindim. Yinede kendine iyi baksin, asilarini yaptirsin. Bi gün anne olmak istiyosa oda yumurtalarini dondurtsun bence.

ümitcoll
16-01-09, 13:28
helal olsun tarkan a..eski sevgilisi kanser diye onunla bütün ilişkisini kesenler var adam en doğrusunu yapmış üstelik tekrar teste götürmüş helal olsun yani tam bir örnek davranış bravo bu arada kanser olmadığı ortaya çıkmış yoksa kıyaman ben ona:10:

ezel1710
16-01-09, 14:23
belki gadarca belki bilgenin günahini alacam ama malesev ben sirf tarkanla bir araya gelmek icin böyle bir yalan uydurdunu düsünüyorum.(nacizane)
ya tarkan onu tekrar doktorlara götürmeseydi ne olacakti.
kansr tedavisi mi görecekti bosu bosuna .
o tür ilaclar salikli birkisinin icmesi cok cok tehlikeli.

belki gadarca belki bilgenin günahini alacam ama malesev ben sirf tarkanla bir araya gelmek icin böyle bir yalan uydurdunu düsünüyorum.(nacizane)
ya tarkan onu tekrar doktorlara götürmeseydi ne olacakti.
kansr tedavisi mi görecekti bosu bosuna .
o tür ilaclar salikli birkisinin icmesi cok cok tehlikeli.

Cok afedersiniz ama bu kadar aciz mi saniyosunuz Bilge'yi?
Okumus etmis kadin, kendi parasini kazaniyor üstelik. Kendi kendine gidemezmi doktor'a? Ki zaten her yere Tarkan'la gitmiyordu eskiden bile.
Lütfen tanimadiginiz insanlar hakkinda bu kadar gaddarca ve komik yorumlar yapmayiniz. Tarkan'in uzun yillar hayatini paylastigi bir insan'a biraz olsun saygi göstermemiz gerektigini düsünüyorum.
Yok ilgi çekmek için yalan söylemis filan... bunun sakasi, yalani bile kötü. Bilge güçlü bi insan, onun bu tür ucuz oyunlara ihtiyaci yok Tarkan'i tekrar elde etmek için. Zaten ayriligin ortak bir karar oldugunu aciklamisti ikiside. Biten bi iliski ardindan Tarkan kotu seyler soylemezken, bazi insanlara ne oluyor allah askina?

Biraz saygi rica ediyorum. Yorumlari yazarken ne yazdiginizi bi kaç kez düsünüp okuyup öyle yazin.

Ben simdi bunu okumamis sayiyorum ve sinavlari olanlara basarilar diliyorum:20:

Alexa_20
16-01-09, 16:00
:10: Thank you very much!

Tugcee
16-01-09, 20:47
bnde ne kadar bilgeyi sevmesemde artik seviorum :) bnde cok uzulmustum ilk basta ama haberin devamini okuyunca sevindim gecmis olsunnn :20:

siboss1992
17-01-09, 15:12
Cok afedersiniz ama bu kadar aciz mi saniyosunuz Bilge'yi?
Okumus etmis kadin, kendi parasini kazaniyor üstelik. Kendi kendine gidemezmi doktor'a? Ki zaten her yere Tarkan'la gitmiyordu eskiden bile.
Lütfen tanimadiginiz insanlar hakkinda bu kadar gaddarca ve komik yorumlar yapmayiniz. Tarkan'in uzun yillar hayatini paylastigi bir insan'a biraz olsun saygi göstermemiz gerektigini düsünüyorum.
Yok ilgi çekmek için yalan söylemis filan... bunun sakasi, yalani bile kötü. Bilge güçlü bi insan, onun bu tür ucuz oyunlara ihtiyaci yok Tarkan'i tekrar elde etmek için. Zaten ayriligin ortak bir karar oldugunu aciklamisti ikiside. Biten bi iliski ardindan Tarkan kotu seyler soylemezken, bazi insanlara ne oluyor allah askina?

Biraz saygi rica ediyorum. Yorumlari yazarken ne yazdiginizi bi kaç kez düsünüp okuyup öyle yazin.

