PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan 2009 nisanda amerikada

bounce
26-12-08, 16:38
evet arkadaşlar bounce ten yine bir duyuru....yine doğru yine ......
tarkan 2009 nisan ayında amerika turnesine çıkacak.....o nedenle 2009 yılında albüm beklemeyelim tarkandan....ancak turnenin görüşmeleri sürüyor...büyük aksilik olmazsa tarkan nisanda amerika turnesinde olacak..işte tarkandan beklenen de bu......
not:inanmayanlar olabilir.....ancak bundan önceki referanslarıma bakabilirler.....

tarkaseksüel
26-12-08, 16:40
sevinsemmi üzülsemmı şaşırdım şimdi

İZMİRLİ
26-12-08, 17:12
Amerika turnesine cıkabilmesi için comecloser2' yi çıkarması lazım...Ortada yeniden yapılanmış comecloser gözükmedigine göre aldıgın duyum bence dogru degil ama yok amerikadan kastın g.amerika ise eger o zaman belki meksika,arjantin ve brezilyayı kapsayan bir turne düzenleme ihtimali olabilir...(ama bence buda çok çok zayıf bir ihtimal )

szr67
26-12-08, 17:22
pardon'da hangi sıfatla gidecek tarkan oraya 10yıl önce bi tarkan vardı..acaba omuki diye millet şaşmasın..reklamsız albümsüz promosyonsuz amerikada ne yapmayı düşünüyor tarkan geçenlerde paris konseri vardı..niye iptal oldu merak ediyorum.

İZMİRLİ
26-12-08, 18:27
pardon'da hangi sıfatla gidecek tarkan oraya 10yıl önce bi tarkan vardı..acaba omuki diye millet şaşmasın..reklamsız albümsüz promosyonsuz amerikada ne yapmayı düşünüyor tarkan geçenlerde paris konseri vardı..niye iptal oldu merak ediyorum.

sana katılıyorum:20: , paris konserini listede görünce sevinmiştim değişik bir yerde daha da önemlisi fransada konser verecek diye ama o konseride iptal etmişler...Herhalde fazla talep olmadı büyük olasılıkla bu yüzden iptal edilmiştir...--- 1999/2000 de tanıdıgım bir abim fransaya gittiginde çogu müzik marketlerde boy boy tarkan afişlerinin asılı oldugunu ve tarkan şarkılarının sokaklarda sık sık çaldığını duymuş...Peki şimdi durum nedir sizce orda ? Bu kadar çıkan şarkıların hemen tüketildigi bir ortamda tarkan hala fransada tanınıyormudur, bence hayır !

Ferya
26-12-08, 18:41
Amerika da TÜRK yokmu????????????????????????????
Türk hayranlarina konser verir.Sanki Almanya turnesine cikinca alman hayranlari oluyor.Tabiki alman da var,yok demiyorum ama cogunluk Türk yani bizim insanlarimiz.Amerika da yok mu hayranlari onun yolunu konser vermesini bekleyenler.

MassConfusion
26-12-08, 19:05
Bekleyip görücez. Umarım Amerika da konser verir bu sene albüm çıkartmasın Tarkan tarz değiştiriyor. Bakalım nasıl bir tepkiyle karşılanacak.

matthew
26-12-08, 20:52
Yok Inanıyoruz Canım Kendı Kendıne Acaba Inandırıcı Degilmiyim Triplerine Girme Sen Bosuna Hahahaha

ozangüney
26-12-08, 21:01
ya sezer sen nası bi tarkan fanısın yhaaa hep tarkana iğneleme hep bi karalama sewmiyosan gelme foruma kardeşim seni zorla çağırmıyolar bu foruma heralde haksızmıym arkadaşlar

berkan
26-12-08, 21:06
sezer haklı bence helal olsun kardesım bu sitede karsı goruslere saygı gostermezler bence cok olgun ve mantıklı dusunuosun helal olsun sana ve izmirli kardesıme forumdaki favorilerimsiniz...

hilfa
26-12-08, 21:18
Amerika da TÜRK yokmu????????????????????????????
Türk hayranlarina konser verir.Sanki Almanya turnesine cikinca alman hayranlari oluyor.Tabiki alman da var,yok demiyorum ama cogunluk Türk yani bizim insanlarimiz.Amerika da yok mu hayranlari onun yolunu konser vermesini bekleyenler.
Çok haklısın.neden olmasın?bu arada bazı arkadaşlar Tarkan' laf söylemeyi maharet zannediyorlar(körler sağırlar birbirini ağırlar hesabı)bekleyelim ve görelim. vardır Tarkanımın da bi bildiği:10:

szr67
26-12-08, 22:16
ya sezer sen nası bi tarkan fanısın yhaaa hep tarkana iğneleme hep bi karalama sewmiyosan gelme foruma kardeşim seni zorla çağırmıyolar bu foruma heralde haksızmıym arkadaşlar

Ben tarkan fanı değilim 1-2.si ben burda tarkanı iyisiyle kötüsüyle eleştiriyorsam onun en iyi olması içindir.burda hepimiz tarkanın yaptıklarını olumlu gözle bakarsak bir gün tarkan yok olup gidebilir bu da 3.Tarkanı negatif ve pozitif yönleriyle eleştirmeliyiz o da görsün nerde hata yapıyorum nerde doğru yapıyorum'u bu sitelerden öğrensin çünkü ailesi ve onu takip edenlerden başka kimsesi yok durum bundan ibaret.''Sanatçı bu borsa gibi inerde çıkarda'' o yüzden burası fansitesi diye hep pozitif bakmam tarkanın eksiklerini örter.

TarkanColl
26-12-08, 22:28
Bende hepimizin yeni yılını kutluyorum. İnşallah bu yıl herşey gönlümüze göre olur... :22: :29:

Tugcee
27-12-08, 07:31
allahim sana sukurler olsunki amerikaya gelioo askim yaaa gelsin de bi konser versin bizde ozledikkk onuuu :20:

war walla amerikada turk olmazmi bu avrupa turnesi olunce gicik oluoduk walla ne zmn amerikaya gelcek die beklioduk. sonunda gelcek ya cok sevindimmm gercekten onu cok ozledikkk