PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hadise Tarkan'in reytingini gecti

Yakisikli89
02-01-09, 17:53
Hadise, Eurovision Şarkı Yarışması’nda söyleyeceği şarkıyı ilk kez yılbaşı gecesi TRT 1’de seslendirdi.

Yılbaşı gecesi seslendirilen, Hadise’nin “Düm Tek Tek” adlı Eurovision şarkısı müzik otoritelerinin çoğu tarafından beğenildi. Ancak yeterli bulmayan, dansını müstehcen kabul edenler de var

Türkiye’yi mayıs ayında Moskova’da yapılacak Eurovision Şarkı Yarışması’nda temsil edecek Hadise, şarkısı “Düm Tek Tek”i ilk kez yılbaşı gecesi seslendirdi. Sözleri Hadise, Sinan Akçıl ve Stfaan Fernando’ya, bestesi Sinan Akçıl’a ait olan, sadece nakaratta yer alan “Düm Tek Tek” bölümü hariç tamamı İngilizce yazılan şarkı, yılbaşı gecesi TRT 1’de ekrana geldi. Hadise, saat 00.00’ı gösterdiğinde, göbeğini açıkta bırakan beyaz büstiyeri ve bol kot pantolonuyla, dansçıları eşliğinde sergilediği oryantal ağırlıklı figürlerle Eurovision şarkısını seslendirdi.

Tarkan’ın reytingini geçti
Hadise’nin TRT 1’in “Yeni Yıl Heyecanı” adlı programda 2009’a girdiğimiz ilk dakikalarda seslendirdiği şarkı, kanalın reytingini de yükseltti. Program 9.2 reyting ve 23.2 izlenme oranıyla Tüm Kişiler’de 3. oldu. Geçen yıl aldığı para tartışma konusu olan Tarkan, “Metamorfoz” albümündeki şarkılarını ilk kez seslendirdiği yılbaşı gecesi TRT’yi 6.6 reyting 16.8 izlenme oranıyla Tüm Kişiler’de 7. yapmıştı.

Kaynak: whowillwinesc.com

EFSANE
02-01-09, 18:00
hadise gereğinden fazla abartılıyor daha çok genç ve tecrübesiz dün bende biraz baktım danslar gerçektende vasat tarkanla kıyaslanması çok yalnış onun yaşı kadar tarkanın tecrübesi var

gülcan
02-01-09, 20:04
Aman ne yapalım geştiyse geçmiş yani:S

Normal insanlar sarkiyi merak ediyor, Türkiye için önemli bir yarisma (her ne kadar anlamasamda neden bu kadar önemsendigini)

eskalen
02-01-09, 20:19
Ben hic onemsemiyorum Eurovision'u ama Turkiye onemsemeye hala devam edecek belli....Yani buyultulcek birsey yok ki onu anlamiyorum...Yilbasi gecesei hadise aham sahamli bir gosteri sunmadi ki, kiyafeti de iyi degildi basitti...Reyting'i bir yuksek oldu diye buyuk bir sanatci olmadi ya....Hadise de bence cok umitle gidiyor Moskova'ya zaten yasi genc, kendini iyice kanitlamak gostermek istiyor..Ama Sertab erener'in sarkisindan sonraki en guzel Eurovision sarkimiz olan kENAN dogulunun shake it sekerim' i 1.olamadi....Ki Kenan dogulunun dili yandi bi kere Eurovision'dan....Bundan sonrasina pek umitle bakmak olmuyor....Tabi ki ne olacagi bilinmez ama Hadise sonra husran yasarsa hic sasirmam...

eLiF
02-01-09, 21:02
hemen karşılştırırlar zaten üffff

siboss1992
02-01-09, 21:10
herkez sarkiyi merak ettiginden bakti..

TARKANFREAK
02-01-09, 23:15
Normal insanlar sarkiyi merak ediyor, Türkiye için önemli bir yarisma (her ne kadar anlamasamda neden bu kadar önemsendigini)

aynen öyle... bu arada birinciligi unutalim biz...

http://s2b.directupload.net/images/081026/cupzve3a.jpg (http://www.directupload.net)

hilfa
03-01-09, 01:12
Yarışmaya hangi şarkı katılıyor diye millet meraktan izlemiştir bu da abartıldı ya birgün de Tarkana laf söylemeseler olmaz ne dertleri var anlayamıyorum şu basını?acaba Tarkanımın:10: başarılarından ve sevgisinden dolayı psikolojilerimi bozuluyor?:28:

Yakisikli89
03-01-09, 02:07
herkez sarkiyi merak ettiginden bakti..

yani tarkanin sarkilari merak edilmedi mi diyorsun :28: :13:

Bounce21
03-01-09, 05:31
Boyle anlamsiz bir yarismada Tarkanin ismi neden Hadise ile yanasi duruyor onu anlamiyorum.. Sanki Tarkan Eurovisiona katilmis da ve Hadise ondan iyi soylemis.. bos seyler ya hepsi..

Mega_Star
03-01-09, 21:49
tarkanda eurovision şarkısı söleseydi daha fazla raiting alırdı..

doğruyu sölemek gerekirse TRT Tarkan'ı pek değerlendiremedi. daha güzel olabilirdi. Zaten tarkanın o imajı pek iyi değildi..1 sene önceki yorumu yaptım size:D

Hadise geçsinde Tarkan daha iyi çalışmalar yapsın

karma_elcin
04-01-09, 01:38
Eurovisionda bombayı patlatıcak Hadise bence, şarkı eh fena değil standart bi şarkı... şarkının yılbaşındaki versiyonu cok uyduruktu, ama eurovisionda hadise en iisini yapmaya çalışacaktır gösterisiyle ve şarkının orjinal versiyonuyla...

bu reyting olayı da sıktı yani, illa araya Tarkan'ı sıkıştıracaklar :S :P

arau
08-01-09, 09:40
arkadaşlar!! programların reytingleri aynı gün aynı yayın saati içinde birbirleri ile kıyaslanır. bir sene önceki programla değil. türk magazin basınının tarkan takıntısı var. nasılsa bir şey bulur onlar.

sally
08-01-09, 16:36
Reyting Gecmis olabilir ama bu biseyi ifade etmiyor basin yine abartmis :13:

eYLem
08-01-09, 16:46
bence hadise iyi yapacak..danslari kötüydü ama düzeltirler... hem zaten göbegini felan acarsa zaten herkez beyenecek..:)

:21:

tarkaseksüel
09-01-09, 10:39
ben sadece sarkı çalınacağı zaman açtımm o kadar gerisindede hep kanal d deydiimm

HURRICANE
14-01-09, 22:47
Artık gülüp geciyorum;)Kıyaslamak yanlış Hadiseye başarılar güzel bir şarkı dümtek

tunalı
14-01-09, 23:41
ağlayıp iki gözdenmi olalım yanii
bende izledm şarkıyı merak ettim hadiseye özel bişi değil

pare pare
15-01-09, 04:11
Bosh verin gitsin yaaa....
TarkaN bizim gonullerimizde her zaman 1 numara !
Bu yeterli ....

bns pnr
15-01-09, 10:50
bence herkes meraktan baktı yaa
tarkan la bu hic kıyaslanabilir mi
yaaa
tarkan ı cekemeyen anten taksın:D

sparrow
18-01-09, 14:25
Eurovisionu en çok ciddiye alan ülke Türkiyeyle Yunanistanmış ..Böyle olunca rağbet Hadise'ye deildi eurovisionaydı..ama 2008in raitingi tamamen Tarkan'a ait ve eminimki canlı olsa çok daha büyük reiting alabilirdi..

kevser
21-01-09, 22:02
bu çok normal bişey ki eurovision şarkısını meraktan izledi herkes