PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Insanlar, çocuklar ölmesin!

garez
29-12-08, 19:40
Pop müziğin ünlü ismi Tarkan, İsrail'in Filistin'e yönelik saldırıları için, ''Ben özellikle o bölgeye barış diliyorum. Artık bitsin bu amansız savaşlar, kavgalar. İnsanlar, çocuklar ölmesin.'' dedi.
Konser için Azerbaycan'a giden Tarkan, Atatürk Havalimanı'nda yaptığı açıklamada 2009 yılında herkese sağlık ve mutluluk diledi. Türkiye için de krizden çıkıp daha bol kazançlı, feraha ulaştığımız günler dileyen ünlü şarkıcı, İsrail'in Filistin'e saldırılarını da değerlendirdi. Tarkan, ''Günlerdin gazetelerde okuyoruz. Ben zaten hep barıştan yana biri oldum. Mesajlarım da hep bu doğrultuda oldu. O yüzden çok üzülüyorum. Bu kadar insan ölüyor. Ben özellikle o bölgeye barış diliyorum. Artık bitsin bu amansız savaşlar, kavgalar. İnsanlar ölmesin, çocuklar ölmesin! '' diye konuştu.

2009 yılı yazında yeni albüm çıkartacağını da söyleyen Tarkan, yeni yılda yeni projeleri olduğunu ancak şimdiden söylemesinin doğru olmadığını belirterek, ''2009 benim için bol şarkılı güzel bir sene olacak'' dedi.

(CİHAN)

Yani gerçekten de bitsin bu savaşlar ama bizim bu baştaki şahıslar Müslümanım diye geçinirse Filistinden sonra başka ülkelerde de devam edecek bu saldırılar.:13: :13:

HakanÇelik
29-12-08, 19:46
Kocaman dünyayı paylaşamıyoruz. Savaşlar, katliamlar yaşamımızdan hiç eksik olmuyor. Herkese pek mümkün gözükmese de barış dolu günler diliyorum.

2009 yazını sabırsızlıkla bekliyorum. Kimbilir Tarkan yine ne güzel besteler yapmıştır.

Ferya
29-12-08, 20:47
Ne güzel söylemis Tarkan.Evet ya koskoca dünyayi neden paylasamiyorlar ya.

MassConfusion
29-12-08, 20:52
Umarım savaşlar biter... Tarkan da barış adına güzel şarkılar yazar.

eLiF
29-12-08, 20:57
çok güzel söylemiş... bravo
keşke savaşlar hiç olmasa :19:

gence
29-12-08, 21:17
Savaşa hep birlikte hayır diyoruz, ama kim sallar bizi.Çıkarlar uğruna insanlar ölüyor.Projelerinin olması sevindirdi beni.Bi de bu projelerin bol şarkı olması iyice bi içimi gıdıkladı:)

hilfa
29-12-08, 22:01
:13: şu koca dünyayı paylaşamadılar gitti herşey bir avuç toprak için ama unuttukları tek şey var savaşı isteyenleri de savaştıkları o bir avuç toprak kapatacak:13: Dilerim 2009 barış dolu bir dünya için ilk adım atılan bir yıl olur:20:
Tarkanım yine herzamanki gibi barış ve sevgiden mesajlarını vermiş anlayana tabiii:20: bu arada 2009 yazını sabırsızlıkla bekliyorum Tarkanımı konserlerde tekrar görebilmek çooook güzel olucak:10: :20:

sarıpapatya
30-12-08, 12:57
paylaşılmıcak nevar anlamak çok zor ama oluyo işte insanların bencilliği çocukların hayatına mal oluyo tek dileğim oldu artık barış dolu günler...

eskalen
30-12-08, 14:25
Dogru soylemis Tarkan...Duygusal bir kimlik olarak Tarkan'in farkli uzuluyordur savaslara,cocuklara.. o kadar sarkilar,besteler yapiyor....2009 yazini beklicez sabirsizlikla eger gerckten yazin Tarkan album cikarirsa tam bir metamorfoz gecirmis derim..cunku en az 2 sonra turkce album cikartmis bir kisi olarak hep senelerce bu durum yani degisim olmaz mi?? Ne sozler cikiyordur ayrilik acisiyla Tarkandan simdi.... tesekkurler haber icin...

dedikodu_tugberk
30-12-08, 15:12
bitiremedik gitti bu savaşları...ne güzel söylemiş H.Z PEYGAMBERİMİZ:BİR İNSANI ÖLDÜREN BÜTÜN İNSANLIĞI ÖLDÜRMÜŞ GİBİDİR...onlarda elbet bir gün cezalarını çekerler.bu kadar masum insan öldü..ben herkes için 2009 da sağlık,mutluluk,barış ve herşeyden önemlisi insana insan gibi bir değer verilen dünyada yaşanmasını diliyorum...ayrıca 2009 da tarkanın o müthiş şarkılarını merakla bekliyoruz...yine kıpır kıpır bir yıl olacak...

blanket
31-12-08, 01:21
tarkan iyi dileklerinde bulunmuş, bende onun gibi barış ve huzur dolu bir dünyada yaşamak istiyorum, gel gelelim lafla peynir gemisi yürümüyor ne yazık ki...

ben tarkanın dünya barışına, doğaya ve insanlığa verdiği önemi, havaalanı röportajlarında verdiği demeçlerin yanında konserlerinin bir bölümünde müziği ve buna entegre edebilecegi teatral anlatımlarda görmek isterim, tıpkı bir dönem michael jackson'ın heal the world, earth song gibi hem şarkılarında hemde konserlerinde yansıttığı gibi, bence bir sanatçıyı dünya starı yapan önemli ögelerden biride budur

Bounce21
31-12-08, 01:40
Herkes Tarkan gibi olsa ne savas olur ne de bu dunya derd gorur :) Insallah bu 2009 herkese ugur getirir ve artik o savas olan ulkeler de bir rahat hayata kavusur ya.. cok yazik.

Tugcee
31-12-08, 09:13
tarkan her zmn baristan yana ztn hepimiz gibi tebrik edioyrum onun bole konusmasini :20: :10:

sally
01-01-09, 19:55
2009 Insallah iyi gecer keske herkes Tarkan gibi düsünse Savasa Hayir

tarkaseksüel
01-01-09, 23:56
ne gerek var 3 günlük dünyada savasmaya

siboss1992
02-01-09, 21:07
bitsin evet bende o yandanim..
tarkanim hep huzurdan yanaydi..

TARKANFREAK
02-01-09, 23:29
neyi paylasamiyor bu insanlar anlamiyorum? dünya mali dünyada kalir,hersey gelip gecici..2009 tüm kötülükleri unutturur bizlere insallah..UYAN sarkisiyla cok güzel mesajlar verdi bize TARKAN ama anlayana tabi...

http://s2b.directupload.net/images/081026/cupzve3a.jpg (http://www.directupload.net)