PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkana çamur atanların sonu:::)

bounce
14-12-08, 18:26
arkadaşlar önce bu linki okuyun ardından haberi okuyun....
allahım ne kadar büyüksün yaa.....
http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=9976&highlight=istesek+tarkandan+daha+satar%FDz

14 yıllık grup 4. kez dağıldı

Sinem VURAL
14 yıllık grup 4. kez dağıldı Kargo'nun üyeleri Koray Candemir ile Serkan Çeliköz, grup ile olan ilişkilerini sonlandırdıklarını açıkladı.

Türkiye'nin en köklü rock gruplarından biri olan Kargo'nun solisti Koray Candemir ile klavyedeki Serkan Çeliköz, gruptan ayrıldıklarını açıkladı. Grubun dördüncü kez dağılmasına sebep ise, ikilinin Amerika'da devam ettikleri yeni grup hazırlıkları.
Başarılı Türk rock grubu Kargo’nun üyeleri Koray Candemir ile Serkan Çeliköz, grup ile olan ilişkilerini sonlandırdıklarını bir basın bülteniyle açıkladı. Medya kuruluşlarına gönderilen açıklamada, “Koray Candemir ve Serkan Çeliköz olarak, 1994 yılından beri üyesi oldugumuz Kargo Grubu'ndan ayrıldığımızı, dinleyicilerimize ve müzik sektörüne bildirmek isteriz. 1996 yılında Kargo'yla profesyonel müzik kariyerimize başladık. Bugüne kadar 6 stüdyo albümü, 1 best of albüm ve sayısız konser gerçekleştirdik. Bu zaman zarfında bize emeği geçen grup arkadaşlarımıza, çalıştığımız herkese ve takipçilerimize teşekkürü bir borç biliriz. Fikir ve vizyon farklılıkları nedeniyle kendimize yeni bir yol çizmeyi uygun gördük. Çok yakında ikili olarak üstünde heyecanla çalıştığımız yeni projemizde buluşmak üzere...” sözlerine yer veren ikili, hazırladıkları yeni grup projesi için Amerika'da bulunuyor.
Dördüncü kez dağıldılar
İlk olarak 1994 yılında kurulan Kargo'ya 1996 yılında Serkan Çeliköz, Koray Candemir ve Burak Karataş eklenmiş, Selim Öztürk ve Mehmet Şenol Şişli ile birlikte çıkardıkları ikinci albüm "Sevmek Zor" ile büyük bir kitleye ulaşmayı başarmışlardı. 2000 yılında grup Mehmet Şenol Şişli'nin askerde geçirdiği sürede yayınladıkları "Sen Bir Meleksin" albümünün ardından çalışmalarına ara verdi. Vokalist Koray Candemir solo çalışması "Sade"yi çıkardı, Ferzan Özpetek'in "Cahil Periler" filminde yer aldı, bir müzik yarışma programı sundu. Selim Öztürk ve Serkan Çeliköz ise Aslı, Yalın gibi sanatçılara prodüktörlük yaptı. 2003'te grup yeni çalışmalar için biraraya gelme kararı aldı ancak grubun söz yazarı MŞŞ, diğer grup elemanları tarafından gruba dahil edilmedi. Grup dört kişiyle yoluna devam etmeyi seçmişti. 2005'te yayınlanan cover albümleri Yıldızların Altında'nın ardından bu yıl tekrar stüdyo çalışmalarına başladıkları dedikoduları yayılsa da grubun dağılma haberi, Koray Candemir ve Serkan Çeliköz'ün yeni grup çalışmaları bilindiğinden şok etkisi yaratmadı.

szr67
14-12-08, 19:07
herbirini çeşitli kargo şirketleriyle dağıtalım bence:18:

tarkaseksüel
14-12-08, 19:10
gönderdiğim eposta çok mu koydu ne onlaraaaa :D

sarıpapatya
14-12-08, 23:42
herbirini çeşitli kargo şirketleriyle dağıtalım bence:18:
neden olmasın dicem ama bize gerek yok yorulmayalım kendi işlerini hallediyolar

x_y_z
14-12-08, 23:49
anaaa! süpeeer :D

ecemaşkısı
15-12-08, 20:03
Ohhh canıma değsin.. Tarkan a Laf yetiştirrrcğinizee iLk önce bi grubunuzu ayakta tutun dimi ? :23:

eLiF
15-12-08, 20:36
şimdi de albüm satışları tarkanı geçer mi acaba...

hilfa
15-12-08, 21:16
:18: son gülen iyi gülermiş arkadaşlar:18: zaman kimin haklı olduğunu ve kimin kalite olduğunu gösterdi:20: Tarkanım aybenizim:10:

MassConfusion
16-12-08, 02:06
Boşwerin yaaa

siboss1992
17-12-08, 16:37
allahim sükürler olsun..
kötülere herzaman cevabini veriyor..
neymiss daha cok satarmislar..
:28:

berkan
17-12-08, 20:22
arkadaslar bilmiyorum biliyomuydunuz kargo grubunun ismini ozan çolakoglu koymus belki ilginizi ceker bu haber =)

kevser
17-12-08, 22:35
bende gördüm tvde haberi bi üzüldüm bi üzüldüm ki:)ee alma megastarın ahını çıkar aheste aheste:)

qüccin
17-12-08, 22:56
bende gördüm tvde haberi bi üzüldüm bi üzüldüm ki:)ee alma megastarın ahını çıkar aheste aheste:)

hahahaha kesinlikle katılıorm kevser sna:28: :28:

Ferya
17-12-08, 23:02
Evet alma megastarin ahini:28: