PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkanın eski tarz albüm yapmayacağını söylemiştim

bounce
05-01-09, 03:20
http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=10054
önce linki okuyun(matthew sen dikkatli oku)

can şengünle aramızda gecen dialog..önce kenan doğulunun albümü hakkında konuştum sonra da tarkan
CİHAN

can abi selam bişey soırabilir miyim gecenin bu saatinde

uygunmusun abi

CAN ŞENGÜN

soyle bakalım.
cihan

teşekkürlerr

abi yaa kenan doğulunun yeni albümünün oluşum sürecine dahil misin?

can şengün

evet.tabii ki
CİHAN

peki abi izlenimin ne nasıl bi albüm sence?

CAN ŞENGÜN

guzel.her zmn ki gibi

Cihan

bi soru daha sorabilir miyim?
CAN ŞENGÜN

tabi
CİHAN

abi tarkan mı kenan doğulu mu?

sence

hangisi daha başarılı

CAN ŞENGÜN

ikisi de cok basarılı.(bence çan şengün politik cevap verdi)
CİHAN

:):)

son soru lütfen

sorabilir miyim

CAN ŞENGÜN

yes
CİHAN

abi tarkanın bu yeni albümü olacak sanırım 2009 yazında

hiç kayıta dahil oldunuz mu?

tarkanın yeni albümü için

CAN ŞENGÜN

evet.ve guzel.ve sahane(DİKKATLİ OKUYUN BURAYI)
CİHAN

abiiiiiiiiiiiiii

süpersin

bu konuşmalarımızı tarkancoll.com da paylaşabilir miyim

müsaaden var mı
CAN ŞENGÜN

elbette.herkese selamlar ve iyi yıllar.kolay gelsin.

CİHAN

tamam

teşekkürler

iyi geceler
arkadaşlar anlayacağınız can şengün varsa albümde albüm elektro tarzı olacaktır....erdem sökmen hocamla da çalışılmıyor bu albümde...
CİHAN BENİM GERCEK İSMİM...

MassConfusion
05-01-09, 03:59
bounce teşekkürler... Sabırsızlıkla bekliyoruz...

bounce
05-01-09, 04:06
bounce teşekkürler... Sabırsızlıkla bekliyoruz...
mass ben öyle düşünmüyorum..umarım metamorfoz tarzı yapmaz

szr67
05-01-09, 12:00
tarkan rock kokan bir albüm yapar sanıyorum..adam bakü de ölürüm sana'yı söylemiş...konserde..pop electronik müzik bahane tarkan rock yapıcak..:20:

berkan
05-01-09, 13:15
metamorfoz tarkanın ölürüm sana albümünden sonra en iyi albümü bence isalah devam eder böylee hatta daha uçuk kaçık şarkılar bekliyorum . tesekkürler haber için.

ozangüney
05-01-09, 17:26
haber için teşekkürler ama gerçektende öetamorfoz tarzı bişe olmasın yhaa ama albümün yazın çıkması çok iyi bence

gence
05-01-09, 20:32
http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=10054
önce linki okuyun(matthew sen dikkatli oku)

can şengünle aramızda gecen dialog..önce kenan doğulunun albümü hakkında konuştum sonra da tarkan
CİHAN

can abi selam bişey soırabilir miyim gecenin bu saatinde

uygunmusun abi

CAN ŞENGÜN

soyle bakalım.
cihan

teşekkürlerr

abi yaa kenan doğulunun yeni albümünün oluşum sürecine dahil misin?

can şengün

evet.tabii ki
CİHAN

peki abi izlenimin ne nasıl bi albüm sence?

CAN ŞENGÜN

guzel.her zmn ki gibi

Cihan

bi soru daha sorabilir miyim?
CAN ŞENGÜN

tabi
CİHAN

abi tarkan mı kenan doğulu mu?

sence

hangisi daha başarılı

CAN ŞENGÜN

ikisi de cok basarılı.(bence çan şengün politik cevap verdi)
CİHAN

:):)

son soru lütfen

sorabilir miyim

CAN ŞENGÜN

yes
CİHAN

abi tarkanın bu yeni albümü olacak sanırım 2009 yazında

hiç kayıta dahil oldunuz mu?

tarkanın yeni albümü için

CAN ŞENGÜN

evet.ve guzel.ve sahane(DİKKATLİ OKUYUN BURAYI)
CİHAN

abiiiiiiiiiiiiii

süpersin

bu konuşmalarımızı tarkancoll.com da paylaşabilir miyim

müsaaden var mı
CAN ŞENGÜN

elbette.herkese selamlar ve iyi yıllar.kolay gelsin.

CİHAN

tamam

teşekkürler

iyi geceler
arkadaşlar anlayacağınız can şengün varsa albümde albüm elektro tarzı olacaktır....erdem sökmen hocamla da çalışılmıyor bu albümde...
CİHAN BENİM GERCEK İSMİM...

ooo çok teşekkürler gerçekten.Orkestradan biriyle konuşma imkanı bulman mükemmel

Pamela_beyazgul
05-01-09, 20:43
coook tesekkurler Cihan!!!!
Dort gozle bekliyorum o albumu :)

hilfa
05-01-09, 20:44
biz ne istersek isteyelim önemli olan Tarkanımın isteği:20: sabırsızlıkla bekliyorum vardır Tarkanımın da bi bildiği:10: haber için çooookkkk teşekkürler Cihan:41:

matthew
05-01-09, 21:27
arkadasim kalbini kirmak istemiyorum ama ya gercekten safsin yada saf ayagina yatiyorsun ben 2. sini tercih ediyorum, simdi sen bu yazdiklarimi cok dikkatli oku umarim anliyabilecegin kadar basit yazarim.Tarkan bu albumde can sengunle calismasi yine daha cok klavye programlama alt yapilara dayanan (elektronik diyeyim) bir album yapacagi anlamina gelmez bu bir.Ikincisi tarkan can sengunle metamorfoz oncesi albumler de de calisti o albumlerin tarzinin nasil oldugunu biliyorsun herhalde.Devam edelim daha once de yazdigim gibi(dikkatli okusaydin anlardin diye tahmin ediyorum)tarkan bu albumunde de elektronik tarzda calisabilir buna birsey dedigimiz yok ama(dikkatli oku) sen kalkip israrla tarkan eski tarzina donmeyecek diyorsun kesinlik belirtiyorsun yahu ermismisin de tarkanin 5 sene sonra nnasil bir tarzda album cikartacaginin garantisini weriyorsun ben bunu anlamiyorum can sengunle degil quincy jones la konussan fayda etmez tekrar ediyorum tARKAN CAN SENGUNLE DAHA ONCEKI ALBUMLERINDE DE CALISTI

Rumeli59
05-01-09, 21:47
Cihannnnn süpersin haber icin tsk ederiz

Ganador
05-01-09, 22:48
demekki studyo calismalari baslamis.Bencede insallah metamorfoz gibi bir album yapmaz ama yine butun sarkilari kendi yazarsa farkli bi sey beklemiyorum.

Sunada dikkat cekmek isterim,daha once konustugum Tarkani taniyan birisi album cikmadan once Sezenden istedigi sarkilari alamadigini,bomba sarki vermedigini soylemisti.Sarkilari bilmedigim iicin o zamn yorum yapamadim ama dha sonra bu sanima inanma ve unuttum adini bi tane daha dinledim baskalarindan gercekten hic Tarkan tarzi ve ses getiricek sarkilar degildi.

Tarkan istedigi sarkilari alamiyorsa gecmisteki gibi onada cok kizmamak lazim o da heralde ondan kendi sarkilariyla cikti

bounce
05-01-09, 23:58
arkadasim kalbini kirmak istemiyorum ama ya gercekten safsin yada saf ayagina yatiyorsun ben 2. sini tercih ediyorum, simdi sen bu yazdiklarimi cok dikkatli oku umarim anliyabilecegin kadar basit yazarim.Tarkan bu albumde can sengunle calismasi yine daha cok klavye programlama alt yapilara dayanan (elektronik diyeyim) bir album yapacagi anlamina gelmez bu bir.Ikincisi tarkan can sengunle metamorfoz oncesi albumler de de calisti o albumlerin tarzinin nasil oldugunu biliyorsun herhalde.Devam edelim daha once de yazdigim gibi(dikkatli okusaydin anlardin diye tahmin ediyorum)tarkan bu albumunde de elektronik tarzda calisabilir buna birsey dedigimiz yok ama(dikkatli oku) sen kalkip israrla tarkan eski tarzina donmeyecek diyorsun kesinlik belirtiyorsun yahu ermismisin de tarkanin 5 sene sonra nnasil bir tarzda album cikartacaginin garantisini weriyorsun ben bunu anlamiyorum can sengunle degil quincy jones la konussan fayda etmez tekrar ediyorum tARKAN CAN SENGUNLE DAHA ONCEKI ALBUMLERINDE DE CALISTI
can şengünle sadece bir şarkıda çalıştı o da gecemin ürkek kanatlarında şarkısıydı..ve o şarkının tutulmadığını hepimiz biliyoruz...burda konu can şengünle çalışıp çalışmaması değil...bence bekleyip görelim....
bu arada saf maf ayağına yatma felan...terbiyesizlik yapmaya gerek yok...

