PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alptekin'den 2 ünlüye özel dua

cristiano_16
22-12-08, 14:21
"Hidayete ererek" yeni bir hayata başlayan manken Yaşar Alptekin, hacı da olunca bir anda medyanın gündemine oturdu. Onun favori mekanları artık Stüdyo 54 değil, türbe ve camiler.

Star gazetesine konuşan Alptekin, Kabe'de Cem Yılmaz ve popçu Tarkan için ayrıca dua etmiş. Neden dua ettiğini de röportajda şöyle açıklıyor:

'Küstah sırıtış' benzetmesine incindim

Ahmet Hakan’ın yazısından sonra artık gülerken tereddüt ediyorum. ‘Küstah bir sırıtışla ortaya çıkan kocaman beyaz dişler...’ diyor. Ben de, acaba öyle mi diye duraksıyorum.

Benimle hafiften dalga geçiyor galiba. ‘Küstah sırıtış’ tabirinden incindim. Ben Kábe’de bütün Müslüman kardeşlerim için dua ettim. Ahmet Hakan’ı da kardeşim gibi görüyorum. Bence kimseyi bir haline, sözüne bakarak yargılamamak gerekir.

Cem Yılmaz ve Tarkan için Kabe'de dua

Maalesef fakat Cem Yılmaz ve Tarkan için özel dua ettim.
‘Allah’ım bu güzel kullarının nasiplerini artır’ dedim. Her ikisini de çok beğeniyorum. Allah korusun... Eğer reklam yapıyorsam, mehdilik iddiam varsa, insanlar bir beklesin. Bir kişiye ilk bakışta yalancı denir mi?

Kimseden iltifat beklemiyorum

Ben kimseden iltifat beklemiyorum. Nasıl ki trafikte bir yerde kaza görürsünüz, karşılaştığınız sürücüye işaret edip ‘Dikkat et, kaza var ileride’ diye uyarırsınız, ben onu yapıyorum.

Her cemaatten bal alıyorum

Benim bütün cemaatlerle temasım var. Arı gibiyim. Her cemaatten bal alıyorum.

Modül'den Takkeci İbrahim Ağa camisine

Eyüp Sultan, Aziz Mahmut Hüdayi, Yahya Efendi Hazretleri; Zal Mahmut Paşa Camisi, Takkeci İbrahim Ağa Camisi...

Diskolara, gece kulüplerine gidiyordum. Stüdyo 54, Airport, Modül, Hydromel, Discorium vardı... Her gece kulübüne karşılık şimdi bir cami var hayatımda.

kaynak: http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=171006

bu adamı daha da sevmeye başladım

hilfa
22-12-08, 14:55
:20: Yaşar Alptekine duasından dolayı teşekkürler :20: O Kabe de dua etmiş Tarkanım için ,biz fanlarıda günün 24 saati dua ediyoruz Allahım Onu korusun ve yardımcısı olsun diye:8: haber için teşekkürlerr:41: :22:

garez
22-12-08, 15:03
abi helal olsun sana ya sen ta Kabe'den dualar etmişsin.Rabbim dualarını kabul etsin.Hadi be tarkanım bir daha ki hac mevsiminde de sen git hacca... halin vaktin yerinde, ne bir sıkıntın var ne de kederin, tamam Allah'a sen duanı ediyorsundurda,orda dua etmek ayrı bir tat verir insana ne diiyim yapacağın işte bile kat kat berkeet olur Allah berektini verir

siboss1992
22-12-08, 17:11
cook güzel birsey...
Tarkana gercekten cok dua etmemiz
lazim.. kiskananlar.. kem gözler cook..

Pamela_beyazgul
24-12-08, 20:43
aaaaaaaa cok guzel haber
ben de hergun dua ediyorum Tarkanim icin

özge
24-12-08, 20:48
bu adamı tasvip etmiyorum içten olabilir ama bu kadar göz önünde ibadet yapılmaz ibadetin gözler önünde olmayanı makbuldür..ama tabi herkezin kendi görüşü ayrıca düşüncelerinden dolayı tşkler.. Tarkanımız için dua etmesi büyük mutluluk

TARKANFREAK
26-12-08, 05:49
ilginc bir haber:) neden cem yilmaz ve tarkan??..insan düsünmüyor degil hani..neysee

http://s2b.directupload.net/images/081026/cupzve3a.jpg (http://www.directupload.net)

bns pnr
26-12-08, 15:40
agzına o temiz yüregine saglıkk..
kabul olması dilegiyle amin...