PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın yeni dostları!

gülcan
30-11-08, 00:24
Megastar, 300 bin dolar harcayarak dekore ettirdiği villasına mini bir hayvanat bahçesi kuruyor. Tarkan; kuzu, ördek, köpek ve at besleyecek

Tarkan'ın yeni dostları!

Yakınlarından dost kazığı yiyen Tarkan kendisini doğaya adadı. Megastar, şimdi de villasına mini hayvanat bahçesi yaptırıyor.

Son dönemlerde dost kazığı yiyen Tarkan, artık kendi köşesine çekildi. Megastar, geçtiğimiz aylarda aldığı ve dekorasyonuna 300 bin dolar harcadığı villasının bahçesini çiftliğe çeviriyor. Hayvanlara ve doğaya verdiği destekle takdir toplayan Tarkan, mini hayvanat bahçesinde kuzu, ördek, köpek ve at besleyecek.

Çocukluk hayali gerçekleşti
Ayrıca villanın bahçesine 100 tane fidan diken Tarkan, "Artık bestelerimin ilham kaynağını çiftlikte bulacağım" diyor. Çocukluk hayalini gerçekleştiren Tarkan, Polonezköy'deki villasında uzun yıllar oturmayı planlıyormuş.

http://www.habera.com/default.asp?page=haber&id=73093

**MegaStarkan**
30-11-08, 00:48
Dost kazigi kimden yemis? O kisim kesin atmasyon.
Polonezköy'de zaten civ civ'leri vardi yanilmiyorsam (:
Haber icin tesekkürler.

devilscream
30-11-08, 00:57
Dost kazigini bende merak ettim
Zaten hayvansever bi insan,örnek bi davranis:)
Haber için teşekkürler

x_y_z
30-11-08, 01:05
Dost kazigi kimden yemis? O kisim kesin atmasyon.
Polonezköy'de zaten civ civ'leri vardi yanilmiyorsam (:
Haber icin tesekkürler.

ooo kenan seninde soruya bak..bir sürü isim var kazik atan tarkan'a..
alpay aydin,sezen aksu,nazan öncel,eski korumalar,her yeni cikan sarkici,bilmem kim,o bu şu onlar..kargo,sevda,okan bayülgen,murat boz...daha sayiyim mi !

devilscream
30-11-08, 01:13
ooo kenan seninde soruya bak..bir sürü isim var kazik atan tarkan'a..
alpay aydin,sezen aksu,nazan öncel,eski korumalar,her yeni cikan sarkici,bilmem kim,o bu şu onlar..kargo,sevda,okan bayülgen,murat boz...daha sayiyim mi !
Alpay Aydin cok eski zaten,Tarkan o kadar eski bi seyi kafasina takmaz
Sezen disinda baska hangisi Tarkan'in dostu
ayrica sezen aksu Tarkan'a kazik falan atmadi...

eLiF
30-11-08, 01:19
ne zaman yedi dost kazığı?? medya da nasıl bağlantı kuruyor olaylarla anlamak mümkün değil hayal dünyaları çok geniş ya tebrik etmek lazım:19:

rosebüşra
30-11-08, 01:54
bu magazinciler küçükken çok hayal kurdurmuşlar galiba gerçekle bağlantı kuramıyolar ... hayvan sevgisi buna derler ne güzel haber için teşekkürler

hilfa
30-11-08, 03:02
:13: basın Tarkanıma iyi şeyler söylemeden önce illa laf atıcaklar ki sonra iyi sözlerini söylesinler :13: alışmış olmamız lazım bunlara :28: Tarkanıma helal olsun :10: haber için teşekkürler:41:

szr67
30-11-08, 03:32
ben tarkanın sezen aksu ile iyi bir dost olduğunu artık sanmıyorum ve şu evi çok merak ettim açıkçası ne evmiş yahu:20:

eskalen
30-11-08, 04:23
Tarkan yaptırdığı bu ev nerdeyse 1 senedir konuşuluyor....Çok fonksiyonlu bir ev yaptırıyor anlaşılan...Herşey var evde :) Dost kazığıyla hayvan meselsini nasıl birbirine bağlamışlar pes doğrusu, alakasız.....

kevser
30-11-08, 15:49
o da benim gibi kendini hayvanlara adadı artık ne güzell:)
beni de alsın villasına istediği hayvanı olurum yaa:18:

sarıpapatya
30-11-08, 16:39
ben artık tarkan ın şu aldığı içinide yapa yapa bitiremediği evinin haberlerinden çok sıkıldım bu ne yaa iki günde bir evle ilgili haber yapılıo ne evmiş daha önce hiç rastlamadım valla bi ev için bukadarda konuşulmazki bari bırakın yapsın ne yapıcaksa sonra haber yapın şu var bu var diye anlamsız nerdeyse kaç fayans kullanıldığını saycaklar tabi kullandıysa:)...

hayallerimolmasa
30-11-08, 21:54
tarkancım kediler benden.ayrıca bakıcı lazım olursa beni ara hemen gelirim.çok profesyonel'im bu konuda.neyse yeni evinde güle güle otur.

:41: tarkancım kedilerde benden olsun.ayrıca bakıcı lazım olursa beni ara hemen gelirim.:41: :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41:

siboss1992
30-11-08, 22:04
cok güzel birsey yapmis..
ama kimden kazik yedigni merak ettim bende..

Pamela_beyazgul
30-11-08, 23:46
haber icin tesekkurler!!! Ben de Tarkan hayrani oldugum gunden beri hayvanlari, dogayi cooook seviyorum :))

asd1234
01-12-08, 01:56
Tarkan'ın doğayı ve hayvanları çok sevdiği biliniyor zaten.Ayrıca bu bir senedir konuşulan evine hoşgeldine gitmek artık farz oldu :D Teşekkürler haber için.

TARKANFREAK
02-12-08, 01:15
valla bravo..bu gaztecilerin konu baglama yetenegi gittikce artiyoo..bu nasil bir yorumdur kardesim??:9:

bu arada tarkanin hayvanlari cok sanslilar :21:

http://s2b.directupload.net/images/081026/cupzve3a.jpg (http://www.directupload.net)

tarkaseksüel
02-12-08, 02:05
dost kazığı nerden çıktı yaww simdi allah allahh