matthew
06-01-09, 01:25
simdi su olacak tarkan gidip elektronik altyapili bir album yapacak ve sen sonra kalkip matthew dikkatle okusun bak ben demistim diyeceksin ama benim ne demek istedigimi anlamadin yada ben anlatamadim kimseyle tartismak gibi bir derdim de yok burda tek soyledigim boyle kesin bilgilerle konusmak sacma.

TARKANFREAK
06-01-09, 01:31

matthew katiliyorum sanaaaaa:14:

matthew
06-01-09, 04:45
sonunda katilan biri cikti:)

kartales26
06-01-09, 12:19
sezen aksu'dan şarkı falan almasın istemiyorum zaten son zamanlarda sezen aksu'dan hareketli ve güzel şarkı çıkmadı.çakkıdı gibi şarkı alacaksa hiç almasın daha iyi ne kadar kötüydü o şarkı...yada komple burak kut'un söylediği türk pop müziğinin en kötü ve basit şarkılarından biri tarkan'ın metamorfoz'da yaptığı şarkıların en kötüsü bile bu saydığım 2 şarkıdan kat ve kat daha iyidir.boşverin sezen aksu'yu...şayet tarkan yeni albümünde başka şarkıcılardan veya bestecilerden parça alacaksa son zamanlarda sinan akçil iyi işler yapıyor ondan beste alabilir yada mazhar alanson olabilir

szr67
06-01-09, 12:33
allah aşkına tarkan yeterince tarkan olmuş zaten kimse burda istediği tarzı nekadar söylerse söylesin adam artık..albüm yapayım piyasada olayım mantığı ile yürüyor yoluna..metamorfoz albümünden de bu gayet net görülüyor..boşuna burda tarkan şu tarz yapsın tarkan şunu yapacakmış diye tartışmanın konuşmanın gereği yok adam öksürüğünü kaydetip albüm yapsa millet dinler..boşa dil dökmenin lüzumu yok onu ona bırakın...:20:

sally
06-01-09, 13:16
Tarkan hangi tarz da albüm cikarirsa yine basarili olacakdir

pare pare
06-01-09, 13:24
Tarkan S Uper Sanatcı Hangı Sarkıyı Soylerse Soylesın Yeterkı Onun Sesını Duyalım !!!!!! Baku Konserınde Olurum Sana Sarkısını Cok Guzel Soyledı ...........

pare pare
06-01-09, 13:27
Tarkanin kendi muzik tarzi cok guzel !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

matthew
06-01-09, 14:57
allah aşkına tarkan yeterince tarkan olmuş zaten kimse burda istediği tarzı nekadar söylerse söylesin adam artık..albüm yapayım piyasada olayım mantığı ile yürüyor yoluna..metamorfoz albümünden de bu gayet net görülüyor..boşuna burda tarkan şu tarz yapsın tarkan şunu yapacakmış diye tartışmanın konuşmanın gereği yok adam öksürüğünü kaydetip albüm yapsa millet dinler..boşa dil dökmenin lüzumu yok onu ona bırakın...:20:
hadi canim oksurugu bile dinlermis millet anca sen dinlersin ben dinlerim diger tarkan fanlari dinler onun disinda kimse almaz alumu o yuzden sarki cok onemli albumun tarzi cok onemli metamorfoz albumu hicte firtinalar koparmadi turkiyede eski albumleri gibi tum turkiyenin diline dolanan bir sarki cikmadi bu albumde herkesin sevecegi. artik ezan okusam albumum satar be tarkanin mantigiyla yururse olmaz bu is.guzel sarki yoksa album tutmaz tarzin herkese hitab etmiyorsa album tutmaz

ozangüney
06-01-09, 18:27
sezere ilk kez katıldım tarkan artık albüm yapayım piyasada olayım mantığında ee haklıda yani yıllar geiçyor zaten her sene albüm yapcağını kendiside seyledi

Ganador
06-01-09, 18:51
O zaman hic album yapmasin eskileri dinleyip duralim.Bu mantik cok yanlis,ondan guzel eski tadlarda bir album beklememizde cok normal.Begenmedi cogu kesim metamorfozu,eski karma tadinda bir album bekliyoruz.