Ben simdi bunu okumamis sayiyorum ve sinavlari olanlara basarilar diliyorum:20:

sonuna kadar sana katiliyorum.. cok haklisin..:20:

günışığım
17-01-09, 16:19
Tarkanda bılgeyle yakınlasma cabası ıcınde sanırım bahane bu dıyıp kosmus =) gecmıs olsun

tarkaseksüel
18-01-09, 00:55
olması gerekende iştebu tarkanın yaptıı

sarıpapatya
18-01-09, 16:11
Tarkanda bılgeyle yakınlasma cabası ıcınde sanırım bahane bu dıyıp kosmus =) gecmıs olsun

bukadar ciddi bir konu üzerine nası böyle konuşabiliyosunuz tabiki gidicek böyle bi durumda çıkar aramak nası karakterdirki tarkana yakıştırırabiliyosunuz şakası bile kötü bence butarz olaylarda yani işin içinde hastalık varken espiri anlayşı değişmeli her düşünülen yazılmamalı bunları okurken ben çok üzülüyorum başımdan geçen olaylar bunlar insanı çok yaralıyo daha dikkatli konuşmak lazım yarın kime neolucak belli değil bigün herkezin başına kötü bi hastalık gelebilir ozaman yanında olan insanları çıkar için mi yanında olucana düşünücekler yapmayın nolur...

alitandogan
18-01-09, 16:16
gercek olsada hic üzülmezdim!!

arau
18-01-09, 16:56
bukadar ciddi bir konu üzerine nası böyle konuşabiliyosunuz tabiki gidicek böyle bi durumda çıkar aramak nası karakterdirki tarkana yakıştırırabiliyosunuz şakası bile kötü bence butarz olaylarda yani işin içinde hastalık varken espiri anlayşı değişmeli her düşünülen yazılmamalı bunları okurken ben çok üzülüyorum başımdan geçen olaylar bunlar insanı çok yaralıyo daha dikkatli konuşmak lazım yarın kime neolucak belli değil bigün herkezin başına kötü bi hastalık gelebilir ozaman yanında olan insanları çıkar için mi yanında olucana düşünücekler yapmayın nolur...

çok haklısın arkadaşım.

ellow
18-01-09, 18:17
Dogum yapmamıs belirli bir yas sınırında olan kadınlarin korkulu ruyasi...Meme ve yumurtalik kanseri...Gecmis olsun...

eLiF
18-01-09, 21:44
geçmis olsun

uniqe
21-01-09, 18:54
gercek olsada hic üzülmezdim!!

Bu nasıl hastalıklı bir düşünce, esas size geçmiş olsun !

Haber tamamıyle yalandır, neyse ki boyle bır hastalık veya durum yoktur.

didar
21-01-09, 21:05
görüyormusun insan eski sevgiliside olsa yardım ediyor.ne kadar iyi yürekli,yardımsever biri.işte bu yüzden tarkanı çok seviyorum.o kadar temiz ve o kadar yardımseverki sevilmeyecek gibi.bilgeyede geçmiş olsun diyorum.ii bari kanser değilmiş.haber için teşekkürler

kevser
21-01-09, 21:52
haberi ilk duyduğumda çok üzülmüştüm ama doğru olmadığını öğrenince çok sevindimm bu arada tarkanla bilge ayrılalı bi yıl olmadıkii

TARKANFREAK
23-01-09, 22:02
eger bu haber dogruysa..Tarkanin önünde egilip alkislamak istiyorum bravo

Tarkanla Bilge ne kadar yollarini ayirmis olsalar da aralarindaki bag cok farkli...bunu hepimiz biliyoruz..Tarkan ne kadar kadir$inaz bir insan oldugunu tekrar kanitladi herkese,gerci hicbirseyi kanitlamasina gerek yok,onu bilen biliyor.Ama gösterdigi davranis cok örnek alinacak ve takdir edilecek bir davranis. Bilge ye de cok gecmis olsun..

http://s2b.directupload.net/images/081026/cupzve3a.jpg (http://www.directupload.net)