PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 50 cent tarkani dinlemis

siboss1992
22-12-08, 03:18
arkadaslar bugün varmisin yokmusun´a baktim ve orda
bir yarismaci 50 cente daha önce hic türkce sarkilar dinlemismi diye
sordu.. sonra o havaalanindan gelirken arabada dinledim dedi..
bu cevabin üstüne kimi dinledigni sordu..Sanatcilari
tanimadigi icin onu havaalanindan getiren birisine sordu acun,
oda tarkan, mustafa sandal diyerek cevap verdi..

Tarkan diye cevap vermesini acikcasi cok umuyordum hatta bekliyordum..
Tarkani dinlemicekte kimi dinlicek.. o bizim Megastarimiz:10:

hilfa
22-12-08, 09:27
:20: haber için teşekkürler Sibelcim:20: sana katılıyorum Tarkanımı dinlemeyecek de kimi dinleyecek:20: :10:

Ozz
22-12-08, 11:21
Arabada tarkan ı dinlemesi demek, onu tercih ettiği anlamına gelmez. Ne çalınırsa onu dinlemiştir sonuçta. Ne zaman ki bir Tarkan albümü alıp dinlerse, kendiliğinden bahsederse o zaman Tarkan dinlemiş olur. Tarkan'ın yurt dışı başarılarını hepimiz görmek istiyoruz ama biraz gerçekçi olalım. Böyle küçük şeylerle uğraşmayalım.

İZMİRLİ
22-12-08, 11:53
Arabada tarkan ı dinlemesi demek, onu tercih ettiği anlamına gelmez. Ne çalınırsa onu dinlemiştir sonuçta. Ne zaman ki bir Tarkan albümü alıp dinlerse, kendiliğinden bahsederse o zaman Tarkan dinlemiş olur. Tarkan'ın yurt dışı başarılarını hepimiz görmek istiyoruz ama biraz gerçekçi olalım. Böyle küçük şeylerle uğraşmayalım.

sana katılıyorum :20:

berkan
22-12-08, 11:59

valla doru solemısısn arkadasım .:20:

tarkaseksüel
22-12-08, 20:36
Arabada tarkan ı dinlemesi demek, onu tercih ettiği anlamına gelmez. Ne çalınırsa onu dinlemiştir sonuçta. Ne zaman ki bir Tarkan albümü alıp dinlerse, kendiliğinden bahsederse o zaman Tarkan dinlemiş olur. Tarkan'ın yurt dışı başarılarını hepimiz görmek istiyoruz ama biraz gerçekçi olalım. Böyle küçük şeylerle uğraşmayalım.ama sadece tarkan çalmıyor diğerlerinin ismini niye söylemedi o zaman...bunuda bi düşün zorla dinletmediler heralde adamaa

Yakisikli89
22-12-08, 20:41

sanki ben yazdim :18: katiliyorum..

szr67
22-12-08, 21:48
bi kere şu inceliği unutmayalım o araçlar levent ağaoğlu yani legend security'e ayit araçlar 50cent'i onlar korudu doğal olarak o araçlara tarkanda binmiştir cd kalmıştır içinde korumanın biri araba sessiz sedasız kalmasın diye müzik açmıştır..50 cent'de duymuştur.bu kadar basit:20:

depth_ore
24-12-08, 19:52
50 cent gibi sesi olmayıp sadece ritimleriyle bir anda çıkış yapmış bi kişinin bu konu hakkındaki görüşüne bu kadar değer vermek anlamsız,bugün yurtdışında en fazla tanınan türk sesi tarkan onunda tarkanı dinlemiş olması çok normal..unutmayalımki bir ses sanatçısı sesini dinletir,müziğin yanında!ayrıca varmısın yokmusun programını izledim ve 50 centin canlı performansı berbattı,yani özetle 50 cent şarkıcı, tarkansa tam bir SANATÇI...saygılarımla

MassConfusion
24-12-08, 19:56
Bu küçük şeylerle bence tartışmayalım.

berkan
24-12-08, 21:10
ya adam isteyerek dinlememis özeti bu .

prenses_elaa
26-12-08, 22:58
zaten tek bu ülkede tarkan dinlenir yabancılar her zaman tarkan diyor

ezel1710
27-12-08, 01:22

:20: atiliyorum