Oksurse satar,herkez alir 1 kere dinler sonrada bir koseye koyar.Konserlerde eski sarkilarla nereye kadar?

bounce
06-01-09, 23:42
duyuru:
arkadaşlar şu anda albümün arajmanları yapılıyor...belki yaza yetişmeyebilir albüm

berkan
07-01-09, 12:25
ya bu aralar hep kavga eden bi topluluk olduk biz yaa =/ biraz aramızı ısıtalım ne bu böyle çok kopuguz birbirimizden =) en hayırlısı neyse o olur tarkan için isalah .

kartales26
07-01-09, 15:55
iş arajmanlara kaldıysa iyi albüm yaza çok rahat yetişir önemli olan albüme koyulacak eserlerin seçimi en çok zaman alan o konu...eğer eser seçimi bittiyse gerisi çabuk biter tabi eğer tarkan karma albümünde olduğu gibi düzenlemeler ve parçaların çalınmasını çok uzun tutarak çok iyi işler çıkarmıştı biliyorsunuz fransa'da amerika'da çok çeşitli stüdyolarda kayıtlar yapılmış ve bu aşama çok uzun sürmüştü fakat karma albümünden sonra tarkan dudu ve metamorfoz albümlerinde kayıt işlemlerini eski albümlrine oranla daha kısa tuttu.hatta ozan çolakoğlu bile kayıtlar çok çabuk bitti demişti bir açıklamasında...şimdi bu albümde de tarkan'ın albüm kayıtlarında çok fazla zaman harcayacağını zannetmiyorum.bir de ekonomik kriz eklenince çok zor.Aslında ben albüm kayıtlarının çok titiz yapılması ve tüm imkanlarının zorlanması gerektiği kanısındayım eskisi gibi 3-4 sene beklerdik ama tarkan albüm çıkarttığında kimsenin sesi çıkmazdı müzik marketlerde satılan albümün %95 itarkan'ın albümü olurdu

szr67
07-01-09, 16:06
iş arajmanlara kaldıysa iyi albüm yaza çok rahat yetişir önemli olan albüme koyulacak eserlerin seçimi en çok zaman alan o konu...eğer eser seçimi bittiyse gerisi çabuk biter tabi eğer tarkan karma albümünde olduğu gibi düzenlemeler ve parçaların çalınmasını çok uzun tutarak çok iyi işler çıkarmıştı biliyorsunuz fransa'da amerika'da çok çeşitli stüdyolarda kayıtlar yapılmış ve bu aşama çok uzun sürmüştü fakat karma albümünden sonra tarkan dudu ve metamorfoz albümlerinde kayıt işlemlerini eski albümlrine oranla daha kısa tuttu.hatta ozan çolakoğlu bile kayıtlar çok çabuk bitti demişti bir açıklamasında...şimdi bu albümde de tarkan'ın albüm kayıtlarında çok fazla zaman harcayacağını zannetmiyorum.bir de ekonomik kriz eklenince çok zor.Aslında ben albüm kayıtlarının çok titiz yapılması ve tüm imkanlarının zorlanması gerektiği kanısındayım eskisi gibi 3-4 sene beklerdik ama tarkan albüm çıkarttığında kimsenin sesi çıkmazdı müzik marketlerde satılan albümün %95 itarkan'ın albümü olurdu

bu psikolojik krizden tek etkilenmiyecek sanatçı tarkan'dır.geliri para akışı gerçekden sağlam yapıda olan 2.sanatçı diyebilirim ibo'dan sonra tarkan için albüm'e gelince tarkan artık sanat yapmıyor bu gayet açık ve net adam dalgasını geçiyor diyebilirim şarkılarla ne duygu var ne müzik yaptığı son parçalarda son yaptığı bir pare pare şarkısı var bir duygusallık beklerken klipde ve şarkıyı söylerkenki anında adam ın umrunda değil yeri geldiği zaman gülüyor klipde ise alakaya maydonoz bir şekilde bir kurguyla çıktı karşımıza tarkan artık bir işin peşinden koşmaya sıkılmış gibi gözüküyor.önemsemiyor 2005yılından beri hiç bir şeyi..yurtdışında bizden daha fazla değer veren var ona bence tarkan yurtdışına odaklanmalı türkiye piyasasın'a 1-2 remix parçalarla ayakda durabilir.albüm yaptığı sürece tarkan batacak gibi seziyorum...2 veya 3 parçalık bir proje sunmalı tarkan artık fazlası zarar.yurtdışına açılmalı seneye de kesin ve kesinlikle eurovision'a katılmalı hadise sanırım bomba gibi bir kareograf ve süprizler sunacak bize 1.cilik süpriz değil diyorum ben.tarkan eurovision'a çünkü artık farklı atılımlar yapmalısın..

