PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TarkanColl.com üyelerine duyuru...

TarkanColl
08-01-09, 23:27
Yaklaşık 2 sene önce kurulan Tarkaninternational grubuna Türkiye'den Tarkan Fan Clubu olarak ilk kurulma aşamasından itibaren dahil olmuştuk...

Kuruluşundan itibaren geçen 2 yıl içerisinde istediğimiz yolu kat edemedi Tarkaninternational grubu. Beklentilerimizi karşılamadığından dolayı Ocak 2009 itibari ile bu gruptan ayrıldığımızı tüm üyelerimize duyuruyorum...

TarkanColl.com Tarkan'ın sadece Türk hayranlarına yönelik bir forum değildir. TarkanColl.com Forum internationaldır ve tüm yerli ve yabancı Tarkan fanlarına açıktır. Elimizden geldiği kadar yabancı arkadaşların sorularına yanıt vermeye ve haberleri onlar için tercüme etmeye devam edeceğiz...

Sevgiler
Ebru

As you all know fans wanted to start a project which we called Tarkaninternational. This project was realized two years ago and our forum was as a Fan Club from Turkey part of it from the very beginning.

But this project didn’t answer our expectations. Because of this fact we want to inform our members that we left this project with January 2009.

TarkanColl.com isn’t a FanClub which is interesting only for Turkish fans. It’s an international one and open to all fans all around the world. We will keep trying to answer all questions of our foreign members and translating news for them.

Love
Ebru

MassConfusion
08-01-09, 23:56
Tamam Ebru abla... Acaca ne gibi sorunlar vardıki ?

hilfa
09-01-09, 00:23
Çabaların için çoook teşekkürler Ebrucum:41: Senin ve arkadaşların sayesinde çoook güzel bir aileye üye oldum ve Sen ne dersen o olur:20:

bounce
09-01-09, 00:42
ben sorunun ne olduğunu sanırım anlayabiliyorum...inge havalarda bayağıdır...o nedenle sanırım...
doğru mudur.?

**MegaStarkan**
09-01-09, 01:03
Nedenini sorgulamaniz gereksiz geliyor bana...
Yönetim'de kalsin. Sirf ordan ciktik diye karalama kampanyasi baslaticak degiliz.
Bize göre uymayan noktalar vardi arti Ebru'nun dedigi gibi de beklentilerimiz yerine getirilmedi.

Sürece bakarsaniz iki senedir degisen pek birsey yok; hala resmi degil. Eger gercekten ciddiye alinmis olsaydi proje bu kadar beklemek zorunda kalinmazdi... tabii ki yeni site daha bekleniyor gibi birseyler deniliyordu. Sahsi samimi fikrim olarak baya oyalandi ekip; bunu kimse inkar edemez. Fakat TarkanColl artik oyalanmak istemiyor.

Cikis nedeni bu olmamis olsada etken durumdur. Ciddiyetsizlige bir tepki olarakda görülebilinir... bunun bedeli bile sonunda projenin gerceklesip (cikmaz ayin sonunda tabii ki) ve TarkanColl'un dahil olmamasi olsa. Prensip'lerimizden ödün vermiyoruz ve vermicegiz... en genis ve aktif site olarak ciktik. Biz böyle de ilerliyebiliyoruz...

Saygilar

Bounce21
09-01-09, 02:37
Yönetim'de kalsin. Sirf ordan ciktik diye karalama kampanyasi baslaticak degiliz.
Bize göre uymayan noktalar vardi arti Ebru'nun dedigi gibi de beklentilerimiz yerine getirilmedi.

Sürece bakarsaniz iki senedir degisen pek birsey yok. Eger gercekten ciddiye alinmis olsaydi proje bu kadar beklemek zorunda kalinmazdi... tabii ki yeni site daha bekleniyor gibi birseyler deniliyordu.
Sahsi samimi fikrim olarak baya oyalandi ekip; bunu kimse inkar edemez.
Fakat TarkanColl artik oyalanmak istemiyor.

Cikis nedeni bu olmamis olsada etken durumdur. Ciddiyetsizlige bir tepki olarakda görülebilinir... bunun bedeli bile sonunda projenin gerceklesip (cikmaz ayin sonunda tabii ki) ve TarkanColl'un dahil olmamasi olsa. Prensip'lerimizden ödün vermiyoruz ve vermicegiz... en genis ve aktif site olarak ciktik.
Biz böyle de ilerliyebiliyoruz...

Saygilar

Anlattigin icin cok tsk ederim, ekiplerin oyalanmasi ve beklentilerin karsilanmamasi gibi sebebler yeterli zaten.. Siz her seyin en iyisini biliyorsunuz, biz boyle de ilerliyebiliyoruz..:20:

ezel1710
09-01-09, 03:25

Sürece bakarsaniz iki senedir degisen pek birsey yok. Eger gercekten ciddiye alinmis olsaydi proje bu kadar beklemek zorunda kalinmazdi... tabii ki yeni site daha bekleniyor gibi birseyler deniliyordu.
Sahsi samimi fikrim olarak baya oyalandi ekip; bunu kimse inkar edemez.
Fakat TarkanColl artik oyalanmak istemiyor.

Cikis nedeni bu olmamis olsada etken durumdur. Ciddiyetsizlige bir tepki olarakda görülebilinir... bunun bedeli bile sonunda projenin gerceklesip (cikmaz ayin sonunda tabii ki) ve TarkanColl'un dahil olmamasi olsa. Prensip'lerimizden ödün vermiyoruz ve vermicegiz... en genis ve aktif site olarak ciktik.
Biz böyle de ilerliyebiliyoruz...

Saygilar

ben böyle birseyin oldunu bilmeyerek sectim burayi ve gayet memnunum.
biz böylede ilerliyoruz:41:

siboss1992
09-01-09, 15:33
sizin en dogru seyi yaptiigni biliyorum..
Ben burdan gayet memnunum..

HakanÇelik
09-01-09, 17:29
Her zaman birlikten güç doğmuyor. Bazen de birleşim bir çok şeyin sonu olabiliyor. Biz bireysel olarak yolumuza devam etmenin en doğru yol olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden Allah herkesin yolunu açık etsin.

pare pare
23-03-09, 23:18
Elimizden geleni bizlerde esirgemiycez ... !

İZMİRLİ
25-03-09, 10:15
Hayırlısı olmuştur inşallah..!

love_speak
26-03-09, 23:43
siz naparsanız yapın biz hep arkanızdayız.ben tarkancoll formumdan çok memnunum HER ZAMAN TARKAN FANLARI OLARAK SİZİNLEYİZ VE ARKANIZDAYIZ!!!

MerveGül
28-03-09, 20:20
sonucta yine aynı forum bölede güsel :D

bns pnr
26-05-09, 12:56
basarılarınızın devamını diliyorumm
tarkansız kalmamak dilegiyleee

TEVETOGLU
26-05-09, 19:33
Tarkancoll.com un başarılarının devamını diliyorum.Tüm emeği geçenleri de kutluyorum.

MEGASTAR
01-07-09, 19:47
Prensip'lerimizden ödün vermiyoruz ve vermicegiz... en genis ve aktif site olarak ciktik. Biz böyle de ilerliyebiliyoruz...

Saygilar

bende bu sebepten dolayi bu siteye hayranm

Flavia Svein
02-07-09, 05:57
Thank you for the information !!!

Pamela_beyazgul
02-07-09, 22:06
Biz bi aileyiz bize baskalarin gereki yok zaten!!!
Hep beraberiz!!! :)))