PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hibrid Tarkan

İZMİRLİ
15-01-09, 10:28
Hibrid Tarkan

Tarkan, kendine hibrid otomobil satın aldı.

Cameron Diaz, George Clooney, Leonardo DiCaprio gibi çevreci yıldızların izinden giden Tarkan, kendine hibrid otomobil satın aldı.Yakıt ekonomisi sağlayan ve çevreye zararlı gaz salınımını minimuma indiren hibrid otomobilleri uzun zamandır araştıran Tarkan, sonunda Chrysler'in çevreci modellerinden birini edindi. Aracını bir ay önce alan ve halen geçici plaka ile dolaşan sanatçının birkaç gün içinde orijinal plakasına kavuşacağı öğrenildi.

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/anasayfa/10775958.asp?gid=222

arabanın resmini linkten görebilirsiniz...!

bns pnr
15-01-09, 10:48
hayırlı olsun güle güle kullansın:D

szr67
15-01-09, 11:20
hayırlı olsun yanlız GMC minibüslerden vazgeçmesin derim ben, parayı boşa harcamaya gerek yok...

Ferya
15-01-09, 17:40
:20: Hayirli olsun Tarkanimiza

siboss1992
15-01-09, 19:08
hayirli olsunn tarkanimm..
allah kazadan beladan korusun insallah.. :29:

Bounce21
15-01-09, 19:23
Canim benim ya, ona herseyin en guzeli laik zaten! :) Insallah kazasiz belasiz kullanir cici arabasini :)

hilfa
15-01-09, 19:54
:20:Hayırlı olsun Allah kazadan beladan kem gözlerden korusun güle güle kullansın Tarkanım:10:

gülcan
15-01-09, 21:52
vay hayırlısı olsun güle güle günlerde kazasız belasız kullansın inşallah:)

Pamela_beyazgul
15-01-09, 22:45
hayirli olsun

ümitcoll
16-01-09, 13:23
bencede o minibüs güzel konser çıkışında seyirciler arasından geçerek binmesi uzun ince bir yol klibinde vardı sana katılıyorum :)

ümitcoll
16-01-09, 13:24
szr67 sana katılıyorum yani :)

ezel1710
16-01-09, 14:26
ayirli olsun allah kazadan beladan korusun

tarkaseksüel
18-01-09, 00:56
bigün şrjı biterde yolda yakalarız inşallahh

HURRICANE
19-01-09, 18:48
Eskiden çok fazla sırıtmıyorduda şu bılmem kaçbin dolara ev aldı jeep aldı hadıselerı ama şuan Ülkenin ve dünyanın bulunduğu kriz ortamında insanlarımıza itici gelebilir!Bu tarz haberlerde TARKAN a kaybettirir;)

eLiF
19-01-09, 19:18
hayırlı olsun
güle güle kullansın

MassConfusion
19-01-09, 20:57
Kazasız belasız günler ola...

szr67
19-01-09, 21:07
zamansız aldın tarkan bu arabayı millet kriz de boğulurken sen gittin milyar dolarlık araba alıp herkeze tavsiye ediyorsunuz çok gülünçsün gerçekden bu yaptığın alışveriş çok zamansız oldu.nerden aldıysan artık o aracı bayi sahibi bu zamanda köşe olduğu garanti.

love_speak
19-01-09, 21:14
hayırlı olsun

**MegaStarkan**
19-01-09, 22:54
Bulundugumuz kriz icin parayi cepte tutmak tam ters etki verir.
Bu yüzden millet bunu kinarsa, aslinda pek bu konu hakkinda bilgi sahibi olmadigini kanitlar.
Ekonomistlerin önerdigi zaten otomobil sektörünede devletin yarari dokunmasi.
Almanya bunu gerceklesdirmeye calisiyor. Banka'lari kurtarmayi az cok basardiktan sonra, su an icinde devlet otomobil sektöründe de bir sonuca varmis durumda. Bu projeye göre on senelik eski arabasini cöpe atan biri olursa -yeni bir araba alma saartiyla- devlet tarafindan en az 1.000 ve 2.500 Euro civarinda yardim alacaktir. Avusturya bu projeye henüz sicak bakmiyor. Eknomistler tarafindan da yetersiz olarak görülüyor. Eger farkindaysaniz, devletin amaci millete bir korku yansitmamak. Millet parasiniz harciyamazsa, devlet vergi alamaz, iscilere gerek duyulmaz vs. ve son olarak Island'da (bazi farkli nedenler de olsa, asil olarak ama benzer problem'ler) oldugu gibi devlet güme gider yada güme gitme sinirinda olur...bir birine bagli olan bir sistemi yikilir.

Tarkan'in bu konuda elisdirilicegini düsünmüyorum... faydasi dokunmus oluyor ekonomi acisindan... bunu doga'la birlesdirmis ve tebrik etmek lazim.

eskalen
19-01-09, 23:29
Tarkan'in hibrid araba almasi bu kadar problem yaratmamali....Diger sanatcilar soyle tip boyle tip luks arabalar aliyorlar goruyor,billiyor da herkes...Hatta daha gecen gun krize ragmen sibel can jip aldi yeni diye....Toplumumuzda Tarkan ne aliyorsa yiyor diye onyargi, bi antipatlik var bunu biz yapmayalim...Kimsenin yargisini, yapisini degistircek degiliz ama farkli dusunerek hem cevre icin hem kendi acisindan kendi iradesiyle aldigini dusunmeiyiz...Sadece imkani olan insanlarin alabilmesi acisindan soyledi, carpitilmaya gerek yok bence....

Tugcee
20-01-09, 05:58
hayirli olsun gule gule kullansin... yakisir Tarkanima ble arabalar =) o binmicekte bizmi bincez bole arabalara =) allah kazasiz belasiz gidip gelmek nasip etsin istedii yere...