inci tanesi
07-01-09, 22:37
ya arkadaslar tartismanin alemi yok Tarkan yapiyosa en iyisini yapiyo her zaman.

trkntrkn89
08-01-09, 22:42
bence hepiniz abarttınız işi,burda tarkandan bahsedilio,bizim ülkemizde böyle bi işi kötü gitsin diqerleri unutulur....
tmm tarkanın gerisinde olan birçok kişi aşama kaydetti ama hiçbiri bi tarkan seviesine çıkamadı...
albüme gelince bence metamorfozda tarkan hemen türkiyeye dönüp telafi etmek istedi ama çook kötü bi albüm yaptı(tarkan standartlarında).ama bilioruzki tarkan istese tüm türkiyeyi tek bi şarkıya kitleyebilir ama farklı fantaziler denedi tutmadı.örneqin çakmak çakmak tarkan albümünde olsa hiç bunları konuşmuo olurduk yani üff e bile herkes bayıldı...ama tarkan o tarz bi albüm yapmak istemedi istese yine çook rahat o tip şarkılar dinltir bize....

2009 yılına gelince tarkan birsürü sürprizi olduqunu sölüo,biri albüm onu bilioruz ama bir tane daha var onuda kesinleşmeden sölemio..
Bence tarkan 2009 da dünya standartlarında bi iş gerçekleştircek aynı zamndada türkiyedede patlıcak bi albüm yapcak..
2009 dan çoook umutluyum tarkan ne yapacaqını bilir diorum ben....

denizmavisi
09-01-09, 00:10
eğer bu yeni tarzında devam ederse Tarkan eski başarılı günlerini çok arar derim eski başarısını yakalamak istiyorsa mutlaka ölürüm sana ya da karma gibi muhteşem albümler yapmalı kendi de umarım bunu dikkate alır ve yeni bişeyler yapacam diye metamorfoz tarzında bi albüm bi daha yapmaz son albümü kötü demiyorum ancak Tarkan'a yakışan tarz alaturka-pop karışımı şarkılar bana göre

bounce
09-01-09, 00:45
eğer bu yeni tarzında devam ederse Tarkan eski başarılı günlerini çok arar derim eski başarısını yakalamak istiyorsa mutlaka ölürüm sana ya da karma gibi muhteşem albümler yapmalı kendi de umarım bunu dikkate alır ve yeni bişeyler yapacam diye metamorfoz tarzında bi albüm bi daha yapmaz son albümü kötü demiyorum ancak Tarkan'a yakışan tarz alaturka-pop karışımı şarkılar bana göre
evet katılıyorum...
tarkana kenan doğulu yaklaşmaya başladı...ben acayip merak ediyorum kenan doğulunun albümünü....tarkan bence iyi düşünmeli albümü...eğer tutmazsa albüm beğenilmezse çok üzülürüm...hem tarkan için hemde kendim için...

tarkaseksüel
09-01-09, 10:25
ben tarkandan rock a yakın bi müzik trzı dinlemek isterdimm

kartales26
09-01-09, 17:56
ben kenan doğulu'nun tarkan'a yaklaştığını hiç zannetmiyorum tamam slovlar güzel de kenan doğulu hareketli parçaları hiç yapamıyor en son güzeller içinden şarkısı fena değildi zaten çakkıdı biliyorsunuz sezen aksu şarkısı o şarkı da çok kötüydü.Bunu söylemeyi hiç düşünmezdim ama son zamanlarda tarkan'a en çok serdar ortaç yaklaştı,ama tabi tarkan'ı yakalaması imkansız.Tarkan ilk çıktığı günlerde tayfun'la karşılaştırıldı daha sonra burak kut sonra mustafa sandal sonra kenan doğulu en son da serdar ortaç dikkat ettiyseniz tarkan sürekli sabitken karşılaştırıldığı kişiler sürekli değişiyor bu da gösteriyor ki tarkan en büyük... karşılaştırıldığı kişiler ise belli dönem parlayan ama daha sonra sıradan bir şarkıcı kişiliğine bürünen şarkıcılar tayfun nerde bilinmiyor,burak kut bitti,mustafa sandal bitti kenan doğulu eurovision'dan sonra çok büyük yara aldı bir daha toplanması çok zor serdar ortaç da yakında kaybolur zaten sadece besteci bence,bakalım bundan sonra kimlerle karşılaştırılacak Tarkan sıradaki gelsin...